Garnier

Ár:   680 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2015. február 11.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier Action Control dezodor lágy, hosszantartó illatot biztosít. A Garnier leghatékonyabb terméke Hő-Sport-Stressz okozta izzadás ellen az extra száraz érzésért. Bizonyított hatás extrém körülmények között, akár 48 órán át. Garnier Mineral dezodorok aktív ásványi anyaggal gazdagítva, hogy fokozzák a dezodoráló hatékonyságot. Különösen hosszú ideig szabályozzák az izzadást, miközben a bőr lélegezhet.

AngelBeauty

2018. június 28.

Már többször újra vásároltam!
Elégedett vagyok az illatával és a hatásával is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Már többször újra vásároltam!
Elégedett vagyok az illatával és a hatásával is!

ramonanagy0669

2018. május 6.

Folyamatosan újra vevős termék! Több éve használom, és nagyon megvagyok vele elégedve!
Ha ezt használom tuti nem izzadok.
A szórófejes változatával együtt használom néha, és tökéletes a kettő külön-külön is meg együtt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Ha ezt használom tuti nem izzadok.

nandy.25

2018. március 5.

Az első flakon nagyon hatásos volt , de vagy hozzászokott a bőröm, vagy sosem volt hatásos csak mert anno új volt a bőrömnek......hát örök rejtély marad. Mostanára 2 órát sem bír ki (télen, -10 fokban) , izzadtságszagúra változik, és felkenve is nagyon folyós, lassan szárad :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

hoporsi

2017. július 9.

Én izzadós vagyok és már rég kerestem egy ilyen dezodort.5 csillag mert a legjobb amit valaha próbáltam. Valóban "actioncontrol",rohanásban, munkában, mindent kibír :) Újravevős ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Cintia89

2017. június 23.

Nekem nagyon bevált. Isteni illata van! Tényleg kitart a nap végéig, nem leszek tőle "büdös". Annyi hogy kicsit sokáig tart amíg megszárad és nagyon sok kerül fel egyszerre a bőrre az adagolófejjel. Ezért csak 4 csillagot adok. Ettől eltérően teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

AmethystGhost

2017. április 3.

Eddig ez a dezodor vált be legjobban azok közül, amiket próbáltam, nem vesztette el a hatását rövid idő után (tegyük hozzá, egy más márkájú dezodorral felváltva használtam, de az a másik nem volt ilyen jó). És hát az illata... odavagyok érte, nagyon finom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

mara18

2016. augusztus 30.

Tubusba beleszagolva kellemes illatunak tűnt, de felkenve nem bírom elviselni. Büdösnek érzem, a dezodoráló hatásával nincs problémám, csak ez az illat ne lenne. Így sajnos nekem kuka. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

v.alexandra27

2016. június 9.

Jó az illata, elveszi a szagokat, de engem is zavar a lassú száradása. Összességében nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

mreni876

2016. május 19.

Az UltraDry termékre sajnos allergiás voltam, de ettől érdekes módon semmi bajom sincs. Az illata fantasztikus, feladatát is jó teljesíti. Bár még a nagy izzadós nyári napokkal is meg kell küzdenie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

vfruzsina

2015. december 26.

Számomra ez a legjobb dezodor. Edzés mellett sem leszek büdi, de közben a dezodornak sincs olyan szaga, amitől rosszul leszek. Ha akciós és nem 800ft körüli az ára, akkor bevásárolok belőle :)
Régebben nem jegyeztem meg a nevét, csak, hogy lilás a felirat, sikerült is egy Ultra dry-t vennem, azóta se használtam el, mert olyan büdös (számomra), hogy nem bírom ki magamon.

UPDATE:
sajnos lassan lehet vége eme hosszú kapcsolatnak.. mostanában mintha nem teljesítene megfelelően, amit nagyon sajnálok, mert tényleg sokáig szerettem, de már sokszor úgy érzem, hogy büdös vagyok, nem használ :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

UPDATE:

Hidratálók: Zinc PCA