Garnier

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. november 12.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőrtónusjavító primer

• A bőr kifényesedése ellen.
  • Kisebbíti a pórusokat.
  • Egységesíti a bőrt.
  • Csökkenti az öregedés jeleit.
  • Tartósítja a sminket.

Mindezt 5 másodperc alatt!

Hannibal

2016. augusztus 30.

Őszintén szólva kíváncsiságból vettem meg,ritkán szoktam ilyet ,általában maradok a jól bevált dolgoknál .Sosem használtam még primert,egyszerűen azért mert alapozót sem igazán ,így nem láttam értelmét .
Én ezeket mindig valamilyen fullasztó plusz rétegként képzeltem,épp ezért félve próbáltam ki az érzékeny bőrömön .
Szerencsére nagyot tévedtem ,egyáltalán nem nehéz és sem pattanást,sem miteszert nem okozott .
Szebb lesz tőle a bőrkép,egységesebb,a tágabb pórusokat picit elrejti,de természetesen az ember fejét egy ilyen kis áttetsző kence nem fogja retusálni .:D
Amiért mégis nagyon megszerettem,a száraz bőrömet NAGYON hidratáltan,puhán tartja egész nap ( lemosást követően sem változik a helyzet) . A púderem sem szárít ki ha ezt kenem alá . Nekem csak az orrom szokott csillogni,azt szépen lemattítja .
Általában ezt plusz egy nagyon kevés púdert,pirosítót használok de CC krémmel is szépen működik . Teljesen elégedett vagyok vele,így nagyon természetes mégis ad egy kis pluszt,szárítás vagy kipattogás nélkül .
Nagyon ritkán vagyok ennyire elégedett valamivel , biztos ,hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

zsancyka26

2016. május 11.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a primerrel. Valóban van 5 sec "hatóideje". Szilikonos a hatása de ennek ellenére nagyon jó alapot képez. Picit borsosnak találom az árát ezért csak 4*. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Detty153

2016. április 26.

Egy év után kezdtem el újra használni, és (újra) beleszerettem. Púdereznem sem kell ha ezt használom és egész nap gyönyörü, ragyogó, mégsem zsíros a bőröm. Pont ahogy szeretem. Nagyon kellemes az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Jogobella

2015. április 29.

Kapható még ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Kapható még ?

Krisz78

2015. január 29.

Még a nyáron vettem és hatalmas csalódásnak tűnt:1 óra múlva fénylett a homlokom tőle.Gondoltam kuka.
Múlt héten elővettem éééés szuper.Imádom.Nem fényesedik, feltölti a nevető ráncaimat, nem okoz pattanásokat.
Kuponnal újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Kuponnal újraveszem :)

juhaszmoncsi90

2015. január 27.

Nem használom minden nap vagy héten, csak ha fontosabb, hogy tartósabb maradjon a smink. Arra a pár alkalomra azonban kiválóan teljesít. bál, esküvő....kora hajnalban is olyan, mintha akkor sminkeltem volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

turquoise_pianist

2015. január 4.

Az egyik kedvencem, a rendkívül szilikonos állaga miatt azt hittem, nem fog működni és baromi gyorsan kifényesedik majd az arcom, ha ezt használom, de nem így lett. Nyilván nem kenem fel minden napra, de néha elkél, főleg, mivel nagyon szépen "elsatírozza" a bőrhibákat és az egyenetlenségeket. Az árával mondjuk nem értek egyet, de 50%-os kuponnal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Szilva86

2014. december 28.

Kombinált a bőröm, némely területen talán még túl zsíros is tud lenni. Nekem az első hasznàlat alkalmàval sem volt szimpatikus, hogy ennyire szilikonos, főleg, hogy még szappan is alig jött le a kezemről. Zsíros bőrre nem ajànlom senkinek, mert ez ràtesz még egy lapáttal a zsírosodàsra. 1-2 óra eltelte utàn az egész fejem fénylik és az alapozót is összerántja. Sajnos nem nekem találták ki. Lehet, hogy még el sem tudom használni a tubussal, mert elég kellemetlen, ha 2 óránként újra púdereznem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Pocok1972

2014. október 4.

elfogyott a paese primerem és vettem egyet az "átmeneti" időre. Nem rossz, egyszer elmegy, de nem fogom újravenni, a paese és az oriflames jobb, maradok azoknál. Ezen valahogy nem annyira stabil sem a rákent bb krém, se az alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 4.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Nem volt rossz, szerettem de semmiképpen nem kéne még egyszer, ezt az árat nem éri meg szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.