Garnier

Ár:   659 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbwire, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Dezodorok

Garnier dezodor 48 órás izzadásgátló hatással. Mineralite-tal, egy természetes nedvszívó ásványi anyaggal.

LiiL

2021. február 2.

Szeretem az illatát, de folyik össze vissza. Lehet, hogy csak rosszra nyúltam rá (bár írták előttem is ezt ) - de borzasztóan idegesítő volt.
Maradok a rózsaszínnél, abban még nem csalódtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Maradok a rózsaszínnél, abban még nem csalódtam :)

ursuska

2020. július 19.

Egyik nap hirtelen ötlettől vezérelve ezt a golyós dezodort vettem le a polcról, pedig sem a márkát, sem ezt a típusú izzadásgátlót nem használtam előtte. Először rendkívül fura volt,hogy nedves dolgot kenek fel és meg kell hagyni száradni, de végül is már másfél éve ezt használom. :) Tetszik,hogy elég univerzális az illata és nem túl erős, többek között ezért sem kedvelem a fújós deokat,mert megfulladok tőlük. Valóban előfordul, hogy kicsit sok termék jön ki belőle. A csomagolás formája nagyon tetszik, igaz ez nem releváns a hatásában, de meg kellett említenem. :) Természetesen nem akadályozza meg az izzadást teljes mértékben, de az nem is volna túl egészséges, de legalább csak akkor izzadok vele, ha tényleg nagyon stresszes vagyok vagy nagyon melegem van és sosem lettem még büdös, ha ezt használtam és izzadtam. Ha nem is csodaszer, de egy stabilan jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

pzs14

2019. szeptember 8.

Imádtam, többször újravettem, majd évekig más, sensitive deót használtam.
Gondoltam, visszatérek hozzá, mert szerettem az illatát is.
Vagy én változtam, vagy túltoltak valamit az összetevőiben - de sebesre felmarta a hónaljamat, és viszkettem tőle, mint egy rühes kutya...
Tény: egy felkenés minimum egy hétre leállított mindenfajta izzadást...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Imádtam, többször újravettem, majd évekig más, sensitive deót használtam.
Gondoltam, visszatérek hozzá, mert szerettem az illatát is.
Tény: egy felkenés minimum egy hétre leállított mindenfajta izzadást...

kurikitty

2017. december 23.

Jó illatú,kedvező áron kapható dezodor. Nem várok nagy csodákat egyik dezodortól sem ,úgyhogy ha más is van így ezzel akkor annak ajánlom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Kriszti2001

2017. november 3.

Jó kis dezodor, bár valóban néha vagy nagyon kevés, vagy nagyon sok jön belőle. Az első hónapokban nagyon jól működött, a végefele éreztem úgy néha, hogy kevésbé hatásos, de lehet, hogy csak azért, mert már kevés volt benne. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Agi31

2017. október 27.

Előző hozzászólóhoz csatlakozok, tényleg nagyon jó a termék, de nem egyenletesen jön belőle a krém, de a hatása kárpótol. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

barbwire

2017. október 17.

Nagyon jó kis izzadásgátló, attól függetlenül, hogy nem túl szép az INCI-je. A csomagolása jó, kézreálló, a kupakja megfelelően zár. Kicsit édeskés púderes illata van, nekem egy kiskosztümös, cérnakesztyűs idős hölgy jut róla eszembe :) De nem kell aggódni, nem tolakodó, nem ez az illat fog körbelengni egész nap. Nagyon jól teszi a dolgát, a nap végén is ugyanolyan száraz és jóillatú a bőröm, mint amikor felkentem, még egy intenzív edzést is kibír. Egy dolgot nem szeretek benne, hogy a kezdeti használatnál nagyon sok terméket ad le. Ezt mondjuk ki tudom védeni: kézzel elkenem, ezzel a módszerrel egyenletesen oszlik el a bőrömön és gyorsabban is szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.