Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2015. április 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Garnier Pure Active új generációs formulája tartósan problémás bőrön lett tesztelve. Kettős hatás: Antibakteriális Szalicilsavat és tisztító, faggyúfelszívó hatásáról ismert aktív szenet tartalmazó összetétele egy igazi "szennyeződés mágnes". A különleges szénszürke színű tisztító krém ultra-habzó állagú és egyszerűen leöblíthető. Csökkenti a faggyúfelesleget, megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől.

Ez a termék nem ajánlott érzékeny és száraz arcbőrre.

Dianne

2020. július 4.

Hát...nem csinált semmit. Az eredeti, fehér agyagos társa után legalább valamennyire tisztának érzem az arcom, de ez a szenes nekem egyáltalán nem vált be.
A szaga is borzalmas...Alig vártam, hogy elfogyjon, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

A szaga is borzalmas...Alig vártam, hogy elfogyjon, nem veszem újra.

GrabdeBelvedere

2019. október 29.

Hát nekem ez olyan semmilyen volt. Megtisztította a bőröm, de pl az orrom épp olyan mitesszeres maradt. A pattanásos részt az arcomon sem tette igazán jobbá. Könnyűnek sem mondanám a lemosását, sok vízzel, sokszor egymás után kell az arcot megmosni, hogy maradéktalanul lejöjjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Stenico

2019. október 21.

Nekem sajnos nem valt be. 1. nem szedi le a sminket rendesen 2. hiaba oblitem le alaposan, mindig kerul belole a torulkozore is 3. gyorsabban zsirosodik a borom a hasznalata utan. A Garnier termekkel eddig szinte mindig befurodtem, ezalkalommal se volt ez maskent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

sateenkaarigirl

2018. október 11.

Ha zsíros, pattanásos arcbőrre keresel gyors és hatásos megoldást, ez a neked való termék!

Nagyon régóta használom (igaz, időszakosan), mégis mindig kifejti a kívánt hatás, vagyis nem unja meg a bőröm. Bár az igaz, annyira kiszárítja, hogy egy kiló hidratálókrémet el kell használnom utána, de már akár egy használat után is látványosan elhalványítja a pattanás utáni foltokat, közben kezeli és eltünteti a már meglévőket is, amelyek szünet esetén (ugyanis sajnos nem lehet minden nap használni a szárító hatása miatt) sem térnek vissza.

Szerintem ez a csodaszer a lusta, de gyors és tartós hatást kívánó embereknek (mint amilyen én is vagyok).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

hm22

2018. június 15.

szépen segített az arcomon, a gyulladt pattanás utáni foltjaim eltávolította

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

szépen segített az arcomon, a gyulladt pattanás utáni foltjaim eltávolította

DoriBal

2018. február 14.

Sosem volt száraz a bőröm, mégis ez a termék hihetetlenül kiszárította az arcomat, sőt még a kezemet is amivel felvittem. Igaz, utána kellemesen tiszta és matt bőrt hagyott maga után, de én nem merem a használati utasítás szerinti napi használatot alkalmazni, inkább heti egyszer viszem fel, az is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

nyuszikutya23

2017. október 9.

Szépen tisztítja a bőrt, kissé jobban szárította a bőröm, mint ahogy számítottam rá. Sokáig elég, és látványos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nixike666

2017. július 27.

Tini korom egyik terméke, amikor mindent bevetettem a pattanások elleni harcban. Azóta sokkal kíméletesebb termékeket használok az arcomra, és ezt meg is hálálja a bőröm. Emlékeim szerint akkoriban több tubussal elhasználtam belőle, most már biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Rebeca

2017. március 24.

Nagyon szeretem, a mai napig mindig újra veszem, nekem segített a pattanások halványításába is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Lauditis

2016. augusztus 29.

Nállam ez egy 5* -os újra megveszemes termék:) .. Jól tisztít , illata bár nem jó, de ez legyen a legkevesebb. Extra pattanásos bőrömből varazsolt sima bőrt.:) kritikus vagyok ezekkel a kence ficékkel , de ez kedvenc ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol