Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edinaena, Módosítva: 2018. március 28.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadásgátló természetes moringatartalommal. 6 az 1-ben védelem a testszag, fehér foltok, nedvesség, sárga foltok és irritáció ellen, miközben a bőr tökéletesen lélegzik. Egy természetes, vulkanikus eredetű nedvszívó anyaggal, Mineralite-tal gazdagított.

Alkohol- és parabénmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Zindi

2018. szeptember 6.

Nekem nagyon erős hintőpor illata van, akkor biztos jól jön ha pl nem volt időm zuhanyozni és kell egy kis frissesség érzet de mindennapra sok. A hatására eddig nincs panaszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

fairynorah

2018. június 9.

Nekem nincs vele bajom, el is használtam. Nem volt kellemetlen szagom mellette, az illata is bejött, szóval még lehet visszatérek hozzá 🙂 egyedül a csomagolást nem érzem praktikusnak/kényelmesnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

bugeyes

2018. május 13.

Kellemes az illata számomra, ki is tart a nap végéig, azonban nem mondhatnám, h segít az izzadáson. Egy fehér pólómon hagyott sárga foltot, ami szerintem annak is köszönhető, hogy nem tudja szárazon tartani a hónaljat. Nekem sajnos nem vált be, semmiképp sem veszem újra. Mivel azonban a kellemetlen testszag kialakulását tényleg megakadályozza, adok rá 2*ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

annroi

2018. április 19.

Nem olyan régóta használom, de eddig egész pozitív. Eddig még egyik ruhámon se hagyott foltot, fehéret-feketét egyaránt megkímélte. Nagyon jó izzadásgátló. Hamar szárad, egyetlen egy bajom van vele, az illata, nekem valahogy túl sok, de szerencsére csak az elején érzem magamon. Az illatát leszámítva szuper, úgyhogy 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.