Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: esztikhlm, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult összetétel!

Ez a frissítő és tisztító összetételű textil maszk zöldtea-kivonatot, hialuronsavat és glicerint tartalmaz. A bőr intenzíven újrahidratáltnak, felfrissültnek és és megtisztultnak látszik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

szildus

2021. január 25.

Jo sok szerum van benne, miutan leszedtem a maszkot, több lepesben meg felkentem (7 skin method). Bar van benne parfüm, de nem illatozik tul erösen, ami szamomra pozitiv. Nem irritalt, es jol hidratalt. Porussaimmal semmit nem csinalt szerintem, mattitasra meg nem igazan van szüksegem, mert nem zsiros a böröm. Összessegeben elegedett vagyok vele, ujra is vettem mar a baratomnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

kismadár

2020. december 8.

Szerintem átlagos és ehhez képest túlárazott maszk. Pontosan annyit tud, mint egy fele ennyibe kerülő Balea maszk. Ápol, hidratál. de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Lina14

2020. december 5.

ez is nagyon jó, akárcsak a rózsaszín, teszi a dolgát, nem irritál vagy okoz pattanásokat, kellemes az illata és tényleg frissít. szintén elég borsos, de kellemes kényeztetés a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Provence

2020. szeptember 18.

Jól hidratál, de a kék változata jobb 1 fokkal. A szérum ebben is rengeteg, több alkalomra elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

alizee

2020. július 12.

múlt héten a 35 fokban próbáltam ki a balatoni naptól kitikkadt arcbőrömön, tény és való, hogy nagyon jól esett feltenni. a csomagoláson írt 15-20 (?) perc helyett fél órát hagytam rajta miért ne alapon, bár már elég kényelmetlen volt a végére. maga a maszk túl nagy, levagdosni nem volt kedvem és olyan sok anyagot tartalmaz, hogy a végén ki lehet még csavarni belőle a jóságot. a kiszáradt bőrömet úgy-ahogy feltöltötte de utána még azért feldobtam a megszokott olajomat. kellemes de igazándiból ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Juccimo

2020. július 12.

Maszkmániás vagyok, és bár rengeteg véleménnyel találkoztam a Garnier maszkokról, amik óva intettek a használatuktól, amikor megláttam, hogy akcióban vannak épp az egyik drogériában, az összes fellelhetőből elhoztam egyet, mondván, kipróbálom.
Ez a zöld volt az első áldozatom, és hát valóban nem lettem meggyőzve egyelőre. Elég sok anyagban úszkál a maszk, fent is hagytam jó ideig, szívja csak be a bőröm, nem árthat neki, amilyen száraz, de amikor levettem, konkrétan semmi hatása nem volt, még csak hidratáltabbnak sem mondtam volna a bőrömet. Így ez egy nagy nem, a többi társára azért kíváncsi leszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Fiszuli

2020. május 21.

Fél órája vettem le az arcomról és azt mondom, az eddigi Garnier maszkokhoz képest le a kalappal. Tisztítás, tonizálás és radírozás után tettem fel, addig a hűtőben volt. Felrakáskor semmilyen problémát nem tapasztaltam, nem volt tocsogás, szétfolyás, se szakadás és a kék fedő maszk is a helyén volt. Nekem ez a maszk méret megfelel, pár helyen kell csak egy picit igazítani ollóval a tökéletes illeszkedésért és külön szeretem, hogy az államnál és az arc csontomnál túl lóg, így nagyon szépen vissza tudom hajtani az arcom alatti csontos részre. Nagyon kellemesen hűsített, az illata pazar volt, nagyon jó volt magamon viselni, 20 percet hagytam fent. Sehol sem csípett és nem irritált. Levétel után a maradékot bele masszíroztam az arcomba, közben tapasztaltam némi ragacsosságot, de pár perc után beszívódott. Ez után jött ismét a tonik, a booster és a hidratáló. A tonik nagyon szépen siklott rajta, tényleg csak a felesleget szedte le, amit én nem tudtam be masszírozni, boosterből és hidratálóból pedig fele annyit kellett használni, annyira jól feltöltötte ez a maszk az arcom. Azóta sincs ragacsosság, csak totálisan feltöltött és hidratált arc, baba popsi puhasággal. Valószínűleg újra fogom venni ezt a fajta maszkot, de csak akkor, ha akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Anita97

2020. április 30.

Egy ideig puha lesz tőle a bőr, kellemes az illata és a használata, de szerintem hatásához képest elég drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

BlankaF

2020. április 22.

Nagyon tocsog a sok anyagtol, amikor kiveszem a csomagbol vigyaznom kell, mert csopog minden fele. Tul sok hatasat nem erzem, hasznalat utan max 1 napig erzem hogy jo puha a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

cicagerinc

2020. április 20.

Még októberben, a születésnapomra kaptam, viszont most értem oda, hogy kipróbáljam, és azt kell hogy mondjam, eddig ez lett a kedvenc Garnier fátyolmaszkom! Próbáltam a szeneset, a zöldteásat és a gránátalmásat is, viszont ennél éreztem utána azt, hogy tényleg simább, rugalmasabb, puhább a bőröm. Este szoktam használni, rajtahagyom akár 20 percet is. Első fél percben szokott csípni, de általában olyan helyen, ahol egyébként is ki van pirosodva az arcom. Reggel is érezni szoktam még a hatását, teljesen leviszi a kipirosodásokat, egyenetlenségeket.
Rengeteg a folyadék, amivel át van itatva, ennél fogva minimum 3x biztosan használható, és talán negyedjére is át lehet törölni vele az arcot, ha nem is lehet már rajtahagyni. Ami az egyetlen negatívum, hogy mint minden Garnier textilmaszk, ez is elképesztően nagy, a fülemre is rálógna akár, ha nem lapolgatnám el. Emiatt nehéz kényelmesen hordani, az 1 csillagot ezért levonom (ha lehetne, ezért csak fél csillagot vonnék le, mert nem a konkrét termék, hanem úgy anblokk a garnier textilmaszkok hibája ez.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Mannose, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.