Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. június 5.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív napi ápolás a száraz repedezett kézbőrnek. Összetétele párolgás elleni hatású L-Bifidusszal és tápláló karitévajjal gazdagított, hogy regenerálja a száraz bőrt, csökkentse a repedezettséget és enyhítse a bőr húzódását.

marnella

2020. május 22.

Nagyon szeretem. Télen csodaszer, rettentően ki szokott száradni a kezem, ez hipphopp rendbe teszi. Kifejezetten zsíros krém, de ahhoz képest gyorsan beszívja a bőröm, nekem is kb. 1, max 2 kézmosást bír. Elengedhetetlen kellékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Szelena

2020. május 3.

Ez a nappali kézkrémem, mindig a táskámban lapul. Sűrű állagú (kifejezetten ilyet kerestem), gyorsan beszívódik, csak minimális zsíros érzetet hagy, és nagyon jól hidratál, télen nélkülözhetetlen. És még 1 kézmosást is nagyjából kibír. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

s_kitty

2020. február 5.

Eurósban korrekt áron jutottam hozzá. Szuper kellemes az illata és az állaga ellenére gyorsan beszívódik. Irodában használom és annak ellenére, hogy nem ragacsos utálom, ha a tenyerem is krémes így én úgy kenegetem a kézfejem, hogy rányomok egy mogyorónyit a mutatóujjamra és azzal oszlatom el a másik kézfejemen a krémet majd ugyanígy járok el a másik kezemen. Így nem lesz krémes a tenyerem. 😁 Jól hidratál egyébként nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

NyBetti

2019. november 15.

Nagyon hamar beszívódik, és viszonylag tartósan hidratál (egy kézmosást túlél). Irodában, napközbenre tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

rekucccc

2019. március 8.

Hát én semmi extra hatást nem tapasztaltam vele sajnos,pedig sokat vártam tőle. Úgy látszik az én kezem túl száraz ezekhez a krémekhez :D Az illata egyébként tök jó, de számomra így semmi értelme újra venni, inkább keresgélek tovább:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Mandulaszem

2018. július 19.

A testápolóhoz hasonlóan jól hidratál és hamar felszívódik. Nekem nem hagy ragacsos érzést. Az illata nagyon kellemes, sokáig érződik.🙂 Elégedett vagyok az árával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

ReiraShiver

2018. január 1.

Nagyon szeretem, tényleg sokáig tart, és jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon szeretem, tényleg sokáig tart, és jó az illata :)

anniiee

2017. december 22.

Régen a vichy nutri extra kézkrémet használtam , imádtam -de természetesen ami jó, azt meg kell szüntetni. Azóta keresem a megfelelő krémet, rá találtam erre. Kellemes az illata, árban remek, elég zsíros állaga van és nehéz. Lemosni szinte lehetetlen , ahogy azt ígérik is- ellenáll a kézmosásnak. De ezzel együtt végre egy olyan kézkrém ami hat is, emiatt nem használom minden nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

xfxff349

2017. november 24.

Szépen hidratál, jó az illata, de van ennél jobb. Pl a piros flakonos testvére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Szépen hidratál, jó az illata, de van ennél jobb. Pl a piros flakonos testvére.

Vanille

2017. október 11.

Tavaly télen próbáltam ki először, és nagyon meg voltam vele elégedve. A bőröm csúnyán ki volt repedezve, és annyira kiszáradt, hogy kellemetlen volt bármihez is hozzáérni. Ez a krém viszont már az első nap nagyon sokat segített, és pár nap elteltével teljesen megszüntette a problémákat úgy, hogy nem kellett fél óránként kennem. Az illata ráadásul nagyon finom, az eddig kipróbált kézkrémek közül ez jött be legjobban ebből a szempontból, és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Biztos, hogy idén is venni fogok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Biztos, hogy idén is venni fogok belőle.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.