Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: the, Módosítva: 2016. július 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A feketeáfonya kivonat rendkívüli regeneráló és bőrhelyreállító tulajdonságokkal rendelkező természetes hatóanyag. A szalicilsav az egyik leghatékonyabb antibakteriális hatóanyag.

-.Nikii.-

2018. február 8.

Nagyon szerettem. Nem emlékszem már, hogy használt-e, elég durva volt a bőröm állapota, de legalább nem rontott rajta, ami ritka volt. Nosztalgiából lehet vennék újra egyet, de sajnos nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

ildi98

2017. február 2.

Az egyetlen hidratáló, ami nem zsírosítja le az arcbőröm. Nagyon sokáig elég, praktikus a pumpás kiszerelése. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

szanii

2016. július 12.

Évekkel ezelőtti kedvenc termékünk volt Édesanyámmal együtt, folyamatosan újravettük, az akkori tini-pattanásaimra rengeteget kentem és használt, be is vált. Nem vagyok benne biztos, hogy még lehet kapni. Emlék lett, imádtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

galanettka

2016. június 20.

Őőő. A pasim nővèrènek volt ilyen krèmje, de ő nem használta, viszont amikor èn elfelejtettem arckrèmet vinni, akkor ebből csòrtam. A kezdődő pattanásokkal nagyon jòl megbírkòzott, lehúzta a duzzanatot ès a pirosságot is, valamint könnyen be is szìvta a bőröm :-) aztn eltűnt a polcròl, mert 'vèletlenül' egyre többször felejtettem otthon a saját krèmemet :D :D :D hahaha. Azz olvasom itt hogy már nem lehet kapni. Kár èrte mert magamnak is megvettem volna :( az alkoholossága miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Lunaaaw

2016. június 15.

Az illata nem rossz, kicsit furcsa, de hatást őszintén semmit sem vettem vele észre. Ugyanannyira maradt tőle pattanásos a bőröm is. Ettől függetlenül néha használom, hogy elfogyjon, de többet nem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

macskusz

2016. június 4.

Sokáig csak ezt használtam. Gyorsan beszívódott, de a pattanásokkal nem igazán tudott mit kezdeni, pedig az egész termékcsaládot használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Birkin22

2016. április 27.

Kedvelt darab volt, kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Kedvelt darab volt, kár, hogy már nem lehet kapni.

dolowia

2016. március 18.

Hete 1-2 alkalommal hasznalom radirozas utan igy sokaig eleg. Jo erzes :) konnyen beszivodik. az illata nem tul eros, de nem is baj. Londoni bootsban meg lehet kapni, otthon en sem talaltam sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

borapanda

2016. január 31.

én pár éve használtam csak pattanásokra, azokat mindig szépen lehúzta egy éjszaka alatt, de manapság már én se találom sehol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

anyany6

2016. január 18.

sziasztok! kapható még ez a krém valahol az országban? sehol sem találom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

sziasztok! kapható még ez a krém valahol az országban? sehol sem találom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.