Garnier

Ár:   768 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 768 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 768 Ft

A Garnierier Fructis Tápláló Ápolás sampon belülről táplálja haját 3 tápláló olajban gazdag összetételének köszönhetően, melyet olívából, avokádóból és karitéból nyernek ki!

Ár: 768 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
pixielein

2015. március 3.

2 éve használtam utoljára mert megváltoztatták az összetevőket. Korábban mindig ezt használtam mert fényessé és puhává tette a hajamat a balzsamával együtt, de az új összetevők miatt hullani kezdett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

wingsofib

2013. május 25.

Brr, nem is tudom anno miért épp őt emeltem le a polcról. A lényeg, hogy nem érzem tisztának tőle a hajam, zsírosít, hamar lelapul tőle a haj, emellett nálunk a család minden tagjánál túlérzékenységet váltott ki a fejbőrből.. nevör ögen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

burberry

2013. január 15.

Nagyon jó kis sampon ez. Picit sűrűbb állagú, gondolom az olajok miatt, de ez egyáltalán nem baj. Megfelelően táplálja a hajam, bár kell utána kondicionálót használnom. Ami előny, hogy szerintem nem járul nagyban ahhoz hozzá, hogy hamarabb bezsírosodjon a hajam. Szerintem nem kell túl sokat tenni belőle, bár nekem tényleg nagyon hosszú a hajam, mert tapasztaltam, hogy még öblítés után is kicsit "nehéz" a hajam, és nem teljesen lemosni, valamint jól beszárítani. Szerintem megéri az árát, kiszerelés is megfelelő. A zsírosság miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

ciccmicc

2012. november 4.

Érdekes, nekem nagyon bevált. :) A pakolásával együtt gyönyörű fényessé, puhává, kezelhetővé, könnyen kifésülhetővé tette a picit száraz, festett hajamat. A balzsamjával viszont nem voltam elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Vikcike

2012. szeptember 23.

Nekem rettenetes száraz hajam van, de ettől meg olyan nehéz lesz, zsíros érzetű, és lelapulós, hogy nem is értem.... Sok... Tényleg nem értem, hogy ez hogyan működik, vagy mennyire száraz az a haj, amire ez beválik... Talán egy szénakötegnek használna, de még a legszárazabb hajra sem ajánlanám, ha utána nem akarunk úgy kinézni, mint akinek lenyalta a fejét a boci! :D 2 csillagot csak azért kap, mert jó az illata, jól habzik és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

szandracska

2012. augusztus 8.

Ez a sampon egy botrány... alig vártam, hogy elfogyjon, másnapra olyan volt a hajam, mintha egy hete nem mostam volna meg.. Az illata miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!