Garnier

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. június 8.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rha

2021. november 1.

Ár-érték arányban jó. Puha, tiszta lesz utána az arcom. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Ár-érték arányban jó. Puha, tiszta lesz utána az arcom. Újra fogom venni.

viragb

2021. október 5.

Illata es allaga nekem tetszik, egyenlore csak 1x hasznaltam de puha es kisimult lett utana az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 5.

Leander

2021. szeptember 7.

Korrekt maszk - az elején tényleg érezhető a melegítő hatása, ez azonban hamar elillan - bár eleve viszonylag hamar ajánlott lemosni a cuccot. Én azért a reggeli rutinomba beépítve kicsit tovább, 10-15 percig is fent hagytam és bajt így sem okozott, sőt. Tényleg szépen és alaposan tisztít, frissít, napokkal később is érzem a hatását. Nem egetrengető, de valamennyit segít normalizálni a zsírosabb bőrt és ezt középtávon is segít megtartani. Bár nem lehengerlő a hatása, de valószínűleg még találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Isla

2021. július 2.

Kék, nehéz, durván meleg réteget képez az arcon ez a pakolás - alig vártam hogy lemoshassam. Elvileg nekem való csodahatóanyagok vannak benne, de én más hatását nem vettem észre minthogy szárít és irritál. Szimpatikus volt a két részbe csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

KissMicu

2021. július 2.

Legborzalmasabb textil maszk amit valaha használatam. Csíp, ragad,irritál

Legborzalmasabb textil maszk amit valaha használatam. Csíp, ragad,irritál

Zsuzsi21

2021. február 17.

Szuper :)
Puhává varázsolja a bőrt és tisztává.
Van 1 pici melegitő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Szuper :)
Puhává varázsolja a bőrt és tisztává.
Van 1 pici melegitő hatása.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 15.

Még régebben vettem leárazva.Nagyon jól hangzott ez a melegítős dolog,valóban melegít is ami ad egy kellemes élményt de ezen kívül igazából semmit nem csinál csak kiszárítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 15.

lia0000

2021. január 15.

Ez egy nagyon király cucc! Egyáltalán nem melegít erősen, én szinte észre se veszem. Alapvetően a nagy, heti arctisztítási rutinom kezdő lépéseként használom és arra tökéletes. Hidratálás kötelező utána.
Nálam abszolút alap termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Nálam abszolút alap termék!

zdoreebaba

2021. január 12.

Ekozmetikumról rendeltem. Ez az első Garnier maszkom. Két kis tasakból áll, egy tasak egy alkalomra elegendő. Melegítő hatású maszkról van szó, de én elbírnám, ha még erőteljesebben melegítene. A napi szennyeződésekkel és az ádáz mitesszerekkel, pattanásokkal jól megbirkózik. 15-30 percig szoktam fent hagyni és a dekoltázsomra is mindig jut belőle. Relaxálós, nyugtató illatú. Vele nagyon jól ki tudok kapcsolni. Egy pont minusz, jobban melegíthetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

kisbogar32

2020. október 24.

Egyik kedvenc maszkom, Notino-ról rendeltem először, de a Rossmannban is lehet kapni. Hetente egyszer minimum használom, de több ideig szoktam fent hagyni, mint ami a használati útmutatóban szerepel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Urea
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sorbitol h 1 1