Garnier

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JErzsi

2020. november 15.

Rendszeresen használom a Garnier golyós dezodorait, de őt még csak most sikerült kipróbálnom. Mint ahogy a többivel, ezzel is nagyon elégedett vagyok. Megfelelően kordában tartja az izzadást, nekem nagyon tetszik az illata, ami tartós is. Miután felkentem mindig várok egy pár percet hogy teljesen megszáradjon, így nem hagy foltot sem. Ahogy a többit, őt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

BRebi

2020. augusztus 29.

Az illata nekem se tetszett, főleg a saját bőrömön. Foltot hagyott, nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

OneDa

2020. augusztus 26.

A legnagyobb hőségben is egész nap védett, folt és szag nélkül. Az illata kellemes, szinte semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Hamvaskaa

2020. július 14.

Nagyon izzadós vagyok. A szag ellen tényleg véd de úgyan úgy izzadók. Fehér foltot hagy. És nekem az illata kicsit émelyitő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Hidratálók: PEG-4

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.