Garnier

Ár:   712 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 712 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dius87, Módosítva: 2013. május 21.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 712 Ft

48 órás védelmet nyújt.

Ár: 712 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Clau1013

2019. július 23.

Meglepően olvasom azt, hogy nem hagy foltot a termék.
Mindig a zöld változatot vettem belőle, de nemrég úgy döntöttem kipróbálom ezt a rózsaszín verziót. Az izzadásgátló hatása sokkal gyengébb, használat után kevésbé szívódik be. Mivel kevésbé szívta be a bőröm, így amikor reggel húztam fel egy színes pólót, a póló oldalán sötétebb nyomot hagyott (mintha víz került volna rá). Hiába vártam, hogy megszáradjon. Aztán még mosás után is benne maradt a felsőben a dezodor nyoma, mintha azon a ponton nem száradt volna meg jól a póló. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Meglepően olvasom azt, hogy nem hagy foltot a termék.

PandAG

2019. április 24.

Nekem bevált, kellemes az illata. Rendszeresen ezt vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Nekem bevált, kellemes az illata. Rendszeresen ezt vásárolom újra.

KuliKali

2019. március 7.

Egy olcsóbb de erős védelmet nyújtó alternatívát kerestem, és erről sok jót hallottam. Hát ha erős védelmet nem is ad,de legalább nyomot tényleg nem hagy. Az illata kellemes, tartósnak nem mondható,illetve olcsónak se ahhoz képest amennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Adrienn7

2018. augusztus 9.

Az illatát nagyon szeretem, jó pár éve ezt használom.
Viszont nekem befogta a fekete felsőmet, annak ellenére, hogy azt ígéri, hogy nem hagy foltot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Az illatát nagyon szeretem, jó pár éve ezt használom.

ninarny

2018. március 24.

Érzékeny bőrüek felejtsék el!

Nekem kifejezetten FÁJT tőle a hónaljam. Igaz, hogy nagyon érzékeny és száraz a bőröm, de ez életem legrosszabb dezodorja volt. Két használat után kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Érzékeny bőrüek felejtsék el!

esztra

2017. május 10.

Amikor rátaláltam, elámultam, hogy ilyen létezik, ami tényleg nem hagy nyomot a ruhán, és az illata is kitart estig? (Persze, tudom alumínium, alkohol, stb..)
Ez volt kb. 1 éve. Nem tudom, hogy azóta én változtam (hozzászoktam), vagy a dezodort változtatták, de egyre gyengébbnek érzem a hatását. Sajnálom, pedig nagy reményekkel indultunk. De a ruhákon továbbra sem hagy kimoshatatlan foltot, szóval most 1 csillagnál többet nem vonok le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

beautyfordorcsi14

2017. április 15.

Más a doboza a megjelenített képen, mint amit én használok, de szerintem ugyanaz.
Én nagyon szeretem, szinte csak ezt veszem, az illatát szeretem, mert nem durva, nem keveredik parfümmel, kellemes. Ruhán nem hagy foltot, még a feketén sem, ami sok deonál gondot jelent hiába tüntetik fel... Tartósnak mondanám, bár az a 48 óra erős túlzás neki:D nálam kitart egész nap. Kicsit lassan szárad, de ezért nem vonok le csillagot, nem szoktam azonnal felhúzni a felsőmet, az az 1-2 perc még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Annie4

2016. augusztus 9.

korábban szintén Garnier dezodort használtam, de a tömzsibb változatot. ami itt a képen van, ilyet vettem egy hónapja. az illata olyan mint egy parfümé kb, szerintem nagyon jó! nem vettem észre, hogy foltot hagyna. szeretem a Garnier deokat :)
Update: a vicc kategória: korábban a mineral-os, de ugyanilyen színű deo nem fogta meg a fehér pólóimat, ez, ami pedig direkt olyan hogy nem hagy foltot, az összes fehér pólómat hónaljba sárgára színezte!!!! Vicc! Nem veszem újra! Eredetileg 5 csillagom így 2 lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

tellmeastory95

2016. március 19.

Valóban nem hagy foltot, jó az illata, viszont nem tart egész nap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

Valóban nem hagy foltot, jó az illata, viszont nem tart egész nap...

zsoxcore

2016. február 10.

Az illata nagyon friss, kellemes. Nagyon megszerettem az utóbbi hónapokban a Garnier dezodorokat, mert nálam tökéletesen működik. Egész nap tart a hatása, nem leszek napközben kellemetlen szagú, nem leszek izzadságfoltos napközben. Egyetlen negatívumot tudok felhozni: lassan szárad :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!