Garnier

Ár:   553 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 553 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2012. január 13.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 553 Ft

Festett, melírozott hajra. Védi és meghosszabbítja a hajszínt.

Ár: 553 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
CzFru

2017. január 20.

Még régebben elfogyasztottam egy flakonnal. Jól kifésülhető utána a haj pár óráig és vége, de a puhaság megmarad. Zsírosítani nem zsírosít, de semmit sem javított a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

juditkaa70

2017. január 15.

Kellemes az illata,viszonylag könnyen fésülhető tőle a haj,de nem egy No.1. Hamar el fogy a félhosszú hajam ellenére is,elég sok kell belőle,hogy kifésülhető legyen a haj. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

eddmegarepat

2016. augusztus 6.

A fele még a polcon porosodik, ugyanis borzalmas szerintem. Az illata hamar elszáll, a hajam nem lesz tőle puhább vagy fényesebb, a színét sem védi. Az egyetlen pozitív hatása, hogy könyebben kifésülhetővé válik a hajam. Tuti nem veszem újra, ennél a Kallos balzsamai is jobbak... Nagyon csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Kittus0723

2015. szeptember 2.

Én elhasználtam egy terméket, ami leginkább megfogott benne, hogy argán olajat tartalmaz, a második pedig az illata hmmm :)) Én nem láttam változást a hajam színének fakulásánál tehát szerintem a hajszín kopást nem hosszabbította meg, de ezen kívül egy jó kis balzsamról van szó. Puhább és fényesebb lett tőle a hajam.
Egy átlagos balzsamnak mondanám de az argán olaj és az illat miatt megérdemel +1 pontot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

mogyorospele

2015. augusztus 1.

Anyu ezt hasznalja mindig, ezert kiprobaltam. Vastag szalu, festett, nagyon hosszu hajam van, amit megfelelo balzsam nelkul bizony igen sokaig tart kifesulni es konnyen gubancosodik. A szinvedeserol nem tudok mit mondani egyelore, nekem nem nagyon torik a hajam szoval arrol sem tudok nyilatkozni,viszont szerintem egy kicsit tul hig es nekem eleg nehez volt kifesulni a hajam utana, mig a sajatommal (sarga harom olajos fructis balzsam) sokkal konnyebben megy a mosas utani vizesen fesules es tovabb is marad gubancoktol mentes a hajam. En nem fogok ilyet venni, de adok egy 4-est, mert anyunak nagyon bevalt es mindkettonknek nagyon tetszik az illata, es vegul is lehet hogy csak az en nagyon hosszu hajammal nem tud megbirkozni a balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

miramiruska

2015. március 13.

A hajszínt nem védi egyáltalán - de nem is ez volt az elsődleges szempont, amikor megvettem. A hatása átlagos, nem zsírosít, finom puha lesz tőle a hajam, de a töredezéssel természetesen nem kezd semmit. Nekem az állaga megfelel, nem egy atomsűrű, zsíros, műsíkos szilikonbomba, igaz, így gyorsabban fogy, de ha kifogok egy akciót, betárazok belőle, így megéri. Amiért valójában őt választottam ki, és szerettem bele, az az illata. A Schauma argánolajos balzsamja is ennyit tud kb, vagy egy hajszállal kevesebbet, de nem a hajam az, ahol vaníliás füstölőillatot akarok érezni, ez viszont kellemesen gyümölcsös, és napokig illatozik tőle a hajam. És ami a legszuperebb, hogy maradéktalanul elnyomja a kallos pakolásom szagát, amiben egyébként minden mást szeretek, imádom a hatását. Magában is ér valamit, de nem csodaszer, a többi hajápolómat viszont tökéletesen kiegészíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Krémacska

2015. január 29.

Nagyon puha, fényes, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Tetszik, hogy kicsit hígabb az állaga, mint a többi balzsamnak. Az illata különleges, elég erős ahhoz, hogy még mosás után is megmaradjon. 5*-t kap, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

doris

2014. szeptember 27.

Jó illata van és szép lesz tőle a hajam és egy hét után se zsírosodik pedig régen szokott csak a töveknél kelt ragacsos érzést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

hankazse

2014. június 18.

Puhává és fényessé teszi a hajamat. A samponjával együtt remek, az illata sokáig érződik. Óvatosan kell használni, mert ha kerül véletlenül a fejtetőre belőle akkor hamar zsírosítja - mint minden más balzsam is. Néha festés után 2-3 hajmosással szoktam a teljes hajamra használni pakolásként és úgy is remek, igaz zsírosabb lesz és hamarabb kell mosni, de hidratáltak és csillogóak a hajszálaim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

szandymakeup

2013. július 21.

Én szeretem nagyon bár nem olyan puha a hajam mint az évek óta használt golf hajbalzsamomtól.
Nagyon tetszik benne hogy hajmosás utáni 2. napon a hajamnak van egy friss gyümölcsös illata ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin