Garnier

Ár:   759 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadásgátló dezodor, amely kíméletes a bőrhöz. Innováció: szabadalmazott kör diffúzor. A nagyobb hatékonyság érdekében: akár egyetlen fújással befedi az egész hónaljat. Természetes nedvszívó ásvánnyal gazdagított, akár 48 órán át véd a nedvesség és a kellemetlen szagok ellen. A bőr jobb ápolásáért: a spray kíméletes a bőrhöz. És a bőr lélegzik. Segít megelőzni minden kellemetlen érzést a bőrön, beleértve az égető érzést is. A babaápolásban is használt, panthenollal gazdagított, amely minden bőrtípusra megfelelő. Illat: könnyű, friss illat, amelyet az óceánok ihlettek.

ria23

2019. március 5.

Az illata nagyon nagyon jó :) Hatását tekintve ugyanolyan, mint az átlagos dezodorok. Ötletes a szórófej, de különösebb pluszt nem adott. Az illata miatt megkapja a maxot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

kata39

2017. március 6.

Ezt a változatát eddig nem láttam boltokban de pár napja belebotlottam. Csak úgy látatlanban megvettem, de én ilyet friss illatú dezodort még sosem láttam /szagoltam... Ez is nagyon nagy kedvenc lesz, akárcsak az ismertebb narancsos színű társa...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

hladpat

2016. október 5.

Tetszik ez az újfajta szórófejes megoldás, szerintem nagyon praktikus. Az illata nagyon finom és üde, nem annyira fullasztó, mint pl a fa (nekem). Teljes áron nem annyira szeretem, de akciósan simán megéri.
Mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Mindig újraveszem :)

Trixi

Korcsoport: >54
2016. május 26.

Nagyon cuki a diffúzor, meg tényleg egy fújással beterít, szóval megspóroltam a csuklómozgást 2-szer is, csak sajnos a testszag ellen nem véd szemernyit sem, pedig nem vagyok izzadós típus. További mínusz, hogy a diffúzor miatt magasabb, így nem fér be a dezodoros polcra a többi deo mellé :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 26.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.