Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Dezodorok

Mineralite-tal, egy hihetetlen nedvszívó erővel rendelkező természetes ásvánnyal gazdagított. 48 órás hatékonyság és bőr, amely lélegzik. Energikus virágos illat,citrus, cédrusfa és érzéki pézsma beütéssel. Bőrgyógyászatilag tesztelt termék: parabén- és alkoholmentes

Manker

2016. augusztus 28.

Abszolút megoldás volt számomra! Gyakran küszködtem azzal, hogy hol találhatnék olyan dezodort ami bírja az egész napos rohangálást, mégsem hagy fehér nyomot, és nem áll össze a kis redőkben. Teljesen elfedte a kellemetlen szagokat, jobban mondva nem is engedte, hogy kellemetlen szag legyen, mindig finom, friss illatom volt tőle, még egy kemény 2 órás edzés után is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Mocha Latte

2013. augusztus 23.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. Az egyik kedvenc deóm . Szuper az illata, gyorsan szárad és tényleg hatásos még nagy melegben is. Miért szüntetik meg mindig azt ami JÓ? :(
Esetleg tudja valaki, hogy lehet-e még kapni valahol?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Esetleg tudja valaki, hogy lehet-e még kapni valahol?

FaerieQueene

2013. június 20.

Izzadni izzadtam mellette, de soha nem volt rossz szagom (ez minden dezodorral így van), még este is csak az illatát éreztem. Az alumínium tartalma miatt is vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Tatus

2013. január 26.

Nagyon Szerettem, amíg ki nem vonták a forgalomból :( A formája is nagyon tetszik, olyan kis vidám. Az illata is finom. Sokáig tart .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 26.

alexikaster

2012. december 18.

Segítsetek már lécci!,honnan lehet beszerezni? Kerestem több helyen,Dm tesco Müller,de sehol nem találtam,végül összekevertem a szintén rózsasín invisi calm-mal,de most látom hogy az teljesen más:SS

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

ludmilla

2012. december 16.

Juj nagyon jó, az illata meg az orchideára emlékeztet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Juj nagyon jó, az illata meg az orchideára emlékeztet!

Fruzsina93

2012. november 26.

Ez a legjobb dezodor. Nem hagy nyomot a ruhán nem irritálja a bőrömet. Jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Katie Adair

2012. november 22.

Eddig még nem került a kezembe olyan deo, amivel tökéletesen elégedett lettem volna. Mindig ki szerettem volna próbálni a Garnier-t, de túl drágának találtam.
Most már rájöttem miért: össze sem lehet hasonlítani a többivel. Télen-nyáron nagyon izzadós vagyok....ajándékba kaptam ezt a dezodort és az első használat után beleszerettem. Golyós kiszerelése ellenére nagyon hamar beszívódik, nem kell vele hosszú perceket várni, míg felöltözhetek. Az illata remek és a hatása....azt hiszem elég, ha annyit írok, hogy azóta nincsenek izzadtságfoltos ruháim. Munkámból adódóan sokszor vagyok ujjatlanban és nem mindegy, hogy milyen bukéja van az embernek. Imádom, engem levett a lábamról.
Azért azt kíváncsian várom, hogy a nyári időszakban hogy szuperál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Azért azt kíváncsian várom, hogy a nyári időszakban hogy szuperál :)

xxNikixx

2012. november 11.

Ez a dezodor nagyon jó!!! Nem is izzadok tőle annyira, bár azért kíváncsi lennék rá, h majd nyáron mit produkál. Mindenesetre úgy veszem észre, h nem izzadok tőle annyira, és ez nagy szó nálam, mivel nagyon izzadós vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

CocoSunrise

2012. szeptember 1.

Addig volt jó, amíg R2D2 alakú volt a csomagolása, de mióta megváltoztatták ilyenre nagyon gyorsan beszárad. Egyébként maga a termék remek de így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!