Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Kategória:   Dezodorok

• 48h non-stop védelem.
  • Engedi a bőrt lélegezni
  • Aktív ásványi anyaggal
  • Alkoholmentes

Megany

2019. március 19.

Nekem egész jó volt,illata tetszett és valahogy az állaga is,mert nem kellett este szó szerint lekaparni magamról.
Boztos van jobban teljesíto,de nyárra,mikor levegőzik a hónalj jobban,elég volt.Télre,mikor jönnek a pulcsik,a szűkebb dolgok és a hidegből-melegbe,na akkor már kevés.(de melyik nem kb?)sajna izzadós vagyok,de erdekes,hogy inkább télen zavaró nekem,nyáron nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Mooca

2019. március 8.

Kérdésem az hogy ha az elején rá van írva hogy no paraben, akkor a hátulján miért tüntetik fel hogy aluminium ch, benzylalcohol stb,stb.. Legszívesebben beperelném a céget! Nem aktív deo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

nicolekitti

2017. november 5.

Régebben mikor megjelent, akkor próbáltam többfélét is, de egyik sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Régebben mikor megjelent, akkor próbáltam többfélét is, de egyik sem jött be.

Petrosz

Korcsoport: >54
2015. április 11.

Sajnos a garnier termékek 99% ban csalódást okoznak ez is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 11.

Sajnos a garnier termékek 99% ban csalódást okoznak ez is.

Nienor

2013. augusztus 2.

Nekem nem nagyon vált be, nem teljes pénzkidobás, de valahogy nem az igazi. Az illata meg olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

KergePárduc

2013. május 9.

Eléggé izzadós vagyok, de inkább csak stresszhelyzetekben. Ez a dezodor... hát... nálam a dezodoráló képessége egyenlő a nullával, illata viszont jó, kellemes de a nap folyamán minimum egyszer újra kell kennem magam vele. Elhasználom, de többet ilyet tuti nem veszek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

2013. március 24.

Nekem nagyon nem vált be, gyakorlatilag délre elmúlik a hatása, még télen is, kukában landolt, ez is és a másik 2 stiftes Garnier is amit próbáltam. :-( Maradok a bevált Rexona stifteknél, amik egész nap kitartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

quinnie0715

2013. március 17.

Update 2013. 03.17.: az újabb kiadást most megvettem, sokkal krémesebb, lágyabb, mint az előző volt. Az izzadás minimális, viszont egyáltalán nincs testszag sem, amit más dezodorok sajnos nem igazán tudnak. Most nagyon elégedett vagyok vele, remélem, így is marad! :)

Nekem nagyon tetszik az illata, de egy idő után valószínűleg hozzászokott a bőröm, és már nem védett az izzadás ellen, hanem mintha inkább fokozta volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

szepjulia

2013. február 24.

Nem szerettem ezt a deot, mert nem volt tartós, sőt izzadásnál mintha megolvadt volna és olyan érzésem volt, mintha el kezdett volna lefolyni. Maga a stift pedig túl krémes volt, és több kemény darabka is volt benne, amit nem tudok elképzelni, hogy mi lehetett (nem volt lejárva, direkt megnéztem a dátumot). Tehát nem vásárolnám újra. Az illata egyébként kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

LovasBabi

2013. február 18.

Az újabb kiadású stift van meg belőle. Nekem nagyon bevált, izzadok, de nem vagyok büdös kényes helyzetekben sem.:) és végre egy puha, jól kenhető stfit, remek illattal. A Nivea, Fa izzadásgátlók pl. egyáltalán nem használtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Hidratálók: Zinc PCA

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2