Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbi123, Módosítva: 2014. december 3.

Kategória:   Dezodorok

• 48h védelem a fehér foltok, testszag és az izzadás ellen.
  • Nyugtatja a bőrt epilálás, vagy borotválás után.

Alkoholmentes.

noncsi

2018. június 25.

Rengeteg dezodort kipróbáltam már életem során és nekem ez jött be leginkább. Nem hagy foltot a ruhámon, nem izzadok tőle még a nagy melegben sem. Viszont azt tapasztaltam, hogy ezt a fajtát már nem lehet kapni a drogériákban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

vviki

2018. március 22.

A ruhán ugyan fehér foltot hagy belül, de le nem cserélném másra. Tökéletesen végzi a dolgát!!! Illatos, nem szárít, de kevésbé izzadok, mióta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

forczekv

2018. január 10.

Nagyon jó dezodor, évek óta csak ezt használom. A ruhát azért össze tudja fogni, a feketéket mondjuk, fehér ruhán viszont szerencsére nem hagy sárga foltot. Az izzadást sem szünteti meg teljesen, előfordul azért meleg nyári napokon, de soha nem szagos.
Amit nem bírok megszokni, hogy lassan szárad, de ez már csak az én hülyeségem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

fekdoraa

2017. november 7.

Már sokadjára vásárlom meg. Egyszer nem volt már a boltban és helyette mást vettem, de meg is bántam mert teljesen kiszáradt a másoktól a bőröm, Azóta csak ezeket a zöld kupakos Garnier dezodorokat veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Csilla32

2017. március 22.

Szerintem nagyon jó.....
Én éjjel is izzadni szoktam mostanában (szülés, stressz, fűtés...stb.).
Este zuhanyozás után használom és még reggel is száraz a bőröm tőle, az illatáról nem is beszélve.....
Epilálás után is tökéletes, nem csíp...... végre valami, aminek a használata után nem kell sziszegni, ha epilálás után..... :)
Kellemes illatú, jól bírja az extrém megpróbáltatásokat (torna, egész napos 27 fok), tény, hogy a 48 órás hatás kissé túlzás, de azért meg vagyok elégedve vele.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Szerintem nagyon jó.....
Én éjjel is izzadni szoktam mostanában (szülés, stressz, fűtés...stb.).

berni88

2017. január 24.

Jöttem felpontozi.
Habár továbbra sem tökéletes, egyre jobban működik nálam. Múltkor kb. 5percre az epilálás után felkentem - mivel előtte zuhiztam, annyira reflexből jött, hogy dezodorálás. Ahogy felkentem és felvettem a felsőm esett le, hogy mit csinálsz, mindjárt szétcsip. De nem történt semmi, sőt, kifejezetten lenyugtatta a megkinzott bőrömet. Ami azóta is úgy látom, hogy igazán hidratált vagy nem is tudom, hogy mondjam. Stiftek után érzem sokszor, hogy ki van száradva az a terület, illetve alig tudom lemosni a deót. Ennél a terméknél ilyen nincs.
Az illata nagyon tetszik, nap végén is érezni, a fehér, fekete, vagy akármilyen felsőmet nem szinezi.
Tegnap pedig tornázás közben is jól teljesitett.
Egy szó mint száz, jó termék, megszerettem.

Régen volt Garnier spray-m, emlékeim szerint kellemes illatú volt és nagyjából megfelelően védett,Télen jobb szeretem a stiftes, golyós deókat, illat és ára alapján erre esett a választásom.Hát, meg kell mondjam az illat sajnos hamar elillan és ezekbe a hideg időkben (ami mondjuk nálam egyáltalán nem zárja ki az izzadást, sőt!) nem teljesít túl jól. Estére egy nagy nedves folt volt a pólómon, és nem volt éppen finom illatom :/
Még próbálkozok vele, de nem látom a közös, boldog jövőnket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jöttem felpontozi.
Tegnap pedig tornázás közben is jól teljesitett.
Egy szó mint száz, jó termék, megszerettem.

Még próbálkozok vele, de nem látom a közös, boldog jövőnket.

Freyja

2016. szeptember 16.

Hosszú ideje csak ezt használom. Amellett, hogy teszi a dolgát imádom az illatát, nem hagy foltot, és valóban nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

mara18

2016. június 17.

Nekem tökéletes, az illatát is nagyon szeretem, gyorsan szárad, nem hagy foltot a ruhákon. Sosem szoktam dezodort újra venni, de ehhez megint visszatértem, szerintem ez elmond mindent. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

SCOFIELD

2016. június 5.

Nem rég vettem, de eddig tökéletes. Eddig mindig fa spray dezodort használtam, de valahogy nyáron nem jó..Erre esett a választásom, csak úgy tök random, és úgy érzem jól döntöttem. Délután bekentem magam, egy elég szétcsapós este után reggel is jó illatú voltam, szóval szerintem ez mindent elmond :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Viki995

2016. január 21.

Én nagyon szeretem már hosszú évek óta ezt használom és teljes jól bevált. Az illata kellemes és nem hagy a ruhán foltot. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol