Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. május 15.

Kategória:   Dezodorok

Ultra nedvszívó Mineralite-tal, egy vulkanikus eredetű ásványi anyaggal gazdagítva. 48 óra non-stop izzadtság elleni védelem, és engedi a bőrt lélegezni. Szabadalmaztatott antibakteriális hatóanyaggal gazdagítva, mely csökkenti a kellemetlen testszagért felelős baktériumok kialakulását.

Ella

2017. március 6.

Csalódtam benne, mert az eddigi Garnier dezodorok többsége jól vagy elfogadható szinten teljesített nálam. Ő nem. Ráadásul irritált is, tiszta ekcéma lett tőle a hónaljam. :( Ami jó benne, hogy gyorsan szárad, nem hagy foltot és jó az illata, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

LadyLatte

2015. június 12.

Én szerencsére nem vagyok izzadós, mindennapokra semmit nem használok és nincs semmi szagom és foltos se vagyok, de azért vizsgák vagy buli előtt a biztonság kedvéért mindig használok valamit... Ez a termék nekem tökéletesen bevált, bár mindig akkor sikerül megvenni, mikor akciós... :D Nem tudok róla rosszat mondani, talán csak annyit, hogy 1-2 használat után valahogy beszárad a kupak, tehát használat előtt át kell forgatni és leszedegetni róla a felesleges cuccokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

asztromélia

2013. december 11.

Már rengeteg dezodort kipróbáltam. Az itteni hozzászólások alapján úgy tűnt a Garnier-ek sok mindenkinek beváltak, és jééé tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

szerpentin_b

2013. december 8.

Egy ajándékcsomagban volt amit nyertem. Förtelmes. A szaga is irritáló de az hogy nem használt semmit még irritálóbb. Ja és két hét után beszáradt az egész. Nem éri meg megvenni. Szerencsém hogy én ingyen kaptam és nem hagytam ott érte annyit amennyit sokan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

onecrimsonnight

2013. augusztus 7.

Ezzel a deoval sikerült eléggé mellényúlnom sajnos. Az izzadás és kellemetlen szagok ellen nem véd, nem túlzottan intenzív testmozgás (hosszabb séta) hatására is csődöt mond. Nyomot hagy a ruhán eléggé, és számomra az illata sem kellemes, bár ha a funkcióját tekintve használna ezek nem lennének elsődleges dolgok. Csak itthonra használom, többet nem veszek Garnier deokat, abszolút nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

FaerieQueene

2013. június 20.

Izzadni izzadok mellette, de nincs rossz szagom (ez minden dezodorral így van), még este is csak az illatát érzem. Az alumínium tartalma miatt vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Krémesenjó

2013. június 4.

Pár napja használom. Előtte Adidas dezodorom volt amit imádtam de már kezdtem unni az illatát , gondoltam veszek valami újat. Hát ő rá esett a választásom csak a stiftes verziójára , Az illatát imádom nekem olyan tisztaság illata van nagyon kellemes. Jól véd az izzadság ellen is. Nekem elnyerte a tetszésem jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 4.

Szilvi92

2013. április 26.

A lila vagy rózsaszínes kupakos van meg. Szeretem az illatát.
Nyomot sem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

A lila vagy rózsaszínes kupakos van meg. Szeretem az illatát.
Nyomot sem hagy.

borntobe

2013. április 24.

A rózsaszín kupakosat használom, a másodikat vettem. Az ilyen nagygolyós deókat szeretem a legjobban, praktikusabbak. Az illatával nincs semmi bajom, száradás után igazából nem is érzem. Lassan szárad, az igaz, de nem pereg, és teszi a dolgát, nincs nedves folt, nincs testszag. Ennyi ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

tjútor

2013. március 2.

Mostanság kaptam ajándékba, nem nagyon vagyok híve a golyósoknak, de egyszerűen nem tudom nem használni! ) Tetszik az illata, a hatása is jó és nálam + pont hogy este is érződik még az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Hidratálók: Zinc PCA