Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lxndrprtz, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Dezodorok

Az első dezodor a Garnier vállalattól, amely lenyűgöző hatékonyságot nyújt 72 órán át magas hőmérséklet mellett. Rendkívüli nedvszívó képességű Mineralite-tal gazdagítva a bőr lélegzésének elősegítése érdekében. Etil-alkohol mentes, parabenmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt. BIZONYÍTOTT HATÉKONYSÁG: 72 órás hatékonyság a kellemetlen szagok ellen akár szaunához méltó körülmények (45°C) mellett is. Gyorsan megszárad, így hosszú ideig biztosítja a száraz bőrfelület érzését.

PrincessBell

2020. július 4.

Nagyon folyós állagú dezodor, kellemes krémes illattal és nem túl praktikus csomagolással (nem tudom "fejre állítani" a "kupakja" miatt, vagyis tudom, de elgurul..., így ha kevesebb van benne, azzal kell kezdeni, hogy lefolyatom a cuccost még jó, hogy nagyon folyik :D). Viszont minden ilyen dolog ellenére nagyon aranyosnak találom ezt a formabontó formát.
Amilyen kihívással kellett szembenéznie: nagyon izzadékony vagyok, extrémen. Nem, ez nem női hiszti, sajnos tényleg azonnal vizesedek 20 fok felett és a "kémiám" ráadásul a büdösebbik fajta, tehát nekem ez egy örök küzdelmem az életben, az izzadsággátlás.
Ez a kis dumdum csomagolású cucc nagyon jól teljesít. Felkenés után mondjuk várni kell 5 percet, míg pólót veszek, de utána nem hagy nyomot a ruhán. Bírja a 35 fokot is, viszont azt az én extremitásom miatt "csak" 6 órán keresztül, aztán be kell kennem magam vele újra. De az eddigi "szintidő" átlaga a dezodoroknak (mindegy melyik márka mindegy milyen formátumú cucca) az 2-3 óra, szóval egyelőre nekem már ez is megváltás. Árban meg kb lenyűgöző :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

molniniki5

2020. június 20.

Évek óta ezt használom. Nincs mellette izzadságszag, viszont csak 4 *, mert a ruháimat színezi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

nancyangel

2020. május 29.

Nyáron csak ezt használom: tökéletesen hat, nem hagy foltot, gyorsan szárad! Pár hónap alatt azonban megszokom és váltani kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

vivienlovesit

2020. január 18.

Azt hiszem, megtaláltam a legjobb dezodort. Nem hagy gyomot a ruhán, kellemes az illata, hamar megszárad (nem lesz ragacsos) és teszi a dolgát. Nagyon szeretem, jó termék! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Cicafru

2019. június 26.

Sok golyósdeót kipróbáltam már, de ez az abszolút kedvenc. Kellemes az illata és jó az állaga. Nem hagy foltot se a ruhán, se a bőrön. Számomra ez a legjobb izzadásgátló a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

andii05

2019. június 4.

Kedvenc golyós dezodorom lett. Már sok márka golyós deóját próbáltam, de ez lett a kedvencem. Szuper az illata és minimálisra csökkenti az izzadást. Reggelente használom és egész nap akadályait jól veszi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Holdsarlo

2019. május 31.

Eléggé izzadós vagyok, de ezzel a dezodorral az egész napot ki lehet bírni. Számomra az illata is kellemes, tényleg púder illata van. Az összetevői viszont nem szimpatikusak, de a várt hatást eredményezik. Ahogy a legtöbb dezodorhoz, ehhez is hozzászokok, mielőtt teljesen elhasználnám.
Régóta keresek natúr, de legalább vegán dezodorokat, amik hasonló hatásfokkal rendelkeznek. De addig is, ez a dezodor is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Bettii98

2019. május 23.

Borzasztó! Izzadás garantált a használata mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Borzasztó! Izzadás garantált a használata mellett is.

mrs.imperator

2019. április 26.

Tökjó illata van, nem hagy foltot, teszi a dolgát. Az egyik legjobb fajta golyós dezodorok ezek a zöld kupakos garnier mineralok. A ráírt órák száma reklámfogásnak is túlzás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Viola23

2019. április 9.

Nem hagy foltot, a bőröm nem szárítja. Nekem az illata nem annyira tetszik, de tartós, és abszolút teszi a dolgát. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.