Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Fructis Pure Volume Sampon cukornaáddal, B3 és B6 vitaminnal belülről revitalizálja a hajat és erősíti a felszínét. az új parabénmentes formula energiuár és tartást ad a hajnak.

Cica74

2020. augusztus 26.

Könnyen fésülhető tőle a hajam. Szép volument ad neki és nem zsírosít. Még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

ALettah

2020. július 7.

Én nemrég vettem, eddig még Fructis samponban nem csalódtam, de ebben igen. A hajam nagyon zsírosodik tőle, minden második nap mosnom kell, pedig eddig elég volt minden harmadik nap. Semmi plusz tartást, volument nem érzékelek tőle.
Illat jó, kellemesen habzik, de a hajam nem bírja, úgyhogy tuti többször nem kerül be a fürdőszobámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Heli

2018. október 13.

A Müllerben még kapható. Sajnos... Megvettem, majd pár használat után irritálta a fejbőrömet, nem gyengén. Egyetlen samponnál sem tapasztaltam még ilyet, pedig mindig valami újat próbálok ki. Gyulladt kis csomókkal lett tele a fejem és iszonyatosan viszkettem tőle. Nálam kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)