Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lizzka, Módosítva: 2011. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az alvás folyamán segít fokozni a bőrsejtek megújulási folyamatát, hogy a bőr kipihentnek tűnjön és ellenállóbb legyen a külső káros hatásokkal szemben. Tápláló és védő összetétele 2 természetes eredetű összetevőt egyesít: koffeint, mely serkentő hatásáról ismert, és szőlőből kivont antioxidánsokat, melyek az öregedés jelei ellen hatnak.

mircilu

2019. május 15.

Megvettem már többször, jó krém minden szempontból. Én semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

evelyn19672

2012. október 25.

Éjszakai krém, használom rendszeresen, nekem bevált. Télen nappalra is néha bekenem vele az arcom, mert sűrűbb, mint a nappali párja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 25.

Pipacs

2012. június 28.

Az illata nagyon finom, de nem hidratál eléggé, pedig nem száraz bőrre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Morci

2012. március 14.

Az illatát nagyon szerettem, és a tégelye, illetve a krém halvány zöldes színe is bejött. Viszont a hidratáláson kívül nem sok mindent csinált. Az én bőröm pár perc után beszívta, de reggelre eléggé fénylett tőle a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

nagyevus

2012. február 22.

Többet vártam tőle, semmi extra. Picit nehezebben felszívódó, de még nem a kellemetlen kategória. A legjobban úgy jellemezném hogy: Pff....snassz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

drmajoroseva

2011. december 18.

A tv reklámban figyeltem fel erre a krémre, de nekem nem nagyon használt. Az interneten is utánanéztem a krémnek, de az ott beígért hatást nem nagyon tapasztaltam magamon. Nekem túl sűrű, nehezen felszívódó krém. Hidratálni hidratál, de a koffein és szőlő hatóanyagai nem segítettek reggelere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2