Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. június 5.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív napi ápolás a száraz repedezett kézbőrnek. Összetétele párolgás elleni hatású L-Bifidusszal és tápláló karitévajjal gazdagított, hogy regenerálja a száraz bőrt, csökkentse a repedezettséget és enyhítse a bőr húzódását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tig

2024. március 18.

Az itt szereplő összetevőlistához képest újraformulázták, itt még a régi verzió van fenn. A kakaóvajas társához hasonlóan már ő is részben kartonpapír tubusban van. Gyorsan beszívódik, nem érzek utána zavaró réteget a kezemen, de megfelelően táplál, teljesen elégedett vagyok vele. A csomagoláson lévő shea dió alapján az ember valami diós-magos illatot várna, ehhez képest vizes-SPA illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 18.

Metty

2022. december 9.

Amennyire szeretem a piros dobozos Garnier kézkrémet, ezt pont annyira nem. Csak azért adok neki 2 csillagot, mert a semminél talán többet ér, de amúgy nem sokat (nekem legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

Ennie86

2022. november 21.

Télre az egyik legjobb. :) Hagy egy érdekes réteget a kezeimen, de egyáltalán nem zavaró. Kevés is elég belőle. Az illata pedig nagyszerű. ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 21.

tzrn7u67

2022. március 28.

Legjobb kézkrém, amit eddig próbáltam, biztosan maradok nála. Ősszel-télen borzasztóan kiszárad a kezem, kicserepesedik, néha vérzik is ha nagyon extrém a helyzet. Alapjáraton (ha fogalmazhatok így), utáltam a kézkrémeket, mert mindegyik borzasztóan ragadt, úgy éreztem csak ülnek a kézfejemen, állandóan késztetést éreztem rá, hogy kezet mossak mert kellemetlen volt őket viselni. És hiába a sok Ultra Sensitive meg Ultra Med, Ureával és Cicával telenyomott Balea meg Isana, amik a szép incijükről híresek, a közelébe sem érnek ennek. Pikk-pakk beissza a bőröm, nagyon kellemes illata van, nagyon szeretem. Nem ragad, szépen el lehet kenni. Tömény, vaskos krém, mondhatni a függője lettem és rájöttem, hogy eddig csak számomra rosszakkal próbálkoztam. Gyorsan látványos eredményt hoz, sokkal szebb és hidratáltabb a kézfejem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

kovacsanett43

2022. március 6.

Nekem nagyon bejön ez a krém. Tanár vagyok, ebből kifolyólag állandóan írok a táblára, és a kréta rettenetesen szárítja a kezem, borzalom, mit művel vele, ez viszont azonnali gyógyír rá. :) Én odavagyok az illatáért is.
Update: most már valahogy kevés, persze csak nagy hidegben és szélben. Szintentartásnak szuper. Valahogy mindig újraveszem, pedig találtam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Csokismentol

2022. január 23.

Már rég nem így néz ki, és sheavajjal van, de sztem ugyanez a termék-a kedvenc kézkrémem. Jó az illata, gyorsan beszívódik, de olyan jól ápol, hogy ha ezt használom, elég lefekvés előtt bekenni a kezemet és egész nap puha marad a bőröm másnap a sok kézmosás és papírral dolgozás ellenére is. Egyszer próbáltam az aloésat, mert ez nem volt, de az nem olajozza vissza olyan jól a bőrt, ez nekem jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Isla

2021. június 30.

Mikor már uncsi volt mindig a piros Garnieres kézkrém, akkor vettem egy ilyet. Nem rossz, nem volt vele semmi kimondott bajom, de nem rabolta el a szívemet. Finom az illata, de nem sok hatását vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

csvik

2021. február 13.

Nem rossz kézkrém, nekem kicsit lassan szívódik be, sokáig érzem a kezemen a zsíros tapintást. Néha megveszem amikor jobb hidratálásra vágyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Jelizz

2021. január 16.

Akcios volt ezert vettem meg ezt a nagyobb kezkremet.
Jo az illata aloe vera joghurt illat. Hamar beszivodik es aranylag apolja a kezeimet de megsem erzem azt a sokaig tarto hidrataltsagot. Beszaradas utan latok a kezeimen efy zsirreteget. A Nivea es az Avin kezkremjei jobbak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Akcios volt ezert vettem meg ezt a nagyobb kezkremet.

Andrea456

2020. december 1.

Ahogy hűvösebb lesz, az én kezem is elkezd kiszáradni és kirepedezni. Korábban csak a koncentrált Neutrogena vált be, és most szerettem volna egy olcsóbb alternatívát keresni helyette. A Balea ureás kézkréme bár szépen helyrehozza a kezem, viszont csípi a kirepedezett részeket.
Ez a kézkrém először soknak tűnt, de aztán szépen beszívódott, kicsit furának éreztem utána a kezem (zsírosnak), ám később már elmúlt. Nem csíp, már gyorsabban felszívódik, és tényleg érzem a hatását kézmosás után is, ha pedig este ezt használom lefekvés előtt, akkor még reggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.