Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrre (jelei: faggyúfelesleg, nyílt pórus, fakó bőr) lett kifejlesztve, melynek hatékony és gyengéd mindennapos arctisztításra van szüksége.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bogczi

2013. június 30.

Hát, vegyesek az érzelmeim..nagyon odavagyok a citrusos cuccokért, ennek is imádom az illatát, nem snassz citromos, de radírnak pocsék, mivel nem elég durvák a szemcséi, használat után olyan a bőröm, mintha épp leszáradna a fél fejem..egy ideig hatásos volt a pattik ellen, aztán annyira kiszárította a bőröm, hogy muszáj volt lecserélnem, mert elkezdett rettentően zsírosodni. Ár-érték arányban is szörnyű, anno mikor elkezdték nyomni, 899-ért vettem, most sokszor már 1499-1599..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Októberi Lány

2013. június 25.

Hát nem egy natúr kozmetikum... (Mondjuk, ezt senki nem is állította róla.) Sokáig elég, finom, citrusos (de nem citromos!) az illata, lemosónak nem utolsó, radírnak semmi. Elhasználom, de újra venni nem fogom, gyümölcssav ide vagy oda, szebb ugyanis nem lett tőle a bőröm. Nem rossz, de nem vagyok tőle elájulva, na. Ez van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

t.flora

2013. február 27.

Isteni az illata, mindig felfrissülök tőle :) Nekem abszolút csodaszer, nagyon sokat segít a könnyen kifényesedő bőrömön, nagyon tiszta érzetet hagy maga után, nem is tudnám már mással elképzelni az arctisztítást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Masnislány

2013. február 25.

Elég régóta nem használtam semmit az arcomra, mert nem hittem bennük-illetve régebben mindig nagyon ráfáztam ezekkel a készítményekkel.
Ez a termék alapjában véve egész jó. A hatása szerintem közepes. Kicsit több szemcsét is rakhattak volna bele, én úgy érzem.
Zsíros a bőröm, így nekem ez annyira nem vált be, inkább a Garnier Skin Naturals Pure (3in1).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

toll6565

2013. február 23.

Sokat reklámozták, és ajánlották is nekem, ezért is vettem meg. Jó illata van , az állaga és a szemcséi is tetszenek. Aztán egy kicsit leálltam róla, majd amikor újból elkezdtem használni, másnapra rengeteg pattanás és "egyéb dolgok" lettek az orromon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 23.

Muriel

2013. február 21.

Megvettem,mert finom az illata, és meg újdonság...Nem egy nagy szám! Az én zsírosodásra hajlamos bőrömmel nem csinált semmit, nem tisztít eléggé, csak az illata finom..
Visszatérek a Garnier Pure Active arctisztítómhoz,mert azt szeretem, és nagyon nekem az vált be! Ez a termék elvileg a zsíros börre lett kifejlesztve, a funkcióját szerintem nem igazán látja el, így nálam ez csak 2 csillag az is csak a designe és az illat miatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

szatmarijuli

2013. február 5.

Nagyon finom illata van, de nem művel csodákat. Kellemes reggelente használni, mert tényleg frissít, jólesik vele indítani a napot. Átmenet arcradír és tisztító között, de valóban nem egy "csodaszer" :) 4 csillagot kap, mert szerintem jók az összetevői és jó érzés hsználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

rozsaszonja

2013. január 26.

Kék tubusoshoz képest sokkal jobban szeretem az állagát, az illatáról nem is beszélve. A "vizes orr" problémámat is jó pár órán keresztül felülírja, tehát az extra zsíros bőrűeknek megér egy próbát. Pár napja használom, de nem jött ki tőle pattanás, ami nálam gyakori új szereknél, akkor is ha elvileg ellenük lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

kovacsrekaa

2013. január 2.

Nekem zsíros a bőröm. Bőrradírnak nem mondanám, mert pici szemcsés, inkább arclemosónak használom reggelente :) Kellemes illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Picieri

2012. november 1.

Nekem a kombinált bőrömre talán túl sok, eléggé kiszárítja. A sminket nagyon jól lehozta, kellemes gyümölcsös illata van, jól tisztít, de a radírozás valóban nem az erőssége, az olyan mutatóba van benne :) Mivel jó termék, és én láttam rajta, h zsíros, pattanásos bőrre van, mégis megvettem a kombinált bőrömre, ezért nem vonok le pontot, mert valóban nagyon jó lehet a zsíros bőrűeknek, szóval kombinált bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid