Garnier

Ár:   1499 Ft és 2399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2020. április 6.

Ár:   1499 Ft és 2399 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló száraz bőrre  4 értékes bőrszépítő olajjal gazdagítva

• 4 értékes bőrszépítő olajjal gazdagítva: Argán, Makadámdió, Mandula és Rózsa
  • Segít láthatóan javítani bőre kinézetét. A bőr intenzíven táplált, láthatóan ragyogó, és már első látásra simább.
  • Gazdag tápláló állag. Gyorsan beszívódik. Nem ragad.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1.000.- , Eladó: piccem
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

koczor84

2021. július 3.

Legjobb testápoló!Kellemes illat.és gyorsan beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Legjobb testápoló!Kellemes illat.és gyorsan beszívódik!

SiriusRed

2021. június 23.

Kedvelem az illatát, nekem ez a legjobb benne. Mint testápoló nekem kicsit túl sűrű, és nem szeretem a fényességét, bár tényleg puha lesz tőle az ember bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

anianiko

2021. május 17.

Jól hidratál, az illata erős, de bejövős, az állaga jól kenhető. Szeretem, hogy könnyen beszívódik. Az itteni értékelések alapján vettem, és nagyon bejön. A nagyobb kiszerelést már nehezebb beszerezni, de érdemes, mert a 250 ml-s elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

SzBoni

2021. március 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Sajnos nekem annyira zavaróan erős az illata, hogy nem bírtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

tunderszep

2021. március 17.

Legjobb testápoló amit valaha használtam. Az illata isteni. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, és sokáig puha marad a bőröm. Tetszik az enyhe fényes hatás a végén. Az adagolója pont annyit ad amennyi kell, így praktikus. Ha elfogy biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Brygo

2021. március 14.

Legjobb testápolóm valaha. Nem is kell minden nap kenni, olyan jól hidratál.
Nekem az illata is kifejezetten tetszik, szerintem orientális. Kis ragacsos/olajos érzet marad utána, de számomra nem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Legjobb testápolóm valaha. Nem is kell minden nap kenni, olyan jól hidratál.

anitahornyak

2021. február 15.

Imádom! A száraz bőrömön hosszantartó a hatása, az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Imádom! A száraz bőrömön hosszantartó a hatása, az illatát is szeretem.

laregina

2021. január 6.

Jol hidratal, bar kicsit nehez es tomeny az illata. Nem lett a kedvencem, de egynek jo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Aantonia

2020. december 20.

Az illata irritáló, és túl “nehéz” krém számomra. Olyan nagy hidratáltságot sem éreztem. Pár használat után tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Titanilla10

2020. október 27.

Ez egy nagyon jó krém tökéletes beszivódással tényleg hagy maga után némi fényt ami plussz pont olyan szél àpolt tőle a bőröm mint mèg soha az adagolója pont annyit nyom amennyi kell az àllaga mivel pumpás inkàbb folyékonyabb de nem az a “jesszus megint lecsöppent”hanem a pont jó kategória.Illat háàt nekem lehet belem van a baj de nekem férfi illat jut eszembe róla vagyis inkább férfias mint női.És nagyon sokáig érezni reggel bekenem magam este mèg itt ott érzem azt az illatot jobban örültem volna valami semlegesebb lágyabb illatnak.De az illat miatt nem vonok le pontot meg pihe puha bőröm lesz tőle imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.