Garnier

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Dezodorok

48h non-stop védelem. A bőr lélegzik és száraz, sima és egészséges marad. Mineralite**-tal, egy természetes nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva. Optimálisan kíméletes a bőrhöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alkoholmentes (etil-alkohol), parabenmentes.

5 Védelem: Teljes 5in1 védelem a bőrnek és a ruhàknak, friss pamut illattal. 1. Testszag ellen 2. Nedvesség ellen 3. Irritáció ellen 4. Fehèr foltok ellen 5. Sárga foltok ellen.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Kb 1,5 éve Garnier mineral izzadásgátlókat használok, de most találtam jobbat. Eleinte stift formátumban használtam, de könnyen beszáradt, a vége nehezen kinyerhető volt. Ezért áttértem a deo formára. Finom illat, nem irritáló (akármit nem bír a bőröm), többnyire meggátolja az izzadást (nem tökéletes), de nekem megfelelt. Viszont szörnyen megfogta a ruhákat, úgy is, hogy megvártam, míg megszáradt a termék a hónom alatt. Kiszedhetetlenül megfogja, egy réteget képez a ruhákon,nem egy ruha a kukában kötött ki emiatt. Ezért kerestem mást, amit jelenleg a dove dezodorokban találtam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

BRebi

2019. július 6.

Már elhasználtam belőle legalább 2 darabot. Az elején úgy éreztem, hogy megtaláltam az igazit, azonban hamar csalódnom kellett. Ennek a használata során úgy éreztem, hogy jobban előjönnek a kellemetlen szagok, valamint maga az izzadság. Nem fogom többet újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Muffy

2019. április 3.

Kettő darabot vettem egy alkalommal. Az egyiket tavaly nyáron használtam, finom illata volt, tartós védelmet nyújtott, semmilyen panaszom nem volt rá. A másodikat mostanában fejezem be, kb. 9 hónappal a megvétele után, és ezúttal valamiért csalódás. Nem tartós, teljesen izzadásmentes napokon sem véd azellen a nagyon minimális testszag ellen, amellyel a legkevésbé izzadósak is rendelkeznek. Ennek ellenére tulajdonképpen megérte, fél évig kitart egy darab, az ára sem brutális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

bsz

2019. március 10.

Számomra ez az egyetlen dezodor ami a hozzáfűzött reményeket beváltotta. Valóban 5 az egyben,még nyáron a 40 fokos melegben is és szerintem az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Leander

2018. november 21.

Megbízható, garantált védelem az izzadság ellen. Az illata nem nagy szám, de nyáron is lehet rá számítani és a ruhákat se fogja össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

FReka

2018. november 18.

Mióta az ultra dry verziót nem találom sehol,többnyire ezt használom,néha cserélgetve a teafás deóval. Ez is megbízható deo,még este sincs izzadtságszagom a kánikulában sem,pedig sosem kenem újra napközben. A 16-18 órás munkanapokat is simán kibírta. Este szappannal szoktam lemosni zuhanyzáskor,így könnyen lejön. Az illata kellemes virágillat,nem tudtam hogy ilyen a pamut illata. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Kingus23

2018. november 17.

Tetszik az illata,tartós.Nem hagy nyomot a ruhán,sokáig elég.Egész napos a hatása.Ár érték arányban merem ajánlani!Szinte az összeset kipróbáltam és egyik fajtája sem okozott csalódást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

technodiva

2018. november 7.

Sajnos sokat izzadok, eddig leginkább fújós deokat használtam, de egyikkel sem voltam teljesen megelégedve, ezért úgy döntöttem, kipróbálom a golyósat és erre esett a választás. Ezzel a termékkel a nap végén sem érződik az izzadtságszag, számomra kellemes az illata és eddig nem vettem észre, hogy foltot hagyott volna a ruhán. Nagyon meg vagyok vele elégedve, jól teljesít, praktikus a kiszerelése is, szerintem újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Katerinna

2018. augusztus 23.

Nem hagy foltot a ruhán , illata a pink változatának jobban bejön, és az előttem szólóhoz csatlakozva szerencsére még nem próbáltam, hogy 48 óráig tart-e a hatása. Fürdeni jobban szeretek mint 12 óránként “rádeózni” :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 12.

Szerencsére inkább csak megszokásból használok dezodort. Az ásványi anyag tartalma szimpatikus, a 48 órás védelmi ígéretet remélem soha nem kell visszaigazolni...A fürdést, mint tudjuk, semmi sem pótolja!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol