Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrre (jelei: faggyúfelesleg, nyílt pórus, fakó bőr) lett kifejlesztve, melynek hatékony és gyengéd mindennapos arctisztításra van szüksége.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Anettic

2013. december 26.

Kellemes az illata, gyengéden tisztít és ha tényleg rendszeresen használom (ami nálam ritka) akkor a pattanások is elmaradnak.
Meg vagyok vele elégedve, de még mindig keresem az igazit, de ha nem találok jobbat, akkor mindenképp újravásárolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

kisenikoke

2013. december 26.

Jó volt, de nekem eléggé szárította a bőröm. Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Jó volt, de nekem eléggé szárította a bőröm. Tuti, hogy nem veszem újra.

matine91

2013. november 26.

Egy hete vásároltam, csúnyán kicsattogtam.
Most egy darabig nem használom, amíg helyreáll a bőröm, utána ismét megpróbálkozom vele, hátha ettől romlott a bőröm állapota. Az illata tetszik, és az is hogy egy borsónyi mennyiséggel az egész arcomról eltünteti a szennyeződést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Egy hete vásároltam, csúnyán kicsattogtam.

Lexiiii

2013. november 3.

A fekete kis pattanásokat nagyon kíméletesen és gyengéden lehet vele eltűntetni, ugyanis ez nagyon finoman radíroz. Nekem az államon és az orromon válik be a legjobban (gondolom azért mert ott van a legtöbb patti), és lemosás után nagyon puha babapopsi tapintású lesz a bőröm. Az illata is tetszik, és még ráadásul működik is, szóval 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Katie Adair

2013. október 16.

Kb. 2 hete vettem egy leárazás során és bár alapvetően nincs sok problémám a bőrömmel, az államon és az állkapcsom vonalában megszaporodtak a pattanások az utóbbi hónapokban. Eddig is elégedett voltam a Garnier termékekkel, de ez nálam valóban a csodaszer kategória. Minden este használom tusolásnál. Finoman radíroz. Szerintem épp ez a titka az apró szemcséknek. 1 használat után nem történt semmi extra, de ahogy folyamatosan használtam, napról napra szebb lett a bőröm. Mára teljesen tiszta, patti mentes vagyok :) Nem érzem, hogy húzódna, nem fényesedik ki és nem is száraz a bőröm. Azt azért hozzátenném, hogy reggelente smink alá használom mellé a Garnier Moisture Match kombinált bőrre való krémjét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

sophieeny

2013. szeptember 20.

Én nagyon szerettem/ szeretem. Imádom az illatát és annyira tiszta érzést biztosít, ráadásul nekem nagyon tetszik, hogy nem olyan erős szemcséi vannak, igy kellemesen serkenti a bőrömet és nem fáj utána az arcom, mint sok más arcradirozótól. Maximálisan megvagyok vele elégedve. nekem egyáltalán nem szárította a bőrömet, mindennapos használat után sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Scatty

2013. szeptember 1.

Teljesen véletlenszerűen esett erre a választásom, mert nem volt abból a arcradír fajtából (Alverde), amit már hosszú ideje használok, így próbaképp ez került a kosárba.
Arcradírként viszonylag gyengén teljesít, mivel elég finom szemcsék vannak benne, így nem dörzsöli annyira a bőrt, ezt tényleg akár minden nap is lehet használni, nagyon lightos, viszont elég kellemesen tisztít, alapvetően szeretem, de maradok a jól bevált arcradíromnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

dorothea

2013. augusztus 6.

Már sokadszorra vettem újra, mindennapos használatra tökéletes. :) Az illatát szeretem. Jó vele arcot tisztítani úgy általában, ha radírozni akarok, akkor inkább a tényleg radírozó bőrradírjaimat használom. :D És bár egy icipicit szárít (annyira nem, mint a lemosó gél változata), mégis ez bizonyult a legeredményesebbnek az évek alatt, úgyhogy szerintem - hacsak nem találok valami hiperszuper terméket - ezt fogom használni később is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Serbackaja

2013. augusztus 1.

Kellemes a használata, jó az illata, valóban frissítő érzetet nyújt, de nem újítja meg annyira a bőrömet, mert nagyon kis szemcsés. Ami nem baj, ha az ember nem akar túl durva szemcsés bőrradírt választani, de a célnak szerintem nem a legmegfelelőbb. Egy héten többször is lehet használni (én a mindennapi használatot azért nem ajánlanám), de ha igazán fel akarjuk frissíteni a bőrünket, akkor ennél erősebb szemcséjű bőrradírt kell választanunk. Akinek viszont mindig problémái voltak az erős szemcséjű, durva arcradírokkal, annak be fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

szandymakeup

2013. július 21.

Egy héten egyszer használom ... Teljesen felfrissíti az arcbőröm .. DE nem írom azt rá hogy egy extra szuper termék újra nem fogom venni elhasználom azt a kicsit ami még van alapjáraton megvagyok vele elégedve :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid