Garnier

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Vanda234, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. július 29.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Arctisztító kendő szalicilsavval és ásványokkal zsíros, problémás bőrre. Eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Hene

2019. február 9.

Nagyon szeretem! Nem eg tole a borom miutan befejeztem a smink eltavolitasat! Es matt hatast ad! Nalam tokeletesen bevalt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Dorett

2017. május 22.

Nagy meglepetés volt számomra, hogy egyáltalán nem okozott irritációt vagy pattanast. Napközben ezzel törlöm az az arcom, hogy leszedtem a zsirossagot. Nem használok sminket, szóval azzal nem kell megbirkóznia, de szépen tisztító, mattit ideig-oraig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Vanda234

2016. július 23.

Imádtam vagy 2 szer elhasználtam.
rendesen leszedi a sminket,illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Imádtam vagy 2 szer elhasználtam.
rendesen leszedi a sminket,illata kellemes.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.