Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2014. június 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bizonyított hatékonysággal tünteti el a bőrproblémákat, és küzd a pattanások, bőrhibák ellen.
Az új, koncentrált, tisztító hatóanyagokkal (zöldcitrom- és wasabi-kivonat) ellátott formula segítségével hatékonyan tisztítja a zsíros, problémás bőrt.

aquana

2019. szeptember 15.

Szintén a kínaiban találtam - a wasabihoz sajnos nincs sok köze, pedig elsősorban amiatt vettem meg. Korrektül tisztít, nem szárítja szét az arcomat (bár ezt nálam amúgy is nehéz elérni), szóval nincs vele gond, de semmi olyat sem tud nyújtani, ami miatt újravenném. Maradok a Neutrogena arctisztítóknál egyelőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

AdaBeller88

2019. március 27.

Én is kikínaiztam, a wasabi szó volt az, ami megfogott. Egyébként nagyon jó arctisztító, de picit érzékeny tőle a bőröm, így csak esténként használom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Nokedlee

2018. március 15.

Teljesen véletlenül láttam meg egy kínai vegyes kereskedésben. Én 1150 Ft-ért vettem, igaz német, és egy kukk sincs rajta magyarul, de szerintem ez nem lényeg. Napi 2×használom, reggel és este. Teljes mértékben bevált, az arcom szép tiszta és matt lesz tőle. Isteni az illata is szerintem. Kevés elég belőle, mert jól habzik. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

betty88k

2014. augusztus 7.

Másfél hete használom, és eléggé vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Alapvetően jól tisztít, kellemes citromos illata van és egy borsónyi mennyiség bőven elég, mert jól habzik. Viszont fél óra után a homlokom ugyanúgy fénylik, viszont orrcimpámtól az államig teljesen kiszárította a bőröm. Lehet, hogy kevésbé párás időben jobban működik, de most egyenlőre ezt produkálja.
Én egyelőre máshol nem láttam, csak a Müllerben, ott pedig 1590-ért vásárolható meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid