Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lxndrprtz, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Dezodorok

Az első dezodor a Garnier vállalattól, amely lenyűgöző hatékonyságot nyújt 72 órán át magas hőmérséklet mellett. Rendkívüli nedvszívó képességű Mineralite-tal gazdagítva a bőr lélegzésének elősegítése érdekében. Etil-alkohol mentes, parabenmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt. BIZONYÍTOTT HATÉKONYSÁG: 72 órás hatékonyság a kellemetlen szagok ellen akár szaunához méltó körülmények (45°C) mellett is. Gyorsan megszárad, így hosszú ideig biztosítja a száraz bőrfelület érzését.

Cicafru

2019. június 26.

Sok golyósdeót kipróbáltam már, de ez az abszolút kedvenc. Kellemes az illata és jó az állaga. Nem hagy foltot se a ruhán, se a bőrön. Számomra ez a legjobb izzadásgátló a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

andii05

2019. június 4.

Kedvenc golyós dezodorom lett. Már sok márka golyós deóját próbáltam, de ez lett a kedvencem. Szuper az illata és minimálisra csökkenti az izzadást. Reggelente használom és egész nap akadályait jól veszi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Holdsarlo

2019. május 31.

Eléggé izzadós vagyok, de ezzel a dezodorral az egész napot ki lehet bírni. Számomra az illata is kellemes, tényleg púder illata van. Az összetevői viszont nem szimpatikusak, de a várt hatást eredményezik. Ahogy a legtöbb dezodorhoz, ehhez is hozzászokok, mielőtt teljesen elhasználnám.
Régóta keresek natúr, de legalább vegán dezodorokat, amik hasonló hatásfokkal rendelkeznek. De addig is, ez a dezodor is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Bettii98

2019. május 23.

Borzasztó! Izzadás garantált a használata mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Borzasztó! Izzadás garantált a használata mellett is.

mrs.imperator

2019. április 26.

Tökjó illata van, nem hagy foltot, teszi a dolgát. Az egyik legjobb fajta golyós dezodorok ezek a zöld kupakos garnier mineralok. A ráírt órák száma reklámfogásnak is túlzás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Viola23

2019. április 9.

Nem hagy foltot, a bőröm nem szárítja. Nekem az illata nem annyira tetszik, de tartós, és abszolút teszi a dolgát. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

kissagi19

2019. január 18.

Full babapúder illat, az édes parfümjeimet szépen kiegészíti. A stresszes-szaladgálós munkámat nagyon jól bírja. Amíg reggel megszárad, én addig fogat mosok, szóval nem plusz idő. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

sltkrmpl

2018. november 4.

Az illatát nagyon szeretem, az izzadásgátló hatása is tökéletes, de nagyon sokat kell várni amíg megszárad, ami egy sietős reggelen nekem probléma, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Ivy96

2018. augusztus 12.

Én is elég izzadós típus vagyok, az izzadásgátló hatása nem az igazi, de az illatát nagyon szeretem és soha nem szokott izzadtságszagom lenni ha ezt használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

pMichelle

2018. július 27.

Én alapjáraton a fújós dezodorokat szeretem de nyaraláshoz és utazáshoz kellett valami kompaktabb kiszerelés.
A meleget határozottan jól bírja. Gondolom a 72 óra senkinek sem szükséges (esetleg egy hosszú repülőút plusz átszállás plusz másik repülés esetén tudom elképzelni..)
Se fehér se sárga foltot nem okoz.
Kellemes csalódás, az árat teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Se fehér se sárga foltot nem okoz.
Kellemes csalódás, az árat teljesen megéri.

Emolliensek: Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!