Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 20.

Kategória:   Dezodorok

Testszag elleni ásványi származékkal.
Invisiclear: fehér foltok elleni védelem "gyorsan száradó" technológiával.

biusjj

2016. október 12.

Imádtam, a legjobb deo a világon. Gyorsan száradt nem hagyott nyomot, és mindig friss illatom volt tőle. Miért nem lehet kapni már sehol?? :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

ziadrienn

2015. július 10.

Eddigi legjobb golyós deom ,nem hagy foltot ,egyszerűen tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Eddigi legjobb golyós deom ,nem hagy foltot ,egyszerűen tökéletes :)

Drusee

2015. június 15.

Garnier fronton nálam totális befutó. Ebben a pokoli melegben is órákig csontszáraz volt a hónaljam, pedig ezt még semivel nem tudtam elérni. Viszont ha elkezdek izzadni, akkor már a kellemetlenségektől nem véd.Nem tudom más mennyire érezheti, de én kivételesen kritikus vagyok ilyen téren és nem viselem el a legminimálisabb testszagot sem magamon. Újrakenéssel kiküszöbölhető. Vagy kombinálva valami hurcibálós fújós deóval. Nekem borotválkozás után sem csíp, édesanyám viszont abszolút nem tudja használni, mert alaphelyzetben is nagyon irritálja. Le is passzolta nekem. Nem baj, legalább van tartalék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Hidratálók: Zinc PCA

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.