Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zami86, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

Fructis Style shine wax a hosszantartó fixálásért és fényért.

Tökéletes forma és hosszantartó fénylő hatás, miközben a haj puha tapintású marad.

lenastewart

2016. május 11.

Hajvasalás után szoktam használni, a hajam puha, selymes, illatos, és hidratált lesz tőle. Erősebb, mint a 4-es fokozatú hajlakkok, nem hiszem el azt a kettest, ami rá van írva:) Nekem kicsit gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, pedig a tövekre természetesen nem kentem. Utóbbi miatt 4 csillag, de hajmosásos napokra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

paranoidcat

2014. december 4.

Csak keveset használok, csak a hajam alsó részén, és az eredmény puha, fényes, határozott tincsek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

sabrirory

2013. július 3.

Amikor rövidebbre van vágva a hajam és kivasalom, akkor szoktam a végére kenni belőle, hogy ne álljon szanaszét /ne legyen seprűs/. Az illata remek, erősségre nekem bőven megfelel, nem kell belőle sokat használni egyszerre így jó sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Oleyl Alcohol, Lanolin Alcohol, Cholesterol
Emulgeálószerek: Oleyl Alcohol, PEG-70 Mango Glycerides, Lanolin Alcohol, Cholesterol
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: PEG-70 Mango Glycerides
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Citral, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben

Cholesterol eo I eu 0 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.