Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Garnier Monoi-s zuhanyzás közbeni testápoló száraz, nagyon száraz bőrre.

wircsa

2016. november 3.

Lusták előnyben :) Nekem ez tökéletes megoldás, nem szeretek zuhanyozás után még testápolóval is bíbelődni, de a zuhany alatt még belefér ez a 2 perc. Plusz egyáltalán nem ragadok tőle, tényleg puha lesz a bőröm, jó az illata. Valószínűleg egy normál testápolóból nem használ ennyit az ember, de valamit valamiért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

samelike

2014. július 1.

Nálam ő viszi a pálmát!
Az árával nem vagyok kibékülve, mivel ahhoz képest kevés maga a termék, amit kapunk. (Előzőleg a Balea hasonló termékéhez írtam le a véleményem, ott fordítva van a dolog.)
Használat: kényelmes tubus, sűrű kence, könnyen gyorsan kezelhető és hamar beszívódik.
Illat: mesés, fenomenális, imádom! Lehet sokaknak tolakodó lehet, viszont zuhanyzás után sokat tompul. A bőrön is sokáig érezni.
Hatása: ha nem is 24óra, de elég sokáig érzem puhának selymesnek a bőröm.
Újravásároltam már és biztos, hogy állandó lakója lesz a pipere polcomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nálam ő viszi a pálmát!
Hatása: ha nem is 24óra, de elég sokáig érzem puhának selymesnek a bőröm.
Újravásároltam már és biztos, hogy állandó lakója lesz a pipere polcomnak.

Anee876

2014. július 1.

Meglepően jó :) Annyit ad, amennyit ígér: ha nincsen kedvünk mindennap testápolóval bajlódni 1-2 napot ki lehet így bekkelni.
Az illata finom, édeskés.
Állaga: fehér, sűrű krém, ami nem nyálkás, nem csúszik ki a kézből, jól tapad

Összességében kellemes kis termék, nyárra nagyon ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Az illata finom, édeskés.
Állaga: fehér, sűrű krém, ami nem nyálkás, nem csúszik ki a kézből, jól tapad

Összességében kellemes kis termék, nyárra nagyon ajánlom :)

andi91

2014. május 12.

Mintát próbáltam ki, ajándékba adták a Müllerben.
Először is: isteni az illata!! Bár előfordulhat, hogy valakinek talán túl erős lehet, de nekem nagyon tetszik így is. Nem annyira intenzív a hidratálása, mint egy normál testápolónak, mindenesetre így is finom puha lesz tőle a bőröm. Ragacsos érzésem sem maradt a használata után, úgyhogy szerintem be fogok szerezni belőle egy flakonnal! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Mintát próbáltam ki, ajándékba adták a Müllerben.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.