Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrre (jelei: faggyúfelesleg, nyílt pórus, fakó bőr) lett kifejlesztve, melynek hatékony és gyengéd mindennapos arctisztításra van szüksége.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szaadri

2015. október 3.

Nekem nem vált be, a durva szemcsék jobban bejönnek, és ennek a próbának köszönhetően rájöttem, hogy a krémes radírok is. Ráadásul a bőröm se bírja, kipattogok tőle, de biztosan van, akinek meg ez a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

Dolorez

2015. szeptember 8.

Nekem ez a krém sajnos nem vált be...az arcbőröm ugyanolyan tragédia ,mint volt..:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Potyos

2015. augusztus 12.

Nagyon kellemes az illata, citrusos és nem szárítja a bőrömet. Bár néha-néha előjönnek pattanások, jobb lett az bőröm tőle. Ha úgy alakul, a sminket is jól leszedi. A radír része nem annyira erős de jól tisztít szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Heklama

2015. augusztus 8.

Majdnem minden nap használom, de az arcomnak szerintem csak ártott. Használat után nem érzem elég tisztának az arcom, mintha lenne benne valami mű. Volt olyan is, hogy foltokban szárította az arcom vagy bepirosodott tőle. Nem fogom újravenni, de lehet hogy valamelyik összetevőre vagyok allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

kimo

2015. július 29.

El sem hiszem! Végre egy arctisztító, ami használ is! Igaz, radírnak szinte nulla, nem is annak használom. Este az egész arcomat átdörzsölöm vele, reggel csak a homlokomat , de ennek ellenére sem szárít különösebben. Az illata nagyon tetszik, reggelente különösen felfrissít. A tubus is "szép ".
Bár hozzá még felváltva használom az Avon golyós lotionjét, fekete maszkját és napi kétszer most az orvos javaslatára Dalacint is, szerintem sokban hozzájárult ahhoz, hogy lényegesen kevesebb pattanás van most az arcomon, és azok is kisebbek. Azt hiszem, végre Megtaláltam Az Arctisztítót! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

SzanEsz

2015. július 9.

Az illata szuper, és az állaga is. Nekem talán egy kicsit túl gyengén radíroz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Az illata szuper, és az állaga is. Nekem talán egy kicsit túl gyengén radíroz!

anett21

2015. július 7.

Nagyon szeretem az illatát, már nem biztos, hogy a parfüm jót tesz a bőrnek, na mind1.:) Napi rendszerességgel nem jó használni, mert nekem nagyon szárította az arcom, hiába hidratáltam után. De egyébként szeretem, jó kis bőrradír és mintha használna is, szóval egy ötöst megérdemel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Dbernadett

2015. április 28.

Szuper az illata, és csodákat művel. Tökéletesen radíroz, jó sűrű, így kevés is elég belőle egyszerre.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

szivecske

2015. április 22.

Nem szárít, jól frissít, főleg reggelente használom a gyors zuhanyzások közben. A gránátalma illatban nem a kedvencem, de ebben a lemosóban nem különösen zavaró, kicsit érezni csak. Sokáig elég ez az adag, ár-érték arányban is egész jó, főleg egy-egy Rossmann akcióban 900 Ft-ért is ki lehet fogni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

atzsirknab

2014. október 6.

Én ezt használom esténként arclemosónak, mivel szerintem hatékonyabb a sima gél állagú, szemcsék nélküli lemosóknál. Nem szárít arckrémezés mellett, viszont szép puha és pattanás-mentes lesz az arcom tőle. Szeretem az illatát is. Régóta használom, nincs rá panaszom igazából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid