Garnier

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   18 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. október 29.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

All-in-1 bőrtökéletesítő, víz alapú BB krém, SPF21-es fényvédelemmel, C-vitaminnal és ásványi pigmentekkel dúsítva. Ápolja a bőrt, világosítja a sötétebb foltokat, kiegyenlítí a bőrképet, mattít és púderes végeredményt ígér.

MadKat

2017. szeptember 27.

Szépen fed bb krém létére, illata is fincsi, de sajnos az én érzékeny bőröm nem bírta. Irritálta és ki is pattogzott tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

katenn64

2016. november 21.

A világos bőrre változatot vettem meg, nagyon jó illata van (szokásos Garnier illat), gyorsan beszívódik, könnyen illeszkedik az arcbőrhöz.
Nem a legtartósabb BB krém, de jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Nem a legtartósabb BB krém, de jól teszi a dolgát.

Theatre

2016. november 20.

Valamennyire fed is és nagyon mattít. Ilyen szempontból jó, csak annyi bajom van vele, hogy a legvilágosabb árnyalata is sötétebb a bőrömnél:/ Hátha nyáron jó lesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Anne74

2016. augusztus 1.

Nagyon szeretem , tökéletes fedés, összhatás, a bőr gyönyörű.
Kellemes illat, ápoló hatás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Nagyon szeretem , tökéletes fedés, összhatás, a bőr gyönyörű.
Kellemes illat, ápoló hatás..

sztimi

2015. november 26.

Tegnap találtam a Rossmannban. Eredetileg valami hidratáló krémet szerettem volna, mert a hidegtől nagyon kiszáradt a bőröm, de végül emellett döntöttem és meg vagyok vele elégedve. Jó az illata és tényleg hidratál. A fedése hasonló, mint az össze BB krémnek, szerintem hétköznapokra tökéletes. Ami nagyon tetszett, hogy nem tapad meg az apró kis bőrhibákban és eltünteti a száraz bőrfelületeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

lysza1985

2015. október 30.

Véletlenül láttam meg az ebayen, nem volt drága, gondoltam kipróbálom. Az illata olyan, mint a Garnier C-vitaminos krémjének, a színe világosabb, mint a hagyományos társának, a kiszerelése pedig sokkal kisebb. Nem túl nagy a fedése, mégis teljesen szép összképet csinál, néha szeretem, néha kevésbé, nem annyira sűrű és zsíros, mint a nálunk kapható, szóval annál szerintem jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.