Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Szemkrémek

Narancs kivonattal és hialuron savval gazdagított. Csökkenti a szem alatti táskákatt. A szemkörnyék ápoló kendőmaszk egy hatékony megoldást kínál a kipihent, friss és feszes szemkörnyékért. A super cooling hatás hűsít és megszünteti a duzzanatot.

mezeymerci

2019. november 13.

Már többször veszem újra, egészen segít felfrissíteni a bőröm a szemem alatt, pedig számomra elég problémás ez a terület. Próbáltam már jobbat is, de szerintem egyébként egész jó munkát végez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Ichigo94

2019. augusztus 25.

Nem használ semmit, a textil hatalmas a szemek alá, tocsog a krémtől a maszk, iszonyat nagy pocsékolás. Rövid idő után pirosak lettek tőle a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

reikaa

2019. július 1.

A leírása szerint érdemes hűtőbe tenni az alkalmazás előtt, hogy még jobb hűsítő hatást érjünk el vele. Én így tettem és WOW :D Kellemes illatú, nem csíp, szépen leviszi a szem alatti duzzanatot és a 15 perces "énidő" után kipihentebb, felfrissültebb lett a tekintetem. TIPP: A tasakban maradt gélt is kinyomkodtam és rákentem a nyakamra illetve a dekoltázsomra, kellemesen hidratálttá és puhává varázsolta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

IrisAnn

2019. június 23.

Jól hidratál és nagyon kellemes érzés. A sötét karikákon nem mindig javít, de azért képes kicsit kisimultabbá tenni a helyzetet. Egy nagyon fárasztó nap vagy hét után ennél kevés jobban eső dolgot tudok mondani, úgyhogy nekem nagyon tetszik. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Aadrii

2019. május 16.

Sajnos semmi hatása nem volt, a sötét karikák a szemem alatt változatlanok, ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

vitezviki

2019. május 7.

A müllerben vettem akciósan 500ft-ért, elsőre igazán frissítő volt miután kivettem a hűtőből, egész jól hidratált, bár elég fura alakja van, kicsit kényelmetlen volt. A 3. csomagnál vettem észre, hogy a karikáim pont hogy nagyobbak lettek, így ez számomra csalódás volt.

update: nagyon mérges és csalódott vagyok, azon kívül hogy teljes pénzkidobásnak érzem, a karikáim sose voltak még ennyire sötétek, így most már muszáj sminkkel is eltakarjam, és fogalmam sincs, hogyan fogom őket eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Demetor27

2019. április 28.

Nekem nagyon bejött, két éjszakás műszak után csodákat művelt a hatalmas karikáimmal. ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Lina14

2019. április 20.

hidratált egy kicsit, de semmi drasztikusat nem tapasztaltam vele
egynek elmegy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

hidratált egy kicsit, de semmi drasztikusat nem tapasztaltam vele
egynek elmegy

ggsmgy

2019. április 11.

Picit enyhít a szép nagy lila karikáimon illetve jól hidratál, és ennyi. Szóval lehetne kicsi olcsóbb is, de egynek nem rossz kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

MoHajnalka

2019. március 17.

Nekem nagyon tetszik a termék. Reggel bedobom a hűtőbe 1 percre, aztán mehet a szemem alá. Felfrissíti a szemkörnyéket, és egy leheletnyit enyhít a karikákon. DE! Ennyi pénzért nem éri meg. Az olcsóbb szemmaszkok is megteszik ugyanezt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Mannose, Hydrogenated Starch Hydrolysate