Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor amely lenyűgöző hatékonyságot nyújt akár 72 órán át magas hőmérséklet mellett. Rendkívüli nedvszívó képességű Mineralite-tal.

Bizonyított hatékonyság: Akár 72 órás hatékonyság a kellemetlen szagok ellen akár szaunához méltó körülmények (45°C) mellett is. Gyorsan megszárad, így hosszú ideig biztosítja a száraz bőrfelület érzését.

Etil-alkohol mentes,parabenmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

RimmelAthen

2019. május 4.

Nyárra ez sajnos nagyon kevés izzadásgátlónak. Semmit nem hat melegebb időben, vagy akár mozgalmasabb munka közben. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Nyuszii22

2019. április 11.

Talán a másik két tesója és e közzül ő a kedvencem,sőt..
Évek óta csak garnieres dezodprt használok,ezek váltak be a legjobban,persze csak is a spray változat,abból is ő.
Nagyon izzadós vagyok,főleg nyáron.A kellemetlen szagokat elfedi ami nagy előny,az illatuk is tetszik és ezért szeretem ezeket a dezodorokat.
Azt mondom semmire nem cserélném le őket,persze ha akadna jobb/hatékonyabb biztosan kipróbálnám hogyan teljesít,de addig is maradok ezeknél.
Mindig újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Talán a másik két tesója és e közzül ő a kedvencem,sőt..
Mindig újra veszem!

Effi

2018. december 17.

Nagyon kellemes az illata, diszkrét tisztaság. Télen izzadásgátlásra is megteszi, nyárra kevés nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Rure90

2018. június 22.

Először az illata nem tetszett, de hozzászoktam, megszerettem. A hatása jó, meg voltam elégedve vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

UPanda

2018. június 6.

Kellemes púderes illata ragadott magával először. A dezodort nem önmagában használom, hanem az exodor kiegészítőjeként. Kb. kéthetente egyszer használom az exodort (este, fürdés után), a Garnier-t pedig minden nap. Így szenzációsan működik! Sosem hagyott cserben ez a kombó, pedig több, mint egy éve használom. Nekem a ruhákon sem hagyott foltot, pedig általában 40 fokon mosom a felsőimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

KLD

2018. május 22.

Akciósan vettem gondoltam kipróbálom. Elsőre az illata hát nem is tudom mire emlékeztet ( talán a légfrissítőkre.. de ez az én véleményen :D ) szóval meglepően tartós nyilván nem várok csodákat a 72 óra az valóban irreális, de egész jó. A ruhákat nekem nem fogta be..de lehet csak nem tűnik fel mert világos felsőket szoktam hordani vagy nyáron ugye bár ujjatlant. Még nem tudom hogy megéri-e újra venni de később még írok róla! ( de eddigi tapasztalataim alapján én ajánlanám)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

doubleb

2018. május 16.

Az illata csodás! Egész napos tartás! Legjobb, de tényleg!!!! 1 kis apró hátrány... fekete ruhákkal vigyázni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

zsoxcore

2018. április 19.

Kellemes, púderes illatú. Az izzadást mérsékelten gátolja, ám a kellemetlen szagokat szépen semlegesíti. Nagy hátránya, hogy a ruhát megfogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Alex0920

2018. január 4.

Egy blogger ajánlotta ezt a terméket, gondoltam kipróbálom, hátha ez végre megszünteti minden problémámat, de nagyot tévedtem. Az illata nem rossz, kicsit púderes beütésű és kb ez volt az egyetlen jó benne. A ruháimat főleg a feketéket nagyon megfogta, így természetesen csak felöltözés után tudtam használni a terméket, így minden reggelemet akrobatikus mutatványokkal kezdtem, hogy be találjak a ruha alatt a hónaljamhoz... Ez még nem is érdekelt volna nagyon, de sajnos semmit sem használ. Az első pár nap kimondottan jó volt vele, de miután megszokta a bőröm nem működött és maradt a szag.
Szóval újra vevős biztosan nem lesz, így 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Szóval újra vevős biztosan nem lesz, így 2 csillag.

Nikita95

2017. december 20.

Én nagyon szeretem. Az illata is kellemes. Már körülbelül 1 éve csak ezt használom. Jó kis cucc 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Hidratálók: Dimethiconol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag