Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Szemkrémek

Narancs kivonattal és hialuron savval gazdagított. Csökkenti a szem alatti táskákatt. A szemkörnyék ápoló kendőmaszk egy hatékony megoldást kínál a kipihent, friss és feszes szemkörnyékért. A super cooling hatás hűsít és megszünteti a duzzanatot.

Pingvinke

2021. november 3.

Sokkal nagyobb, mint gondoltam. De nagyon kellemes a használata, sokkal frisebbnek érzem magam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Vivienn13

2021. július 7.

Én elsőre nagy csodát nem vártam, hiszen a bőröm amúgy is olyan hogy, többször kell egy terméket használnom ahhoz hogy látszódjon a javulás.
Kb a 3.-nál kezdtem azt észrevenni hogy halványabbak lettek a szemem alatt a karikák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Betti1113

2021. június 8.

Hát nem is tudom hol kezdjem.. Nem vártam csodát a terméktől, de azért ennél többet reméltem.. A fő problémám hogy a stressztől eléggé sötét karikás szokott lenni a szemem, és annyira ajánlották ezt hogy gondoltam kipróbálom. Összességében viselni jó érzés volt, nekem az illata és az olajos kenceficéje is bejött, azonban ennyi.. nem vettem észre semmilyen változást, még csak hidratáltabbnak sem érzem vagy látom a szemkörnyéket.. Nem mondom hogy pénzkidobás mert viselni tényleg üdítő volt, ilyen spa élmény :D azonban nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

BadMink

2021. március 24.

A kiárusításos polcon láttam meg a Tescoban, és adtam neki egy esélyt. Nekem szuper! A szarkalábaim (azóta láttam, hogy van erre külön hasonló Garnier maszk) szinte eltűntek tőle - na jó, a végeik, de már ez is haladás! A zacskóban megmaradt löttyel bekentem az arcomat is, és onnan is eltűntek a ráncok! Nekem biztosan újravevős, sőt, ki fogom próbálni a többi hasonló Garnier maszkot is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Bkini

2021. március 9.

Sokszor vettem már belőle, a vizsgaidőszakok alatt állandó vendége a fürdőszobának. Frissít, főleg ha előtte bedobom a hűtőbe/fagyóba. Sokkal kisimultabbnak érzem a bőröm a használata után. Az illata nem a legfinomabb, de inkább ez, minthogy illatanyagokkal telenyomják. Hosszútávú hatása sincs, de 1-1 fáradt napon/ reggelen nekem sokat segít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Agnes91P

2021. március 1.

Kétszer próbáltam eddig, egyik alkalom sem reggel, puffadt szemmel történt, de gondolom, túl sok különbséget akkor sem látnék. Látható változás nyilván nem volt, viszont érzésre egy kicsit hidratáltabbnak, ruganyosabbnak éreztem ott a bőrömet. Néha szabadnapokom van kedvem ilyesmiket próbálgatni, és a szemkörnyéki területet mégis sokat nyúzzuk sminklemosással, szerintem van létjogosultságuk az ilyen dolgoknak. Nem feltétlenül az a sokszor újravevős termék, de egyszer még ki fogom próbálni közvetlenül ébredés után is. Az illata lehetne enyhébb, kicsit zavarja a szememet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Liara0826

2021. február 9.

Nagyon érzékeny a bőröm és a szemkörnyékem, ezért kifejezettem parfüm mentes szemkörnyék ápoló maszkot kerestem. Az árát picit sokaltam de gondoltam kipróbálom és úgy érzem jól tettem. Úgy használtam ahogy rá volt írva, előtte a hűtőben tároltam picit hogy még hatásosabb legyen, ez különösen kellemes volt később. A csomagolásban rengeteg a szérum, én napokig használtam utána a maradékot esti szemkörnyék ápolónak. Nagyon kellemes érzés volt használni, jók az összetevői és nagyon jó plusz bőrápoló/kényeztető lépés. Így hogy hatásos és jó érzés volt, valamint egy heti esti szemkrém adag is kitelt belőle abszolút megérte nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

JErzsi

2020. szeptember 28.

Nagyon régóta ki akartam már próbálni valamilyen szem maszkot, de a teljes árát kissé borsosnak tartottam ahhoz képest, hogy csak egy pár kis szövetdarabot kapunk. Na de megláttam akciósan és már bánom, hogy nem vettem többet, mert hatalmas pozitív csalódás volt. Nagyon jól esett kádfürdőben fél óráig relaxálni ebben a kis maszkban és tényleg hihetetlen, de lehúzta a duzzanatot és a karikáim is látványosan halványultak, emellett szépen hidratálta is azt a területet. Biztosan szerezek be belőle utánpótlást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Colormonkey

2020. június 22.

Hűtőbe téve iszonyúan jól hűsít, de most éppen hűtés nélkül használom, és így is szuper. Jól feltöltötte a szemem alatti bőrt. Külön jó, hogy nincs benne parfüm és szimpatikusak az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

PANNY

2020. április 29.

Én személy szerintteljesen elégedett vagyok vele a szemem alatti karikáim általában sötétek de miután ezt hasznaltam nagyon szépen levitte a táskákat és karaikákat 1 héten minimum 1 szer hasznalom.IMÁDOM

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Mannose, Hydrogenated Starch Hydrolysate