Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. február 11.

Kiszerelés:   4,7 ml
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Garnier Nourish ajakápoló allantoinban és növényi olajokban gazdag összetételének köszönhetően nyugtatja, regenerálja és intenzíven táplálja a kiszáradt ajkakat.

Kirara94

2016. március 4.

Illata, hatása csodálatos. Nem ragad, könnyen felvihető, ápolt érzést nyújt. Fél éve sajnos nekem elfogyott, azóta is keresem üzletekben, de sehol nem találok, amit nagyon sajnálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Szityike

2016. február 27.

Szuper könnyű, hatásos ajakápoló!
Tavaly egy nagy akcióban vettem (olyan 300 Ft volt) és most fogyott el, pedig- főleg télen- szinte minden nap használtam! :)
Egyszerűen nagyszerű- szuperül ápol, nagyon jól/ könnyen kenhető, nincs csillám benne vagy bármi, enyhe illata engem a fehérszőlőére emlékeztet egy csöppet, de nagyon visszafogott. Bármikor szívesen használtam, akár csak itthon, akár rúzs alá ápolásra. Nem túl nehéz és zsíros, mégis nagyon jól ápol!
Az, hogy Gariner és hogy alig van benne káros, vagy gagyi összetevő- nagyon szimpatikus volt, mert csak nem kenőolajjal szeretném a számat kenni, ha nem muszáj... És még ha 1000 Ft- ba került volna is megérné, mert egy évre, ajakápolásra szerintem lehet ennyit költeni. :)
Ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Szuper könnyű, hatásos ajakápoló!
Ajánlom mindenkinek!!

Ano

2015. november 16.

Bár a piros változatot használom, ezt azért vettem, mert akciós volt. Kellemes az illata, jól kenhető, nem ragad, úgyh 5* de maradok apirosnál, mert annak még ennél is diszkrétebb illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Szpanna

2014. november 5.

Kellemes illatú, jól kenhető erős középkategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Kellemes illatú, jól kenhető erős középkategória.

gothmarypoppins

2014. október 26.

Kicsit zsíros az állaga, mégis a kiszáradt szájra rengeteg kell, napi szintű ápolásra jó, gyógyításra nem. Lassan szívódik be, annyira, hogy natúr sminkhez nyálfény helyett is használom. Rúzsozás előtti extra hidratálásra is kellemes, bár a tartósságnak nem tesz jót. Az illata finom, kicsit édeskés.

Érdekes, hogy többen írtátok, hogy nehezen kenődik, eleinte nekem is többször át kellet húzni, hogy egyszer bekenjem, de mostanra javult. Lehet a meleg idő puhított rajta?

Up: Nagyon gyanakodva méregetem, mert valahogy belopta magát a retikülömbe, és egyre gyakrabban kenem a számat vele. Mégis egyre szárazabb-repedezettebb. Lehet csak az ősz miatt van, de legalábbis gyanús.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

HyperBunny

2014. május 31.

Ez tipikusan arra jó, hogy a lelkemet megnyugtassa. Régen kényszeresen kenegettem a szám, és meghaltam, ha véletlenül nem volt nálam semmi ilyesmi, úgyhogy akkor jó volt, most utálnám, hogy hagy egy érezhető réteget az ajkakon, de időközben sikeresen elhagytam valamerre. Amíg nem találtam itt rá, eszembe se jutott. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Oraculum

2014. március 8.

Enyhe, krémes illat, az árát sokallom, és elég kemény, nem olyan könnyen kenhető, mégis gyorsan fogy.
Nekem viaszos réteget képez a számon és nem hidratál, vagy táplál...
Már bánom, pedig másik 2 párját is megvettem anno:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Nekem viaszos réteget képez a számon és nem hidratál, vagy táplál...
Már bánom, pedig másik 2 párját is megvettem anno:(

Ancs

2014. január 29.

Kemény rossz nem ajánlanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Kemény rossz nem ajánlanám

Виктория

2014. január 2.

A sárgának tetszett az illata, a zöldnek még az se. Olyan kemény, hogy nem lehet kenni, egy réteget képez, ami sosem szívódik be, és alatta ugyanolyan száraz marad a száj.
A sárgát a 3 éves unokatesóm megtalálta és megrágta, a zöld meg elkallódott valahová otthon.
Nem kéne még egyszer. Drága és nem ér semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Nem kéne még egyszer. Drága és nem ér semmit.

tengerkek0

2013. december 1.

nekem teljesen jó!de újravenni nemfogom4 az illata jó,de sok idő múlva émelyítő!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate