Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: cicaslany91, Módosítva: 2014. január 28.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Összetételét kifejezetten úgy alkották meg, hogy puhaságot és káprázatos fényt biztosítson a hajnak. A Garnierier Naturals sampon az elismerten rugalmasságot adó Mangó és selymességet kölcsönző Tiaré virág hatásait egyesíti egy könnyed textúrában, amely nem nehezíti el a hajat.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Az egyébként sosem korpás a hajam, a második használat után borzasztóan az lett.Hanyagoltam a használatát és láss csodát, azóta sem korpás a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

doris

2014. szeptember 14.

a kedvenc samponom ez és nekem nagyon bejött az illata már csak azért is újraveszem de hatásos is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Rure90

2014. május 28.

Ettől is korpásodott a hajam, száraz volt, alig tudtam kifésülni, és 1 nap után nagyon zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

magdiszeles97

2014. január 26.

Jól habzik, a tisztítása is megfelel szerintem. Az állaga kicsit folyékony, és nekem hajmosás után viszket tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

Vattacukor1990

2014. január 12.

Elég nagy ritkaságnak számíthat ez a sampon, mert az egész városban összesen egy boltban találkoztam vele. És ha már megláttam, késztetést éreztem arra, hogy meg is vegyem és kipróbáljam.
Normál hajra való, tehát pont megfelel az én hajtípusomnak. A hatásával nincs problémám. Jól habzik, de nem túlzott mértékben, jól tisztít, nem szárítja a hajamat (mondjuk a balzsamjával és pakolással együtt használom). Az illata számomra mangó helyett inkább naptejre hasonlít, de nagyon jó. xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

szerpentin_b

2013. december 8.

Kicsit többet vártam tőle. Nagyon jó véleményeket hallottam róla de amikor hosszú távon elkezdtem használni a hajam zsíros és hamar korpásodó lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

erzso08

2013. november 21.

Az én hajamnak borzasztó.... pedig eddig a Garnier samponokat jól viselte, ez viszont nagyon elnehezítette és összetapasztotta a hajam. :/
Pozitív hatásnak a hajam puhaságát említeném (és finom az illata).
A negatívumok miatt viszont csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Pozitív hatásnak a hajam puhaságát említeném (és finom az illata).
A negatívumok miatt viszont csak 2*

Bongyi

2013. augusztus 31.

Ajándékba kaptam egy flakon ilyet, gondoltam, nem lehet rossz. 2-3 hajmosás után azonban nagyon csúnyán elkezdett korpásodni a hajam, viszketett a fejbőröm... Nekem ez sajnos nem vált be. Másnak viszont a könnyen és gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajára nagyon jó volt! Talán ez lehetett a baj, de nálam emiatt csak 3-as...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Nagyon jó !!!!
Finom illatú,hidratál,puhít,fényesít,de sajnos... viszketést okoz..... kell hozzá egy jó hajpakolás és tök tuti lesz :)) szép ,,gyümölcös" a flakonja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Nagyon jó !!!!

Jelizz

2013. június 27.

Én már a Doux változatát vettem meg!
Igazából semmi külömbség nincs benne, csak a Doux picit krémesebb.
finom az illata, szép puha lessz a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.

Én már a Doux változatát vettem meg!
Igazából semmi külömbség nincs benne, csak a Doux picit krémesebb.
finom az illata, szép puha lessz a hajam :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak