Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pizzaszelet199, az összetevőket feltöltötte: NoraFleur, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Új hidratáló termékcsalád akár, 96%-ban természetes összetevőkkel. Szőlővízzel gazdagított összetétele vízzel tölti fel a bőrfelszínt, elősegítve annak ruagalmasságát és ragyogását. Ez a krém természetes eredetű antioxidánsokkal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatások ellen.
Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

berenisz

2020. augusztus 26.

Zöldteásat akartam, de nem találok egy jó ideje. Mikor elfogyott az utolsó zöldteás, gondoltam, kipróbálom. Nem szerettem, izzadtam tőle, szörnyen fullasztó érzése volt a bőrömnek. Az illata rendben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

keserud

2020. január 2.

Gyorsan kellett valami, nem szöszöltem rajta, mint szoktam, megvettem ezt, a rózsavízesen hezitáltam, de végül ő lett a válaszott, egész jó kis krém, jó illata van, kevés kell belőle, pihepuha lesz a pofim, és husisabb :) Nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

sateenkaarigirl

2019. november 10.

Olyan puha arcbőrt csinált nekem ez a krém, mint a babapopsi!

A legviccesebb, hogy a sietségben teljesen véletlenül, a kedvenc arckrémem (zöld teás verzió) helyett kaptam le a polcról. Annak a hatásait ugyan nem szárnyalja túl ez a szőlőmagos, de minden ígéretét beváltja, és a bőröm nagyon is megköszönte a törődést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Olyan puha arcbőrt csinált nekem ez a krém, mint a babapopsi!

NovErke

2019. július 31.

Megszűnt a kedvenc arckrémem (Oriflame Love Nature aloe verás hidratáló krém), ezért most keresgélek, kísérletezek. Most erre a krémre tettem szert. Az itteni vélemények, bőrtípusom, a Garnier márka és hogy micellás vízből is Garniert használok, együttesen vezettek a döntésemhez.
Még csak ma próbáltam ki, biztosan vissza fogok még térni ide de megosztom veletek az első benyomást.
Általában jobban tetszik az uvegtégely de most nem zavar a műanyag, olyan kis letisztult, na meg inkább a krém számít. Fehér, jó szőlőlé illatú, kicsit hignak, vizes állagúnak tűnő krém. Ennek ellenére kevés is elég belőle, pár csepp beteriti az egész arcomat, szépen eldolgozható. Kellemes érzés, könnyen beszivodik nincs kellemetlen utoerzete sem nyoma a bőrön. Úgy érzem jól is hidratál. Eddig bejön, bár semmi extra, kíváncsi leszek rá hosszú távon. Remélem nem az lesz a véleményem hogy abból a sok szőlőből lett volna inkább jó bor 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Imádom ezt az arckrémet. Az állaga nagyon jó, könnyed, kicsit zsíros/olajos. Gyorsan beszívódik, jól hidratál. smink alá is ezt használom, primert nem viszek fel, illteve este is ezt viszm fel. Már a másodikat használom. A szőlős már kifogyott, most a zöldteás van használatban, az illatuk meg nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Gingerian01

2019. május 13.

Szeretem ezt az arckrémet, könnyed állagú és nagyon finom illatú, az összetevői miatt is remek. Hidratálja is az arcomat, bár inkább nappali krémnek mintsem éjszakainak lenne egyébként hasznosabb véleményem szerint. Én éjszakai krém párti vagyok, így este kentem fel, a termékcsalád tonikja után. Viszonylag hamar beszívódik, viszont mivel kombinált a bőröm, amikor éppen nagyon zsíros korszakát éli, akkor nem tud összebarátkozni az arcommal valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

pviviana

2019. március 31.

Egy teljes hónapig használtam. Eleinte jó volt, nem zsírosította a bőröm, nem fényesedett jobban az arcom tőle, az illata meg különösen tetszett. Aztán később azt tapasztaltam, hogy elkezdett kipattogni tőle az arcom. Mivel más krémet is használtam közben, nem erre gyanakodtam, de amikor önmagában csak ezt használtam, továbbra is pattanások jelentek meg rajtam. Nagy kár, jó kis krémnek tűnt, az összetevői is mind természetesek.
Ki fogom próbálni a zöld teás verzióját, hátha azzal több sikerem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Ki fogom próbálni a zöld teás verzióját, hátha azzal több sikerem lesz.

Dragonfly11

2019. március 25.

Végre egy natúr krém, ami megfelelően hidratál. Főként télen használtam. Jól beszívódik, nem úgy mint a dm-es vagy rossmanos sajátmárkás termékek. Egy ezresért egy csodaszer szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

EngelWhite

2019. március 24.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Elvileg nappali krém, de nyáron szinte lehetetlen volt a használata, ugyanis a szőlő miatt (mint utólag kiderült) rendszeresen kiizzadtam a melegben, és 5-10 perc után szabályosan folyt az arcomról a víz. A krém se szívódott fel rendesen, pedig próbáltam, hogy sokkal kevesebbet kenek az arcomra, de ugyanaz a hatása volt. Ősszel, télen viszont nem rossz. Megfelelően hidratál, nem izzadom ki. Bár bevallom, a végén én már csak éjszakai krémként használtam.
Nem fogom újravenni, nem nekem való sajnos, pedig az elején még jó döntésnek tűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

ziza27

2019. március 16.

Aki mélyhidratálót keres, lehet hogy nem ez lesz a legjobb választás, de nekem tökéletesen bevált. Szinte érzem, ahogy issza a bőröm, utána pedig puha marad. A használat után pár perccel már simán tudok rá sminkelni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak