Garnier

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Vorsi, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Hajápolók

2 lépéses hajmaszk kókuszolajjal, mely mélyen behatol a hajba és intenzíven ápolja azt. Az eredmény: puha és fényes haj, mely akár 4 hajmosásig kitart.

braram

2019. február 23.

Annyiban nem követtem a használati utasítást, hogy jóval tovább hagytam fent a hajamon, mint 3 perc. Bár nekem nem logikus, hogy ha egy pakolás tovább marad a hajadon, rosszul fog elsülni, de ennél úgy tűnik mégis...
Alig tudtam kimosni a hajamból, kétszer öblítettem át nagyon alaposan vízzel, de így is viaszos, ragacsos maradt helyenként. Így az illatából alig maradt valami, a hajam lelapult, elnehezült, se nem fényes, se nem puha.. kb moshatom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

lovereira

2018. január 28.

A harmadik tasakot fogyasztom, egy darab nekem 3-4 hajmosásra jó. Hosszú, vastag szálú hajam van, aminek száraz a vége. Puhább lesz tőle a hajam, és fényes, szóval számomra egyenlőre újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

clacla88

2017. november 16.

Müller drogériában bukkantam erre a pakolásra. Nagyon száraz a hajam, így gondoltam kipróbálom. Volt hatása, mert puhább lett a hajam és csillogóbb, de még mindig gubancos volt itt-ott. Még adok neki egy esélyt, 2 hét múlva ismét előfogom venni. Ha másodszor jobb lesz a hajam minősége, akkor újra vevős lesz. :) (Bár az ára elég borsos volt...) 3 csillagot kap egyelőre, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Eszter a panda

2017. november 12.

Nekem nagyon bevált hosszútávon is. Már két tasakot elhasznaltam belőle. Kb kéthetente teszem fel, nekem 3 használat kijön egy csomagból. Újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

PewPew

2017. november 1.

Ma kipróbáltam ezt a hajmaszkot, szóval még elég friss az eredmény. Fényes lett tőle a hajam és puha, kíváncsi vagyok, hogy meddig fog tartani. Mindent az utasításnak megfelelően csináltam, a sampon után nem is használtam mást. Habár nagy mennyiséget raktam fel, mégis meglepően könnyű volt kimosni. Az árát kicsit sokallom, mivel csak egy, max kettő alkalomra elég. Jelenleg 4 csillagot kap, megvárom, hogy milyen hosszú távú hatása lesz.

Update: hosszú távú hatása nem volt. Szerintem almaecetes öblítéssel is hasonló hatást lehet elérni, így inkább három pontot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Forrás: truth-in-aging, BFT