Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2016. július 15.

Kategória:   Samponok

Természetes kivonatokkal

francais

2020. április 10.

Borzalmas, csatakokban áll tőle a zsír a fejemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Borzalmas, csatakokban áll tőle a zsír a fejemen.

krémparádé

2016. május 20.

Fél órát válogattam a samponos polcnál, mire kiválasztottam ezt. Nem bántam meg, fincsi malagafagyi illata van, olyan vaníliás-rumos az én orromnak. Krémes sampon, de jól kimosható, tiszta, puha, rendezett és fényes a hajam tőle. Elégedett vagyok : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

szabinastegner

2016. február 26.

èn olaszorszàgban vettem hihetetlen olcsooo immàdom az illatàt. èn nem èrzek nehèzkesèrzèst vagy hogy nehezen tudnàm kiobliteni :/ nekem bevàlt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

be.free

2014. június 26.

Ez valami borzasztó. Kipróbáltam a többi társát is, azokkal semmi gondom nem volt, de ez.. már hajmosás közben éreztem egy ilyen nehézkes érzést a fejbőrömön, de úgy voltam vele, hogy majd öblítésnél biztosan kijön a sampon és megszűnik ez a rossz érzés. Hát nem így lett! Először azt hittem, én csináltam rosszul, és nem mostam ki alaposan, de mikor a második mosásnál már vagy 10 perce folyamatosan mostam ki, és szárításnál megint éreztem azt a ragadós érzést, na akkor mondtam, hogy ezt soha többet nem használom. Ráadásul fehér lett a hajtövem a sampontól (pedig nem raktam belőle sokat), de szerencsére összefogott hajjal nem látszott. Borzalom, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Виктория

2014. május 12.

Hihetetlenül olcsó volt, 1,35€ (300ml), főként ezért és a mennyei illatáért vettem meg. Amugy átlagos sampon, puha lesz tőle a hajam, két-három napig bírja, utána meg kell mosni. Viszont szerintem megveszem máskor is, elégedett vagyok vele. Az illatáért 5 csillag.
(Én Németországban vettem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

(Én Németországban vettem)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak