Garnier

Ár:   1335 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásra és túlzott faggyútermelésre hajlamos, tág pórusú, zsíros vagy vegyes típusú bőrre kifejlesztve. Szalicilsavat és tisztító cinket tartalmaz. Összehúzza a pórusokat, szárítja a pattanásokat, mattítja a bőrt.

karpatizsofi

2024. január 29.

Az összetevői nem feltétlenül a legjobbak és hosszitávon semmilyen pozitív hatását nem érzékelem. Az illatával nem tudok megbarátkozni és a pattanásos bőrömön szerintem csak rontott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 29.

vivien8000

2023. augusztus 13.

Tágpórusos bőrre vettem. Sajnos nekem nem érte meg. Csak rontott a helyzeten és rengeteg új pattanásom lett. Az illata számomra nagyon erős, annak ellenére, hogy nem szoktak zavarni a parfümös illatok más termékek esetében.
Nem veszem újra.
Nagyon bánom, hogy nem olvastam itt utána a terméknek. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 13.

Nem veszem újra.
Nagyon bánom, hogy nem olvastam itt utána a terméknek. :(

grrrrr2

2021. július 23.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Hónapokkal ezelőtt tonikként használtam, minden este, vattakoronggal. Elképesztően csípte a szemem és kipirosodott tőle az arcom, szárított. Azóta most vettem újra elő, hogy adjak neki mégegy esélyt, ezúttal viszont spot treatmentként, célzottan használom a pattanásokon, és így meglepően hatásos. Sokkal gyorsabban húzza le a gyulladást mint eddig bármi amit próbáltam, úgyhogy ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Selymi23

2021. július 2.

Sziasztok. 29 éves vagyok és egészen az első menstruációm kezdetétől voltak problémáim az arcommal. Próbáltam már pár krémet, radírt, tonikot, maszkot. Sajnos egyik sem hozott várt eredményt. Lassan 2 hónapja használom ezt a tonikot és azt kell mondjam, hogy "azta". Naponta használtam minden reggel és este. Lehet, h nem ez az ajánlatos használata, de nálam bejött. Férjem azt mondta olyan, mintha alapozó lenne rajtam, annyira elmúlt minden gyulladt pattanás az arcomon és hegei. Nagyon boldog vagyok , h végre nem kell alapozóz használnom. Nem mondom, h aáanlom ezt mindnekinek, mert lehet h nem mindenkinél hatásos. Csupán sajat pozitív tapasztalatom osztottam meg veletek. Egyébként szigorúan tilos nyomkodni, vakarni és piszkálni, és célszerű mindennap elsőként meleg szappanos vízzel mosni az arcot, majd aztán hideg vízzel zárni a pólusokat. Ez a tisztítókúra nekem is bevállt annó, csak sajnos rossz szokasom, h gyakran piszkáltam az arcom és emiatt nem tudott gyógyulni szépen egy pattanás sem. Emellett a tonik mellett viszont leszoktattam magam erről a szokásomról. Remélem valakinek tudtam ezzel segíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Birgi04

2021. február 28.

Kiprobáltam, semmi negatívumot nem tudtam mondani rá. Talán az alkoholos illata lepett meg, de nem volt zavaró.
Aztán elfogyott és mást próbáltam.
Na ez volt az a pont, hogy alig vártam újra megvegyem, másik ment a fiók mélyére egyből.
Itt jöttem rá, a tartós használattal tényleg mattít, szereti a bőröm, érezni, hogy dolgozik rajta.
Kevesebb bőrproblémám van azóta, örülök, hogy rátaláltam,ezután nem fogok váltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Aztán elfogyott és mást próbáltam.

Torulke92

2020. október 24.

Meglepődéssel olvastam a sok negatív kommentet a termékről, megmondom őszintén némileg el is sikerült bizonytalanítani, ám úgy voltam vele adjunk neki egy esélyt.
Még szerencse, hogy adtam! Talán isteni szerencse, talán a termék érdeme, de nekem kiváló szolgálatott tett!
Valóban összehúzta a pórusaimat. Napjában 2x - 3x szoktam használni. Remekül leszedi a szennyeződést, sokkal tisztább az arcom, alig van mitesszerem. Eddig zsíros volt a bőröm, mostmár az is megszűnt. Csodásan mattít! Nagyon bevált!
Igaz, valóban erős alholos szaga van, ami picit zavaró, de a hatása abszolút kárpótol. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

HNiki2001

2020. október 2.

Nekem ez a termék csalódás volt akár csak a többi Pure termék.A pórusaimmal semmit nem kezdett,az illata nagyon erős alkoholos és csíp valamint ragacsos réteget hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

noemip

2020. június 23.

Egyáltalán nem nyújtott segítséget a zsíros bőr illetve a pattanások eltüntetésében. Az alkohol miatt inkább kiszárította ezáltal meg zsírosabbá, fényesebbé vált. Ragacsos érzetet hagy maga után és nagyon erős és szúrós szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Frosine

2020. május 26.

Pattanásos bőrre vettem, de csak rosszabbodott tőle az állapotom. Rettenetesen kiszárította és irritálta a bőrömet, úgyhogy már nem használom. Egyetlen dologra jó a magas alkoholtartalma miatt: a nyomkodás bűnözés utáni, szigorúan helyi fertőtlenítésre.
Ja, és csípős szaga van, könnyeztem is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Ja, és csípős szaga van, könnyeztem is tőle.

Dooorca

2019. december 27.

Nagyon szerettem volna végre egy jó terméket ami leszàrítja a pattanàsaim és segít a pórusaimon így megvettem ezt a terméket eleinte úgy tűnt hogy segít bár erősen alkoholos és csíp úgy voltam vele, hogy elviselem az ügy érdekében, de sajnos még napi egy használat után is elkezdett nagyon szárítani és hiába hidratàltam utána akkor is csak jobban zsírosodott a bőröm és a pattik visszajöttek. Sajnàlom, mert nagyon bíztam benne, hogy végre valami bevàllik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.