Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Szemkrémek

Narancs kivonattal és hialuron savval gazdagított. Csökkenti a szem alatti táskákatt. A szemkörnyék ápoló kendőmaszk egy hatékony megoldást kínál a kipihent, friss és feszes szemkörnyékért. A super cooling hatás hűsít és megszünteti a duzzanatot.

PANNY

2020. április 29.

Én személy szerintteljesen elégedett vagyok vele a szemem alatti karikáim általában sötétek de miután ezt hasznaltam nagyon szépen levitte a táskákat és karaikákat 1 héten minimum 1 szer hasznalom.IMÁDOM

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. április 25.

Nekem is nagyon tetszik :) Anélkül is bizserget, hogy hűtőbe tenném. Nagyon szépen feltölti a szemkörnyéket és a tasakból bőven jut az arc többi részére is. Az illata szuper, nem irritál. Viszont azt nem értem, hogy a zöld tea-kivonat miért nincs a csomagolás elején nagy betűkkel, amikor abból sokkal többet tartalmaz. Ja és végre van olyan Garnier termék, amiben nincs parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 25.

BPetra22

2020. február 24.

Nekem nagyon bevalt, használata után láthatóan szebb volt a szemkörnyékem és szépen feltöltötte a ráncokat :) biztos fogok venni belőle utánpótlást :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

Tiziana

2020. január 25.

Gyors segélynek bevált! Színházba készültem iszonyú fáradtan, a szemem alatti "pufi zacskóra "
tettem.Hűtőbe már nem volt idő tenni,túl későn láttam meg...szépen leapasztotta a duzzanatot,
egy fél órácskát feküdtem benne. Semmi irritáció,vagy csípő érzés.
Szerintem csak erre találták ki,hosszantartó hatásra nem érdemes várni.
Ehhez képest nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

egy fél órácskát feküdtem benne. Semmi irritáció,vagy csípő érzés.
Szerintem csak erre találták ki,hosszantartó hatásra nem érdemes várni.
Ehhez képest nagyon drága.

Boriskajuliska

2019. december 16.

Sajnos csak 3-as(ka)! Vékony textil lap sok sok szérummal ami nagyon csekély eredményt hozott. Használat után a bőr picit csillogott ami engem nem zavart sőt, ill. a sok szérummal az egész arcomra is sikerült felvinnem ezért a 3*. Biztosan nem veszem újra, inkább az ISANA koffeines fekete csipkemintás maszkra költök mert annak látom az eredményét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 16.

mezeymerci

2019. november 13.

Már többször veszem újra, egészen segít felfrissíteni a bőröm a szemem alatt, pedig számomra elég problémás ez a terület. Próbáltam már jobbat is, de szerintem egyébként egész jó munkát végez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Ichigo94

2019. augusztus 25.

Nem használ semmit, a textil hatalmas a szemek alá, tocsog a krémtől a maszk, iszonyat nagy pocsékolás. Rövid idő után pirosak lettek tőle a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

reikaa

2019. július 1.

A leírása szerint érdemes hűtőbe tenni az alkalmazás előtt, hogy még jobb hűsítő hatást érjünk el vele. Én így tettem és WOW :D Kellemes illatú, nem csíp, szépen leviszi a szem alatti duzzanatot és a 15 perces "énidő" után kipihentebb, felfrissültebb lett a tekintetem. TIPP: A tasakban maradt gélt is kinyomkodtam és rákentem a nyakamra illetve a dekoltázsomra, kellemesen hidratálttá és puhává varázsolta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

IrisAnn

2019. június 23.

Jól hidratál és nagyon kellemes érzés. A sötét karikákon nem mindig javít, de azért képes kicsit kisimultabbá tenni a helyzetet. Egy nagyon fárasztó nap vagy hét után ennél kevés jobban eső dolgot tudok mondani, úgyhogy nekem nagyon tetszik. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Aadrii

2019. május 16.

Sajnos semmi hatása nem volt, a sötét karikák a szemem alatt változatlanok, ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Mannose, Hydrogenated Starch Hydrolysate