Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: esztikhlm, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult összetétel!

Ez a frissítő és tisztító összetételű textil maszk zöldtea-kivonatot, hialuronsavat és glicerint tartalmaz. A bőr intenzíven újrahidratáltnak, felfrissültnek és és megtisztultnak látszik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

IrisAnn

2019. június 23.

Egész jól hidratál, nagyon frissítő érzés volt használni, nekem tetszett. Nem csípett, viszont a hidratáló hatása sem tartott napokig. De egyszer-egyszer csak szimplán is jól esik használni. Számomra még kicsit zavaró volt benne, hogy a kence nagyon sok rajta és a maszk mérete is hatalmas az arcomra. Összességében nekem 4 csillag így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

elike

2019. május 31.

Nekem nagyon bejött ez a maszk, itthoni választékban egész jó.
Kényelmes az anyaga, elég vékony, hogy jól felfeküdjön. Nagyon jól hidratál, használat után sima, egyenletes és szép színű bőröm lett. Semmilyen irritációt vagy patit nem okozott.
Részemről simán felveszi a versenyt a koreai maszkokkal.

U.i, megnéztem az összetételt és a nálam lévő csomagoláson feltüntetett anyagok között nincs parabén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Nekem nagyon bejött ez a maszk, itthoni választékban egész jó.
Részemről simán felveszi a versenyt a koreai maszkokkal.

lilaszilva

2019. május 19.

Nem vagyok kifejezetten érzékeny bőrű, de ez a maszk az első másodperctől fogva csípte a bőrömet. Tényleg borzasztóan sok rajta az anyag és a mérete is eltúlzott (kb a fejemet körbe tudtam volna tekerni vele). Lemosás után mondjuk valóban érezhető, hogy hidratál, ami napokig kitart, de nekem összességében nem vált be. Glamour napon vettem féláron, úgy még elmegy, de mivel drága is, nem tudok 2 csillagnál többet adni neki :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Megany

2019. március 19.

Mégis kinek az arcméretére lett ez szabva??? -hatalmas nagy,fölöslegesen.Kb.érdemes levágni belóle és inkább a dekoltázsra tenni!
Az ára magas és a másik,hogy mélyebbre nem jutnak be így a hatóanyagok,ahoz azért más kell!önámításnak azért okés,mondjuk egy strandolás után,a frigóból kivéve...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Dominika28

2019. január 20.

Jó kis arc maszk szépen hidratálja a bőrömet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Jó kis arc maszk szépen hidratálja a bőrömet! :)

Virgi

2018. december 28.

Télen borzasztóan száraz az arcom, néha egy kicsit csíp, nem rossz termék, de viszont ennyi pénzért nem csak ennyit kéne tudnia. Nekem nem lesz újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

lZsuzsi

2018. november 22.

Kedvenc fatyolmaszkom egyenlore,de mivel csak nemreg csoppentem ezek vilagaba igy hiszem hogy van egy nala jobban teljesito fatyolmaszk is a vilagon :) hatasa 3-4napig latszodik,es erzodik,viszont mar a 3.napon legtobbszor mar szarad ki a borom az arcom kornyeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

htzsf

2018. augusztus 28.

Nagyon kedvelem, 4 napig látszik a hatása általában. Mindig csodaszép utána a bőröm, és olyan hidratált, amilyen mástól nem nagyon volt még sosem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

cattitude

2018. augusztus 16.

teljesen átlagos hatású maszk, erősen túlárazva. nem bántotta az arcom, de semmi extrát nem tapasztaltam. parabén is minek van benne...? ajándékba kaptam, amúgy meg eszembe nem jutna megvenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Eszter4

2018. augusztus 15.

Szépen hidratál, nálunk nagy kedvenc. Egyedül az árát tartom túl soknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Szépen hidratál, nálunk nagy kedvenc. Egyedül az árát tartom túl soknak.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Mannose, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.