Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2011. július 19.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bonzee

2018. március 2.

Sajnos nem jó. Viszonylag kellemes illatú verziói (is) vannak, de a kitűzött célra teljességgel alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

indibaby

2016. március 31.

Ez egy drágának mondható színvonaltalan termék. A csomagolás alapján többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

laura89

2014. augusztus 29.

Iszonyatos! Eloszor ezt probaltam, aztan masik ket Garnier Mineral deot, es mindegyiktol vorosre es sebesre szaradt a borom..... Azota is labadozok, de most egy Dove szepen kezdi rendbe szedni a dolgokat. Nem tudom mi van ebben a dezodorban, de valamilyen osszetevoje nagyon utal engem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Ginabebi

2014. április 15.

Hát sajnos ez nem a mi love storynk volt. Valamiért elcsábultam a csomagolása miatt, gondoltam ez tuti jó lesz. Nincs erős testszagom, mégis az ember nem mehet úgy edzeni, hogy közben folyton azon gondolkodik, hogy lógjon ki újra bekennie magát. Kb 3 esélyt adtam neki, majd polcra került, végül majdnem telin a kukába:S Az illata nem finom, tartósnak a hatását tekintve nem mondható. Viszont pénzbe került. El se merem képzelni, mi lehet a nagy nyári forróságokban egésznapos munkák után, ha egy 1,5-2 órás edzőtermet sem bír ki:(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Sangita

2013. július 8.

Akciósan vettem,de bár ne tettem volna. Az izzadásgátló hatás elmarad, és a felkenés után fél órával rettenetesen elkezdtem viszketni. Egyetlen pozitívuma számomra, az illata, és az ,hogy 300 forintért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

doee77

2013. február 19.

A 'natúr' níveás befürdés után nagyon meg vagyok elégedve ezzel a dezodorral. Az illata kellemes, és a hatása absztolute tartós. Az egy pont mínusz, hogy sajnos, mint minden alumíniumostól, bár kiütésnek, irritációnak semmi jele, nap végére enyhén viszket a bőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

Ravenna

2012. december 5.

Az eddigi legjobb dezodorom. Tetszik az illata, és egyáltalán nem izzadok mióta használom. A max pontot csak azért nem kapja meg, mert nehezen szárad. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Applepie

2012. október 6.

Én is 350 Ft-ért jutottam hozzá egy eurós boltban, gondoltam kipróbálom végre, sokszor szemeztem vele a drogériákban, de végül mindig a jól bevált Rexonát vittem haza.
A rózsaszín feliratos "Silky"- t vettem meg, nagyon kellemes az illata, szerintem jól végzi a dolgát, ha tudtam volna előre, hogy ilyen jó, bizony vettem volna még belőle párat az eurós boltban, de mivel alapáron 900 Ft körül van, így inkább maradok a Rexonánál, szinte mindig akciós valamelyik drogriában/boltban, így 600-700 Ft körül hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

honey021

2012. július 23.

Hát nem vagyok elájulva ettől a dezodortól. A nagy melegekben volt szerencsém letesztelni. Este tusi után kentem be magam, nagyon nehezen száradt meg és reggelre...hát nem illatoztam túlságosan. Azóta csak cipelem a táskámban amolyan S.O.S-ként Még jó, hogy 350ft volt. Amikor megláttam az egyik nagyobb áruházláncnál majdnem sokkot kaptam, közel 1000 forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

OneDa

2012. július 5.

A lila után most próbálom ki a kéket (Invisicool talán...) és mindkettővel maximálisan meg vagyok elégedve: sokáig hatásos, nem hagy felesleget az adagolója, szuper az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone