Garnier

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Dezodorok

• Izzadásgátló deo roll-on
  • Nedvszívó magnéziummal
  • Az azonnali száraz tapintásért
  • Nem hagy fehér nyomot
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt

goracka

2022. május 15.

Oké.... Figyelem, ez nem gyakorlat! Azt hiszem, megtaláltam az izzadásgátlás Szent Grálját!
Egy alkalommal, mikor mentem edzésre, eszembe jutott, hogy nem hoztam deót magamnak, és gyorsan betértem egy éjjel-nappaliba, és ezzel távoztam. Aznap nem sikerült jól a megismerkedés, nem száradt meg, és elég figyelemfelkeltő fehér foltot hagyott a pólómón. Emiatt félre is tettem egy időre, de aztán most, hogy itt a jó idő, ujjatlan vagy semmilyen pizsama felsőben alszom, és szerencsétlen páromat sem akartam kikergetni a világból a reggelre menetrendszerűen kialakuló testszagommal, úgyhogy zuhanyzás után felkentem. Reggelig jó lesz, gondoltam.
Ez a manőver annyira sikeres lett, hogy másnap hiába felejtettem el a dezodort, semmi, de semmi rossz szagom nem lett, de még 'pisztolytáskát' se növesztettem az ingem alá. Azóta csak esténként kenem fel, zuhanyzás után és így működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

Ophelia

2022. január 18.

A Garnier golyós deók számomra verhetetlenek, szinte mindegyik illatú tökéletesen állja a sarat, a legextrémebb körülmények között is illatos vagyok a nap végére. Gyorsabban megszáradnak mint a többi golyós deo (nivea, rexona stb.).
Ez a magnéziumos verzió is szuper, nem irritál, viszont fehér nyomot hagy a felsőimen, ezért kicsit kevésbé tökéletes, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Csipetke

2021. szeptember 8.

Őt is nagyon szeretem mint az összes Garnier dezodort. Gyorsan felszívódik és nem hagy foltot. Teszi a dolgát meg nyáron is. Az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Jadviga0624

2021. szeptember 8.

Sokszor ezt veszem, de a zöld színűt még inkább. Jól teljesít, még a nyári forróságban is. A illata visszafogott, picit nehezen szárad, az öltözködéssel nem szabad kapkodni, mert a ruha bánja. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Mosolyka

2021. július 27.

A hónap terméke alapján választottam ezt a dezodort. Jól teljesít, az illata sem tolakodó, de sokáig szárad és foltot is hagy a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

BRebi

2021. július 14.

Az illata nem tetszett, nem védett a kellemetlen szagoktól, sőt, még büdösebb is lettem tőle. Nekem fehér foltot hagyott, pedig kellő ideig vártam az öltözködéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

HeyGirl

2021. május 11.

Kellemes érzetet hagy, nem ragacsos. Felkenés után hamar megszárad. Tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

LUNACICA

2021. május 11.

Szeretem a kellemes virágos illatát,olyan "tiszta" illata van számomra. Nagyon tartós,,ruhán nem hagy foltot,és a felkenés után olyan mintha nem is lenne semmi a hónaljamon,ráadásul nagyon takarékos is,mert csak egy kevés kell belőle. Már évek óta Garnier izzadásgátlókat használok,csak az illatokat cserélgetem,és még sohasem csalódtam egyikben sem! Évről évre elcsábulok és kipróbálok másfajta izzadásgátlókat is,de aztán mindig visszatérek a Garnierhez,mert még nem találtam olyat ami hatékonyságban felül tudta volna múlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

vrgdo1991

2021. május 5.

Az egyik kedvenc golyós dezodorom. Az illata nagyon csajos, egyáltalán nem tolakodó. A kellemetlen szagoktól hatékonyan véd és a ruháimat sem fogja össze. Többször újravásároltam és még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

JErzsi

2020. november 15.

Rendszeresen használom a Garnier golyós dezodorait, de őt még csak most sikerült kipróbálnom. Mint ahogy a többivel, ezzel is nagyon elégedett vagyok. Megfelelően kordában tartja az izzadást, nekem nagyon tetszik az illata, ami tartós is. Miután felkentem mindig várok egy pár percet hogy teljesen megszáradjon, így nem hagy foltot sem. Ahogy a többit, őt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Hidratálók: PEG-4

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.