Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Dezodorok

Klinikailag bizonyított 96 órás maximum hatékonyság, 3X hatékonyabb összetevők. Hosszantartó hatás,alumínium só növényi polifenolba burkolva. Foltok nélkül.

anillam

2020. augusztus 24.

Hatását nézve megkapná az 5 csillagot, de sajnos a fehér ruhákat már 1-2 alkalom után besárgítja, ezért nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Reddiamond

2020. június 15.

Nekem a Garnier Mineral deok közül ennek az illata a legtartósabb és legintenzívebb ill. a hatása is a legerősebb. Nekem nem tart 96 óráig, még egy napig sem, h az ember lánya olyan mozgást végez, ami közben megizzad... amihez nekem nem kell edzőterembe menni, mert simán produkálom bevásárlásból hazafele jövet is a megpakolt szatyrokkal. De ha otthon marad az ember, s nem végez intenzív testmozgást, akkor reggeltől későestig kitart a védelem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én
izzadósabb tipus vagyok. Összességében én újra fogom venni, mert ezzel vagyok legjobban megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

LiiL

2020. június 15.

Nekem már az új kisebb fúvókás spray van meg belőle. A hatásával elégedett vagyok, Garnier minőség, jó az illata és sokáig tart a hatása, mindegy hogy edzés vagy kerti munka, kitart.
Egy csillagot levonok, mert ez az újfajta vékonyabb fúvókás sprayt nehezebb kezelni, folyton benyomódik a gombja, és alig lehet fújni vele.
Remélem visszahozzák még a régi típust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Remélem visszahozzák még a régi típust.

zdoreebaba

2020. május 22.

Mind az illata, mind a hatása lenyűgöző. Volt egy Garnieres fújós dezodorom, amit még jó pár éve használtam, de nem nyerte el a tetszésemet. Most szántam rá magamat, hogy kipróbálom ezt az extra hosszan tartó típust. Azért szerintem a 96 óra enyhén túlzás, annyi ideig biztosan nem bírná, na meg persze addig az ember többször lezuhanyzik, így funkcióját is veszti ez a történet. Nagyon megszerettem, így is hosszú ideig tartós, nem irritál, nincs kellemetlen ragacsosság a fújást követően, nem fogta meg a ruháimat. Jól dezodorált, nekem ez a dezodor remek. Egyelőre nem fogom újra venni, mert dezodor tesztelős időszakomat élem, de egyszer még elképzelhető, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

k.boglarka

2019. december 23.

Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Nem hagy fehér foltot, és jól dezodorál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

vitezviki

2019. augusztus 22.

Egész jó dezodor, de azért a foltok nélkül szöveget biztosan kivenném a termékleírásából. Amikor magunkra fújjuk a terméket, várjunk az öltözéssel egy 5 percet, különben garantált a fehér hintőpor szerű folt az ember pólóján, ami vízzel kicsit kijön, de különben következő mosásig ott marad a pólón. Első használatkor már észrevettem, hogy milyen fura fehér lesz az ember hónaalja, és rá 5 percre amikor már kicsit beszívódott a termék, le lehet belőle fújni a fehér porszerű dolgot, nekem a babahintőpor jutott róla eszembe. Az illata semleges, az izzadságomnak nincs egyáltalán szaga, ez tetszik benne. Nem venném újra, leginkább a foltok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.