Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Dezodorok

48 h non-stop izzadás elleni védelem és a bőr lélegzik. Alkoholmentes. Nedvszívó Mineralite*-tal, egy vulkanikus eredetű nedvszívó ásvánnyal gazdagítva. Új összetétel, amely megbízhatóan védi a fekete/fehér/színes ruhát a foltoktól és nem hagy nyomot.

Anita97

2018. augusztus 31.

Azt,h segítsen a nagy izzadásomon el se vártam,eddig semmi nem segített,viszont tényleg nem hagy foltot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

kkinga07

2018. január 17.

Nem hagy foltot és ez óriási! Nem csodaszer, de újraveszem, mert nagyjából végzi a dolgát és nem találtam hatásosabbat, ami valóban ne foltozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

lilladarai

2017. december 10.

Én nagyon szeretem. Nem hagy foltot, általában tényleg egész napra véd a szagoktól és szerintem isteni az illata. Kicsit sok kell belőle és kissé fullasztó, de az egyik legjobb dezodor számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

csemezb

2017. július 15.

Hát ez nekem nagyon nem. Foltot nem hagy, de tíz percnél tovább nem is érzem magamon, és még az illata sem jó... Ugyanúgy izzadok, ráadásul még akkor büdösebb is lesz, ha magamra fújom. Sajnálom, hogy 900 forintért egy Garnier ezt tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

sztike

2016. augusztus 31.

Húúú, nem, nagyon nem. :/ Nem tudom, mi más ebben, mint a zöld tetejű verzióban, de az működik, ez meg nem. Ennek jobban tetszik az illata, de 20 percig se marad meg, és iszonyat mód izzadok mellette. Utoljára egy Baleás dezodor volt ennyire hatástalan. Visszatérek a zöld verzióhoz, mert ez így többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

MulBria

2016. június 8.

A deoval együtt használom és nagyon meg vagyok velük elégedve. Nagyon kellemes, hosszan tartó illatúak, valamint nagyon hatásosak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Madi

2016. április 27.

Hát ez egy óráig se tart rajtam, ráadásul szerintem irtózat az illata, mint nagyanyám szappanja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Elkofen

2016. március 30.

Nem rossz dezodor, de nincs benne semmi különleges. Az illata átlagos. Nekem nem annyira tetszik, de ez ízlés dolga. Számomra az Adidas világos rózsaszín (cool & care) deónak az illatra sokkal kellemesebb. A ruháimon ez a Garnier sem hagyott foltokat, de ma már nagyon sok deónál megpróbálják a foltos hatást kiküszöbölni. Valóban valamivel kevesebbet izzad tőle az ember, azonban a nagyon erős izzadást nem tudja megakadályozni. Viszont a büdösödést meggátolja, még ha előtte erősen beizzadtam is! Sokáig tart a bűzgátló hatása borotvált és tiszta hónaljon. Szerintem akár estig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

zsoxcore

2016. február 10.

Az illata nagyon friss, kellemes. Nagyon megszerettem az utóbbi hónapokban a Garnier dezodorokat, mert nálam tökéletesen működik. Egész nap tart a hatása, nem leszek napközben kellemetlen szagú, nem leszek izzadságfoltos napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

candus

2016. január 10.

Szeretem a Garnier dezodorait, nekem beváltak. Jó illat, frissen tart, kevesebbet izzadok tőle és az sem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Hidratálók: Dimethiconol