Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kettős hatást fejt ki a pattanások és nyomaik ellen: 4 hétig tartó, mindennapos használattal segít csökkenteni a túlzott faggyút, a bőrhibák nyomait és megtisztítani az eltömődött pórusokat.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Imádtam! Halványította a foltokat, tisztított, puha lett tőle az arcom, kevesebb/kisebb pattanás jött ki rajtam mikor ezt használtam. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Szeretem, már újravettem, csodát nem tesz, de bőrradírnak jó, illetve ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Julifoldvari

2019. július 14.

Nemrég fogyott, most nagyon vadászok, de eddig valamiért nem találtam 🤔
Sokkal jobb mint a másik, kaolinos változata: nem szárít annyira!

Zsucci93 nak igaza van, én is random helyeken találok szemcséket a használata után 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Nemrég fogyott, most nagyon vadászok, de eddig valamiért nem találtam 🤔
Sokkal jobb mint a másik, kaolinos változata: nem szárít annyira!

Mona29

2019. július 14.

Nem rossz, de hasonló hatásban találtam olcsóbbat. Jól radíroz, nem irritál, nem radíroz csikorgósan simára. Érdekes, hogy kicsit hűsítő hatása van, ezt ezekben a nagy melegekben kifejezetten szerettem. Ha nagyon jó áron találok, lehet, hogy veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

ViktoriaLugosi

2019. április 11.

Tökéletesen bevált, tisztítja az arcomat és sokkal kevesebb pattanásom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

zsucci93

2019. március 20.

A hatása kiváló, tényleg szépen tisztítja az arcbőrt. DE! Annyira tele van apró szemcsékkel, hogy mindenhol ezeket találom meg... A hajamban, a párnámon, a szememben...igen, a szememben! Nem egyszer megtörtént, hogy éjszaka beledörzsöltem, és másnap reggel nagy nehezen kihalásztam egy kék szemcsét... Több ilyen fajta lemosót használtam már, eddig egyikkel se volt bajom, ez valamiért szeret a szemészetre küldeni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Laura96

2018. december 12.

Heti 1-2 alkalommal használom fürdés közben, tetszik a mentol hideg érzése, amit okoz :D Azt nem tudom, hogy a pattanások nyomait valóban segít-e eltüntetni, de szépen megtisztítja az arcot.

Update: Elkezdtem rendszeresen használni szigorúan heti 3x, nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de szinte teljesen tiszta az arcom, alig jön ki pattanás, pedig eddig gyakran szenvedtem ezzel a problémával. Vettem is egy újabb dobozzal, folytatom a használatot, kíváncsi leszek, hogy hosszan tartó-e az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

viragzsofi

2018. november 5.

Hűsítő, frissítő érzés a bőrömnek. A pattanásaim kevesebb nap alatt eltűnnek mióta használom. De az eltömödött pórusaimon nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

sada

2018. október 18.

Egy óra múlva 3 pattanás, nekem is és a lányomnak is. Ez nagyon nem jött be nekünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Szabina82

2018. augusztus 12.

Elég problémás a bőröm, de eddig bevállt - kb. 3 hónapja használom, heti 2 alkalommal. Szépen tisztít - több helyen szokott kopni a bőröm, de a használata után ezek a részek simák lesznek, nem pirosodnak ki. A szemem alatt kis csomókban összegyűlt faggyút csökkenti. Kellemes mentol illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA, Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sorbitol h 1 1