Garnier

Ár:   1335 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásra és túlzott faggyútermelésre hajlamos, tág pórusú, zsíros vagy vegyes típusú bőrre kifejlesztve. Szalicilsavat és tisztító cinket tartalmaz. Összehúzza a pórusokat, szárítja a pattanásokat, mattítja a bőrt.

Dooorca

2019. december 27.

Nagyon szerettem volna végre egy jó terméket ami leszàrítja a pattanàsaim és segít a pórusaimon így megvettem ezt a terméket eleinte úgy tűnt hogy segít bár erősen alkoholos és csíp úgy voltam vele, hogy elviselem az ügy érdekében, de sajnos még napi egy használat után is elkezdett nagyon szárítani és hiába hidratàltam utána akkor is csak jobban zsírosodott a bőröm és a pattik visszajöttek. Sajnàlom, mert nagyon bíztam benne, hogy végre valami bevàllik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Nikolett05

2019. július 9.

A kombinált bőrömre valami ütőset kerestem. Ennél jobban nem igazán használt semmi. Csökkentek a bőrhibáim, éreztem, hogy megfelelően tisztít. Erős alkoholos szagú, de úgy voltam vele kibírom. Általában mindennek megnézem az összetevőjét mielőtt megveszem. Ennek csak most látom és nem tetszik :/ Hatását tekintve 5 csillag, de így keresek mást (ezért -1)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

vitezviki

2019. június 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbálom. Nem tisztít annyira jól, viszont nem csíp. Tisztítás után elég ragacsos az arcom, ami aztán elmúlik, de utána meg zsíros leszek tőle. Ennek köszönhetően a pattanásaim megint előjöttek 1-2 helyen, amik ettől a toniktól nem akarnak leszáradni. Illatra olyan, mint a többi garnier pure termék, egész kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Dori26

2019. május 31.

Maximálisan elégedett vagyok vele. 1 hete használom néha 2x, de általában 1x egy nap. Eltűntek a pattanásaim, illetve visszahúzódtak.
Az illata nem a legjobb, de végülus alkoholos, szóval nem kell csodát várni. Kicsit bizsergető az első 2-3 percben, aztán megnyugtatja az arcot. Pár percig ragacsosnak érezni, de ez elmúlik és szép matt lesz az arcom utána.
Biztos újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Biztos újra veszem!

Megany

2019. május 16.

HasznAlata uán nekem olyan a bőröm,mintha ragacsos lenne és az illata sem olyan lenyűgöző.Zsíros bőrre a clean and cler tonikok jobban beváltak,de mintha nem lennének újabban.Mindenesetre a géllel együtt használom,de sztem nem veszem újra,semmi extrát nem nyújtott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Britte

2019. május 8.

Tegnap vettem, mert elegem lett, hogy 40 évesen még mindig a pattanásokkal küszködöm. Nem akartam amúgy alkoholos tonikot, de kellett sajnos...
Tegnap eléggé rondák voltak már a pattanások. Este arcmosás után át töröltem vele a necces részeket és már egy óra múlva lenyugodtak a pattanások. Reggel újra át töröltem vele azokat a részeket és most tökre szép az arcom. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Betti21

2019. április 2.

Nem tudom naponta használni mert szárítja a bőröm, de tisztít is és összehúzza pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Lilluc

2019. március 14.

Rájöttem, hogy nem nekem valóak a Garnier termékek.
Ebben pl semmi extra nincs. Nem sokat ront az arcomon, talán kicsit szárít, de nem is segít
A 3 *-ot azért kapja meg, mert nagy kárt nem tett az arcomban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Rájöttem, hogy nem nekem valóak a Garnier termékek.
A 3 *-ot azért kapja meg, mert nagy kárt nem tett az arcomban

eszo87

2019. március 11.

nekem ez csak egy snassz tonik...sajnos utólag néztem csak h alkoholt tartalmaz..most már elhasználóm,de újra nem veszem.az illatát szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

chupachups

2019. január 25.

egy hónapja használom de nem igazán érzem még a hatását, viszont jól tisztít és a zsírosabb bőrömet jól karbantartja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.