Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2015. április 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Garnier Pure Active új generációs formulája tartósan problémás bőrön lett tesztelve. Kettős hatás: Antibakteriális Szalicilsavat és tisztító, faggyúfelszívó hatásáról ismert aktív szenet tartalmazó összetétele egy igazi "szennyeződés mágnes". A különleges szénszürke színű tisztító krém ultra-habzó állagú és egyszerűen leöblíthető. Csökkenti a faggyúfelesleget, megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől.

Ez a termék nem ajánlott érzékeny és száraz arcbőrre.

sateenkaarigirl

2018. október 11.

Ha zsíros, pattanásos arcbőrre keresel gyors és hatásos megoldást, ez a neked való termék!

Nagyon régóta használom (igaz, időszakosan), mégis mindig kifejti a kívánt hatás, vagyis nem unja meg a bőröm. Bár az igaz, annyira kiszárítja, hogy egy kiló hidratálókrémet el kell használnom utána, de már akár egy használat után is látványosan elhalványítja a pattanás utáni foltokat, közben kezeli és eltünteti a már meglévőket is, amelyek szünet esetén (ugyanis sajnos nem lehet minden nap használni a szárító hatása miatt) sem térnek vissza.

Szerintem ez a csodaszer a lusta, de gyors és tartós hatást kívánó embereknek (mint amilyen én is vagyok).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

hm22

2018. június 15.

szépen segített az arcomon, a gyulladt pattanás utáni foltjaim eltávolította

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

szépen segített az arcomon, a gyulladt pattanás utáni foltjaim eltávolította

DoriBal

2018. február 14.

Sosem volt száraz a bőröm, mégis ez a termék hihetetlenül kiszárította az arcomat, sőt még a kezemet is amivel felvittem. Igaz, utána kellemesen tiszta és matt bőrt hagyott maga után, de én nem merem a használati utasítás szerinti napi használatot alkalmazni, inkább heti egyszer viszem fel, az is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

nyuszikutya23

2017. október 9.

Szépen tisztítja a bőrt, kissé jobban szárította a bőröm, mint ahogy számítottam rá. Sokáig elég, és látványos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nixike666

2017. július 27.

Tini korom egyik terméke, amikor mindent bevetettem a pattanások elleni harcban. Azóta sokkal kíméletesebb termékeket használok az arcomra, és ezt meg is hálálja a bőröm. Emlékeim szerint akkoriban több tubussal elhasználtam belőle, most már biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Rebeca

2017. március 24.

Nagyon szeretem, a mai napig mindig újra veszem, nekem segített a pattanások halványításába is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Lauditis

2016. augusztus 29.

Nállam ez egy 5* -os újra megveszemes termék:) .. Jól tisztít , illata bár nem jó, de ez legyen a legkevesebb. Extra pattanásos bőrömből varazsolt sima bőrt.:) kritikus vagyok ezekkel a kence ficékkel , de ez kedvenc ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

laracroft

2016. július 17.

Nos, kétszeresen szegtem szabályt ezzel a termékkel. Először is, a profi bőrápolást nem szeretem kemikáliákkal teletömött, alacsony hatóanyagtartalmú, de agyonreklámozott drogériás termékekre bízni, ezt mégis megvettem. Másodszor pedig, pazarlásnak tartom egy alig használt flakon kidobását, ez mégis szinte azonnal a kukában landolt.

Tipikusan az a termék ugyanis, ami annyira szárít (pedig a bőröm cseppet sem érzékeny és nem is száraz), hogy utána a bőröm sokkot kap és tízszer annyi faggyút termelve diszkógömböt csinál az arcomból. Használat közben is éreztem, hogy ez nem lesz az igazi, túlságosan belepiszkál a bőröm természetes valójába, érzésre olyan, mintha lemarná a felső réteget. Utána pár percig tényleg tiszta, száraz és matt érzésű, de aztán elindítja azt az ördögi kört, amibe egyszer már (14 évesen) belestem......szárító kence-extra zsírosodás-még több szárító kence-még erősebb zsírosodás.......

Tiszteletben tartom azt, hogy van akinek ez a termék tökéletesen megfelel, de akinek a bőre hajlamos faggyútermeléssel reagálni a szárító összetevőkre, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Euts

2016. június 20.

Évek óta napi szinten használom. A bőröm a T vonal mentén hajlamos zsírosodásra, bár nem szünteti meg, de ez (+az arclemosó krém tesója, néha azt használom ehelyett) az egyetlen, ami tényleg érzem, hogy leszed minden szennyeződést a bőrömről, így utána bátran mehet rá krém, nem gátolja a felszívódást semmilyen zsírréteg.

Használat utáni krémezés nélkül szárít, illetve 1-2 percig a kevert bőrön felejtve ijesző kiszárítást produkált nekem egyszer, azóta azonnal lemosom mindig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

NPetraL

2016. április 27.

Glamour napok alkalmával random vettem meg. Nem bántam meg mert nagyon jól tisztít!!! hetente párszor őt választom tisztításra. Nem mondom azt, hogy nagyon jó, ami kicsit buli benne h nem egy megszokott állagú, kinézetű lemosó. Na és egy kis döfi vele, hogy halálosan csíp ha szembe kerül.. :c

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol