Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 19.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier első, akár 48 órás non stop, 6 az 1-ben izzadásgátlója természetes moringa tartalommal. Segít megelőzni a kellemetlen szagok megjelenését a bőrön és ezek átkerülését a ruhákra. Mineralite-tal, egy természetes, vulkanikus eredetű nedvszívó ásvánnyal (perlit) gazdagított. Gyorsan szárad, kíméletes a bőrhöz, akár 48 órás védelmet nyújt a nedvesség és a kellemetlen szagok ellen.

Etil-alkohol mentes, parabénmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

fioretta

2020. június 27.

Előnye, hogy nem hagy foltot a ruhán, illetve kifújáskor és az első néhány órában kellemes az illata. Kicsit érdemes szárítani. Néha irritál, viszketést okoz, főleg ha sokat fújtam belőle vagy ha több napon/héten keresztül csak ezt használtam. A "48 órás izzadásgátló" szöveg enyhén szólva túlzás, az izzadást kb. 8 óráig gátolja, ami egyébként még viszonylag jó teljesítménynek számítana, ugyanakkor az illat 2-3 óra elteltével egy kellemetlen, kissé büdös szaggá alakul. Így bár lehet nem nedves a hónalj, de nem is jó illatú, úgyhogy hosszabb napokon már nem ezt használom.
(A flakon formája mára megváltozott a képen lévőhöz képest)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

(A flakon formája mára megváltozott a képen lévőhöz képest)

pMichelle

2018. július 27.

Családban kedvelt termék. Többször újra lett már véve. Az illata nagyon kellemes és nem erős (parfüm teljesen tud érvényesülni mellete). Nem hagy se fehér se sárga foltot hosszú távon se. Teszi a dolgát de természetesen nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

lexyusz

2018. július 16.

3 dezodort vettem egyszerre a Garniertől ez volt az egyik. Nem hagy nyomot a ruhán, kellemes volt az illata és az elején úgy tűnt hogy használ is. Nem tudom miért, de akármilyen ilyen fújós dezodort használok az elején mindegyik úgy tűnik, hogy használ és ahogy már fogy ki a dobozból, mikor már kb fele elment, na akkor jön az a hatása, h hiába is fújok annyit belőle mint az elején, vagy egy kicsit többet, nem megfelelő a hatása, szó szerint ahogy izzadok érzem h büdös vagyok... Így nem hiszem hogy újra fogom vásárolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Panni43

2018. június 25.

Nagyon jó! Nem hagy foltot és nem írritál! Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Nagyon jó! Nem hagy foltot és nem írritál! Szuper!

typical

2018. május 15.

2 db olcsóbb akcióban vettem ezt és a teafaolajos társát, hát nem vagyok elájulva tőlük. Az illatával nincs gond, virágos, friss, és a hatásával sem - jelenleg ez van az edzőtáskámban.

Amit viszont utálok benne, hogy nagyon béna a fújófeje. Mintha nem lenne elég a nyomás, emiatt ragacsos, száradnia kell, plusz óriási felhőt hagy maga után, és ekkor elég tömény, fullasztó illata van.

Nem ellenreklám, de az évek óta használt Rexona sprayból olyan "határozottan" jön ki a termék - bár az is fullasztó - és nem kell várakozni, egyből teljesen száraz a hónaljam. Én pedig pont ezért használok spray formájú dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin