Garnier

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. június 8.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Timicat

2019. december 1.

Pont nekem való, Mert nem szeretem órákon át az arcomon hagyni a maszkokat. Egy gyors randi előtti, vagy akar a rohanó hétköznapokban is fel dobható, szépen tisztít, lehúzza a gyulladást és összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

laura0088

2019. november 16.

Én semmi változást nem vettem észre. Melegíteni melegített de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Én semmi változást nem vettem észre. Melegíteni melegített de ennyi.

Vala111

2019. augusztus 12.

2 csomagból áll, az egyiket használtuk ketten, és mindkettőnknek látványosan tisztított az arcán. Először fura volt hogy melegít, azt hittem hogy allergia, de észrevettem a csomagon hogy melegítő maszk, így nem landolt a kukában. Nem tudom meddig tartott a hatása, de az 1 hetet túlzásnak tartom. Végülis ez csak egy maszk, nem is várok tőle csodát. Kb 700 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

TKataa

2019. július 20.

Semmi hatása. Legalábbis az én bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Semmi hatása. Legalábbis az én bőrömön.

Veiled

2019. február 14.

Szeretem nagyon. A polusaimat kipucolja, a bőröm utána puha. Állaga, illata jó.
Újra és újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Szeretem nagyon. A polusaimat kipucolja, a bőröm utána puha. Állaga, illata jó.
Újra és újra megveszem.

Zsofii88

2018. november 13.

Kicsit drágállom az árát,de már 2-3t elhasználtam. Szeretem mert tényleg melegít,jól tisztit kellemes a használata. Ami nem tetszik hogy nem szárad meg vagy ilyesmi hanem ugyan ugy marad mint felkenéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

felhasznaloinev

2018. június 9.

Leárazva ilyen 400 fortintért vettem, de utólag azt a négyszáz forintot is sajnálom rá. Történt ugyanis, hogy kipróbáltam, melegített, tisztított, aztán egy óra múlva sajnos ugyanolyan zsíros volt a bőröm, mint korábban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Martu0508

2018. április 12.

Nem rossz de nem is mondanám kiemelkedően jònak. A melegìtès rèszèn kìvül bármelyik tisztìtò maszk hozza a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Szafffffi

2018. március 5.

Nem melegitett de nagyon szepen tisztitott. Ajanlom. Ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nem melegitett de nagyon szepen tisztitott. Ajanlom. Ujraveszem

zita.herkovics

2018. január 26.

Én meg azt hittem, valami újdonságot találok a polcon végre, totál nem voltam képben ezzel kapcsolatban. Jól ki is nevettem most magamat, a vélemények alapján. A melegítés bejött, de semmi különöset nem tudott ez felül mutatni. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Van valakinek bármi hasonló típusú maszk-ötlete, ami ér is valamit? De, most komolyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Urea
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sorbitol h 1 1