Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 2.

Kategória:   Dezodorok

48h non-stop védelem*. A bőr lélegzik és száraz, sima és egészséges marad. Mineralite**-tal, egy természetes nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva.
5 védelem: Teljes 5in1 védelem a bőrnek és a ruháknak, friss virág illattal:

1. testszag ellen
  2. nedvesség ellen
  3. rritáció ellen
  4. fehér foltok ellen
  5. sárga foltok ellen.

*érzékszervi teszt
**Mineralite = perlite

Optimálisan kíméletes a bőrhöz,bőrgyógyászatilag tesztelt, alkoholmentes(etil-alkohol), parabénmentes.

Kiszerelés:50ml

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Van egy csomó felhalmozott deóm, amelyeket hellyel-közzel elhasználgatok, míg át nem térek a natúr deókra. Ez nem lett a kedvencem. Hatékonyság tekintetében elégedett vagyok, foltokat sem hagyott, de összetevői miatt és illata miatt lejjebb fogom pontozni, mint a többit. Azt írja friss virág illat, ez inkább egy édes (ugyan virágos), de nagyon tolakodó illat. Zavar magamon. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

tomimariann

2017. június 22.

Illata tetszetős, hatásai (5in1) meggyőztek, de a 48H inkább 10H. Nekem egyik kedvencem lett, meglátjuk meddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

bakocsenge

2017. június 14.

Hónapok óta ezt a dezodort használom. Szeretem a Garnier terméket, ez előtt is Garnier dezodorom volt. Az illatát nagyon szeretem, nekem egyszer sem hagyott foltot a ruhámon. Elég sokáig kitart, bármennyire kicsinek tűnik elsőre. Viszont a hatása nem kiemelkedő, nap végére azért már nem tökéletes nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Kagylodina

2017. március 30.

Kedvencem :) amióta megvettem az elsőt azóta csak ezt használom (néha van kivétel kísérletezem de mindig visszatérek )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

knoemi

2016. július 28.

Tetszett az 5in1 megoldás, így kipróbáltam. Az illata nagyon kellemes, viszont nem sokat használ. A ruhákon nem hagy nyomot, nem irritál, de biztosan nem fogom újravenni. Csalódás volt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

rb86

2016. július 21.

Akciósan vettem kuponnal, de még így sem érte meg! 1 csillagot tudok adni rá, a finom illata miatt. Egyébként teljesen használhatatlan. Nagyon hosszú idő kell mire megszárad, és akkor is ragadok tőle. És izzadok!! Jobban, mintha semmit nem kennék magamra. Szóval kuka...és soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

v.alexandra27

2016. június 9.

Jó illata van, elfedi a testszagokat, csak lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Jó illata van, elfedi a testszagokat, csak lassan szárad.

Gwen

2016. május 15.

Nagyon régen véleményeztem, akkor 5-öst adtam, és imádtam (illat, hatás, fehért ruha elleni védelem) De most vagy hozzá szokott a bőröm, vagy valami változott benne, mert egy hogy izzadok tőle. (Nem vagyok egy izzadós fajta csaj.) Valahogy úgy ragad, tapad tőle a hónaljam. Nap végére enyhe izzadságszagot érzek magamon, ha oda dugom az orrom, eddig ez sem volt!!! És a fehér felsőimet kegyetlenül besárgította. Úgy, hogy mosásnál alig jön ki, vagyis teljesen nem lehet kimosni. Pedig mosás előtt mindig kézzel, mosószappannal megdörzsölöm a felsőim ezen részét, de hiába...továbbá, ha fejjel lefelé teszem le a dobozkáját, akkor szivárog. Nem volt ez ennyire folyékony sem emlékeim szerint. Az illata miatt vettem mindig újra, miután tapasztaltam ezt a sok negatívumot, meg azért, hogy hátha jobb lesz a helyzet. De nem lett jobb.... úgyhogy most lepontozom szegényt. Az illata miatt menekül meg csak egy 2-essel.... (Most ugyanezt csak rózsaszín felirattal vettem meg, és az viszont teljesít, nem ragad, nem olyan folyós, nem leszek tőle nap végére izzadságszagú sem. A ruha sem tapad bele, ezáltal még nem színezte el a fehér felsőimet.)
Ja, és még valami, amikor még teljesítettel, évekkel ezelőtt, ajánlottam barátnőmnek, de neki sem vált be. Már rögtön az elején. Erre panaszkodott, hogy izzad tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

RCC

2016. március 16.

Én valamiért azt hittem, hogy nagyon hamar el fog fogyni, mert olyan kis picinek látszott ráadásul nagyon sok cuccot felvitt a golyó benne, de elég tartósnak bizonyult. Nehezen szárad, kicsit drága volt (nyáron balatonparti városban nem a legolcsóbb dezodort venni:) ), de nagyon kellemes az illata és a célnak megfelelt. Most fogyott ki, kb. augusztusban használtam csak naponta, szeptembertől felváltva használtam egy másikkal heti egyszeri sportoláshoz, szóval elég tartós. Újra nem veszem, mert ennél volt jobb dezodorom olcsóbban és piros pötty nélkül, de ha más nincs ez se rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

zsoxcore

2016. február 10.

Az illata nagyon friss, kellemes. Nagyon megszerettem az utóbbi hónapokban a Garnier dezodorokat, mert nálam tökéletesen működik. Egész nap tart a hatása, nem leszek napközben kellemetlen szagú, nem leszek izzadságfoltos napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone