Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratáló hatással.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

nekem egy átlagos tesápoló, de ár réték arányban szerintem teljesen megfelelő. nem gyakran vásárolom, de akkor tudom, hogy mit várhatok tőle. Nem iritál, nem viszket használata után, de csak átlagosan is hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Banszky

2016. augusztus 15.

Imádtam ezt a zselés-géles állagát. Nyáron használtam,ekkor pont elég is volt. Kellően hidratált de nem hagyott zsíros,ragacsos érzetet a bőrömön. Picit még hűsített is. :) Az illata elvarázsolt. Szintén elég ennyi "szag" a nyári napokra,nem nyomja el egy parfüm illatát de azért érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

katenn64

2016. március 7.

Kedvenc Garnier testápolóm, nagyon jó ez a szőlős illat és külön tetszik, hogy zselés és nem tejes állagú, nyárra tökéletes, szinte felfrissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

riaraven

2015. február 28.

Az első találkozásom ezzel a testápolóval egy női magazinnak köszönhető, ugyanis az egyikben volt egy termékminta. Elsőre kissé bizalmatlanul méregettem, mert nem volt korábban Garnieres testápolóm. Aztáln kipróbáltam, és tetszett. Az illata is kellemes volt, az állaga is jó volt. Aztán vettem egyet az egyik drogériában, de valahogy azóta sem ezt vettem sosem. Magam sem tudom, miért, mikor nem tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

noci0215

2014. szeptember 27.

Garnier termékek örök kedvencek, sokkal jobban szeretem a könnyű, zselés állagú testápolókat, mint a nehéz, tejes/krémeseket. Akinek nem túl száraz a bőre, annak tökéletes választás. A régi, sárga flakonosat igaz jobban szerettem, de akciósan vettem a Rossmannban (400 ml volt 800 ft), így azt mondom megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Lilien22

2014. szeptember 25.

Elég gyorsan beszívódik, az illata is jó, jól is hidratál és még parabén sincs benne. Viszont én az állagát nem igazán szeretem, néha kicsit morzsolódhat is. Összességében nem rossz, annak aki szereti az ilyen zselés állagú krémeket szerintem jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

sugarcane

2014. augusztus 28.

Olyan undorító ragacsos réteget hagy rajtam, amit nem bírok elviselni magamon.
A használata után szabályosan feszül a bőröm, és ha este kentem fel, nem tudtam aludni a szagától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Olyan undorító ragacsos réteget hagy rajtam, amit nem bírok elviselni magamon.

Makk Zsuzsó

2014. június 1.

Alapvetően nem rajongok a Garnier termékekért, valahogy sosem esik rájuk a választás (kivéve az olajmentes bb krémjük, azzal úgy-ahogy elvagyok egy ideje). Ezt a testápolót is csak azért vettem meg, mert volt rá DM-kupon, és direkt olyat kerestem nyárra, ami hamar beszívódik, hidratál, és kb. ennyi. Ezek a zselés állagú dolgok mindig magukban hordozzák a morzsálódás/kukacosodás veszélyét, de ez eddig még nem produkált ilyet. A hidratálóhatása tényleg átlagos, viszont valóban pikk-pakk beszívódik.
Valami olyasmi van ráírva, hogy 7 napig is kitart a hidratálás, na ez például baromság. Egy próbát megért, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Bettina

2014. április 15.

Nekem nem jött be különösen ez a zselés állag. Pozitívuma, hogy gyorsan beszívódott de nem nyújtott tartós hidratálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

szaboh

2014. március 26.

Szerintem is jó ez a testápoló, de én vártam volna valami szőlő állagot vagy legalább illatot. Számomra nincs jó illata, kicsit csalódás. Nem veszem újra, mert semmi extra azonkívül, hogy hamar beszívódik és nem rossz, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol