Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrre (jelei: faggyúfelesleg, nyílt pórus, fakó bőr) lett kifejlesztve, melynek hatékony és gyengéd mindennapos arctisztításra van szüksége.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kriszta01

2014. augusztus 24.

Lehet, hogy csak az én bőröm nem bírja a Garnier arcradírokat, de már az első használat után, másnap, pattanásos lettem, mint ahogyan régebben egy másik Garnier arcradírtól is. Azóta hozzá se nyúltam, kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

ST-ke

2014. augusztus 15.

nagyon vacilláltam ez és a pumpás tesója között, de annak az INCI-je valamiért még ennél is kevésbé volt szimpatikus, szóval ez jött velem. ép ésszel ezt sem vettem volna meg, de akciós volt és nyaralás előtt mindenképpen akartam venni egy arctisztítót. hát... talán annyit megért, elhasználom, de nem veszem újra (az a sodium laureth sulfate nagyon az ellenségem, kiszárítja a számat pedig igyekszem kerülni a szem és szájkörnyéket... de a bőröm se szereti na). az illata kellemes, a tisztítóhatása nekem megfelel, a sminkem nagyrészét úgyis letörlöm egy sminklemosó kendővel, sminkmentes napokon csak ezt használom. tisztának érzem tőle a bőrömet, de valahogy nem eléggé, nem jó érzés, kell a tonikos vatta. ja és persze a ragyásodást sem mérsékli... szerencsére nem szárítja ki a bőrömet drasztikusan. négy csillagot nekem nem ér meg, sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Mystery13

2014. július 27.

Az illata szuper, frissítő! A radírozó szemcséi puhák, könnyedén tisztítja az arcom. Szeretem használni, utána tisztábbnak érzem az arcom, és puhábbnak.A zsíros bőrömön segít pár óráig, de utána újra nem az igazi, ezért egy csillag mínusz, még keresem az igazit, de ez egy jó termék.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

matefidalmabrigitta

2014. július 18.

Imádom az illatát és nagyon jól radíroz is. Egy élmény reggel/este használni és rá is fér a bőrömre. A pattikat önmagában nem mulasztja el szerintem, de segít megelőzni és alaposan tisztít, így lehozza a maradék szennyeződést a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Loreee15

2014. július 2.

Reggelente használom az arcom felfrissítéseként. Hugomnak miteszereket okozott az arcán, ezért kicsit félve használom énis. Gyengéden radíroz, és tényleg frissít, illetve az illata is szuper. A pórusaimat nem húzza össze, illetve nem különösebben vettem észre hogy bármit is művelne a faggyútermelésemmel, viszont nekem egy picit szárít is. Azért adok 4 pontot meg újravenni ugyan nem fogom, és nem a legtökéletesebb, az illata jó és akinek nem érzékeny a bőre annak beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

zsooofi

2014. július 1.

Tényleg jó illata van. Gyengéd, úgyhogy az is használhatja, akinek érzékeny bőre van. Lemosásnál nagyon habzik az SLS miatt, ez nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

emma69

2014. május 12.

Na itt az én egyik kedvencem, finom illat, és kiválló eredmény, nagyon szerettem használni de alapvetően kíserletezős típus vagyok úgyhogy jelenleg nem ezt hasznám de azt hiszem még vissza fogok térni hozzá

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

lavander

2014. április 26.

Hú, nem tudom, hogy nem írtam erről véleményt, pedig régóta a kedvencem.
Kb. egy éve folyamatosan használom az arctisztítójával együtt.

Ez az egyetlen, azaz egyetlen olyan arcradír, ami nekem bevált a pattanások ellen, mellesleg az illata sem utolsó. Nagyon szépen tisztítja az arcbőrt, és apróbb szemcsék vannak benne, ezért akár többször is lehet egy héten használni.

Csak azt sajnálom, hogy 1800ft-ba kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Hú, nem tudom, hogy nem írtam erről véleményt, pedig régóta a kedvencem.
Kb. egy éve folyamatosan használom az arctisztítójával együtt.

Csak azt sajnálom, hogy 1800ft-ba kerül.

preka

2014. március 9.

én nagyon szeretem! harmadjára vettem újra. eléggé problémás bőröm van (pattanások, hegek, olajosodás..) de ez mindig nagyon szépen segít rajta. Az illatát imádom, és remek mindennapi használatra. nem szedi szét az arcomat mivel finom, puha szemcsék vannak benne. nem kifejezetten bőrradír, de azt ugye nem is szabad mindennap használni, ezért ez egy ilyen átmeneti dolog egy bőrradír és egy lemosó között. ténylegesen frissít és tisztít. és a sminket is szépen lehozza! imádom. tuti, hogy sokszor újraveszem még. hasonló problémákkal küszködőknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

koirankeksii

2014. január 27.

Gondoltam kipróbálom, hát nem volt jó ötlet: rettentően folyékony, és olyan picik benne a szemcsék, hogy az nem igazán radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid