Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: cinnamon, az összetevőket feltöltötte: dorenka, Módosítva: 2013. április 23.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Összetétele párolgás elleni hatású L-Bifidusszal és hidratáló Aloe Vera kivonattal gazdagított, hogy védje és inenzíven hidratálja még a száraz bőrt is.

RachelZ

2020. június 24.

Szeretem a Garnieres cuccokat, de ez megbukott nálam. Semmit nem ér, mert iszonyú híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Niki019

2016. november 16.

A téli hidegben cserepesre száradt kezemre NAGYON JÓ !!
tényleg híg, de ennek ellenére nagyon jól hidratál, és valóban nem jön le az első kézmosással.

Érdekes, hogy érezni, ahogyan véd és nem hagyja kiszáradni a kezet, és nem marad zsíros a bőr.
Minden tud amit kell egy jó kézkrémnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

A téli hidegben cserepesre száradt kezemre NAGYON JÓ !!

Minden tud amit kell egy jó kézkrémnek :)

Leander

2016. október 20.

Szerintem kézkrémnek nagyon gyenge, esetleg testápolónak lehet jó. Túl híg, ne elég zsíros, semmi 5 percet meghaladó hatása nincs. Könnyen beszívódik, majd kb. azonnal olyan, mintha semmit sem kentem volna a kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Banszky

2016. július 26.

Főleg nyárra szeretem ezt a kis könnyű állagú kézkrémet mert nem izzad és nem ragad tőle a kezem még a nagy melegben sem. Gyorsan beszívódik és valami isteni az illata! Imádom,hogy felpattintós a kupakja így nem kell zsíros kézzel visszacsavargatni sem. :) Télre azért valami táplálóbbal próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Ewee

2016. február 24.

Ez valami csoda. Elég csak esténként bekenni a kezemet és másnap estig nem szárad ki. Imádom:) Jobb mint a vegán kézkrémek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Orsi08

2014. december 18.

Nagyon szeretem a Garniert, ezért amikor kézszárasság lépett fel, egyszerre ezt vettem meg. Nagyon elégedett vagyok vele. Az állaga elég folyós, de gyorsan beszívódik, és jól ápol. Az illata is kellemes, nem túl erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

martini11

2014. június 20.

Én szeretem, van minden táskámban egy! Nem nagy eresztés, de tényleg nagyon gyorsan felszívódik és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

nika97

2014. április 18.

Már egy ideje megvan. Nekem nem sokat használt...nemtúljól hidratál...de nagyon kellemes az illata..szerintem ez egy normál/ nemtúl száraz bőrre való..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

eo

2013. július 13.

Karitévajas társát használtam már, amivel nagyon elégedett voltam. A textúrája pont jó volt, nem túl folyós, de könnyen kenhető, jól beszívódott, valóban egész jól hidratált. Gondoltam kipróbálom ezt az aloe verás verziót is. Eléggé meglepődtem, már azon gondolkozom, hogy lehet csak az én példányommal van valami, ugyanis ennek kifejezetten folyós az állaga. Olyan vizes-géles-folyós. Egyáltalán nem kézkrémes, inkább testápolós. Talán ennek köszönhetően, de engem ez jóval kevésbé is hidratál. Egyébként nem rossz, de másra számítottam. Aki ezeket a nagyon könnyű, vizes, hipp-hopp felszívódó kézkrémeket kedveli, annak tudom ajánlani, én azért jobban szeretem, ha egy kézkrémnek van "tartása". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

oswin

2012. december 15.

Én egy kicsit több hidratálást vártam tőle.Viszont nagyon gyorsan beszívódik és napi használat mellett lehet,hogy többet segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak