Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: wicus24, Módosítva: 2021. május 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Szérummal átitatott fátyolmaszkjával a bőröd intenzív táplálásáért és szárazságának csökkentéséért. Bio mandulatejjel és feltöltő hatású hialuronsavval gazdagítva."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Juccimo

2022. április 18.

A mandula miatt feltétlenül ki kellett próbálnom, a csomagolás színe pisztáciára-marcipánra emlékeztetett, és ez elég volt ahhoz, hogy bedobjam a kosaramba... Én jobban szeretem a vízszerű szérummal átitatott maszkokat, ez pedig, ahogy írja is, tejszerű, folyékony hidratálókrémhez hasonló maszattal van átitatva. Nagyon megszenvedtem a széthajtogatásával, és elég rosszul is illeszkedett az arcom alsó felére, elég ügyetlen a kialakítása. Hatását tekintve szerintem semmi extra, annyira nem, hogy amikor most gondolkodtam, milyen maszkokat használtam legutóbb, amikről véleményt írhatnék, erről meg is feledkeztem először... A használata után másnap ugyanúgy ott voltak az arcomon a száraz foltok sajnos. Legalább az illata nem volt kellemetlen. Megvan a kókuszos is, arra még kíváncsi leszek, a vélemények alapján az jobb, de ezt nem hinném, hogy valaha újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Csokiskeksz

2021. július 25.

Kellemes, nem tolakodó mandulás illata van, és a tejes szérumból is rengeteg van a maszkon, a használata után határozottan puhább és hidratáltabb érzete volt az arcomnak. Nekem ebből a Nutri Bomb termékcsaládból a kókuszos nagyobb favorit, de ezt is vettem már párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

zdoreebaba

2021. január 25.

Akinek az a problémája a fátyolmaszkokkal, hogy nincsenek kellően átitatva, higgyék el, ez a termék nem fog csalódást okozni ezen a téren. Óriási mennyiségű anyag van benne. Ez egy tejes krém állagú törtenet. Az én arc méretemhez az orr és a száj területen nem teljesen passzolt, így csak fekve tudtam hordani. Bár ezeket a fátyolmaszkokat mindig fekve szoktam viselni, mivel becsukom a szemeim és relaxálok közben. Ilyenkor mindig arra gondolok és azt erzem, jobban hasznosulnak a termék alapanyagai a bőrömön. A kiszáradt orcaimra megváltás volt feltenni. 15 percig hagytam rajta. A maradék anyagot belemasszíroztam az arcomba, a nyakamba és a dekoltazsomba. Egész éjszaka rajta hagytam az anyagot. Másnapra álomszép bőr fogadott a tükör előtt. A kialakult pattanásaimon is segített. Az illata egy korábbi mandulás testápolómhoz hasonlít. A száradásoknak semmi nyoma nem maradt. Ilyet még biztosan fogok vásárolni a teli időszakra! Főnyeremény.🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate